Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

18

Pomyślimy :mysli:
  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wiesiek coś dla Ciebie

Opublikowano
  • Autor

panowie czy ktoś z was interesuje się elektroniką (TV, komputery, itd) :?:

chce zakupić sobie jakiś telewizor/laptop, a nie wiem dokładnie na co patrzeć i co warto kupić.

Opublikowano

a ile chcesz wydać na dany sprzęt? z TV polecam Samsungi ceny adekwatne do wyposu a z lapków Asus, Samsung, HP, Sony Vaio (drogie ale :kox:) odradzam Acery :wink4:

Opublikowano

do ilu $ i do czego ma sluzyc laptop co do TV samsung robi cena/jakosc TV LCD[br]Dopisany: 10 Marzec 2011, 18:41_________________________________________________no tak jak tomek napisal hp asus dell z lapkow

Opublikowano

potwierdzam to co napisał Tomek tv tylko plazma szajsung, a podobno tylko Asus robi laptopy na swoich podzespołach reszta firm to chiński szajs

Opublikowano
  • Autor

a więc tak, moje wymagania co do:

-TV - max 40", myślałem nad LED (no chyba że odradzacie i nie warto więc LCD), cena ~2,5k. myślałem nad Samsung, Sony, Philips

-laptop - wyłącznie do korzystania z internetu, nie gram na żadnych grach oprócz sapera. myślałem nad Lenovo, cena max 2k

Opublikowano

panowie kto by się pisał w piątek na spota do Gliwic :?:

moze sie wyrobie, bo nasz rybnicki znowu mi odpada. jade do swidnicy znow :thumbdown:[br]Dopisany: 10 Marzec 2011, 20:37_________________________________________________tak w ogole: :hi: :hi:

Opublikowano

:hi: po robocie

Jutro wolne :kox:

A ja polecam SONY , ale wypasione są b. drogie ( mój 40" kosztował w zeszłym roku grubo ponad 5k ) :kwasny: a jak nie SONY to SAMSUNG , bierz tylko i wyłącznie LCD ew. plazmę ( jak plazma to PANASONIC ) , nie wierz w żadne LEDy bo to ściema , dopiero za kilka lat pojawią się prawdziwe "LED'y" , są to telewizory w technice tzw. OLED , a teraz to co jest to ściema , mają tylko podświetlenie LED

Lapka mam właśnie ACER i nie narzekam :wink4:

Opublikowano
po robocie
witoj Robert
Opublikowano

:hi: Pany

:hi:
Opublikowano

witoj Robert

:hi: Pany

:hi:

Opublikowano

A jak w tym wszystkim wypadają LG? Bo też nie są drogie [tv]

Opublikowano

już nie wiem jaie opony kupić na lato,tyle się naczytałem, że powoli mi głowę ro***erdala, może doradzicie :mysli:

A jak w tym wszystkim wypadają LG? Bo też nie są drogie [tv]

:sick3: to już lepszy rubin :naughty:
Opublikowano

A jak w tym wszystkim wypadają LG? Bo też nie są drogie [tv]

LG to padaka jakich mało , teść ma i nie ma nawet co porównywać z np. obrazem między moim a jego :wink4:

[br]Dopisany: 10 Marzec 2011, 21:15_________________________________________________

Robercik spasuje to do mijego? http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e20a2381c1d4b2a4.html Chodzi przynajmniej o zaczepy etka :mysli:

W ETCE nie widać zaczepów , te obrazki są tylko poglądowe i często nieadekwatne do rzeczywistości :confused4:

Opublikowano

Lapka mam właśnie ACER i nie narzekam :wink4:

Ale bez ładowarki nie działa :decayed:

Opublikowano

już nie wiem jaie opony kupić na lato,tyle się naczytałem, że powoli mi głowę ro***erdala, może doradzicie :mysli:

Michały ( drogie ale b. dobre ) :good:

[br]Dopisany: 10 Marzec 2011, 21:17_________________________________________________

Ale bez ładowarki nie działa :decayed:

No bo baterię wykończyłem :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.