Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tomasz gdzie to Jechałes wczoraj?na Gliwice? :naughty:

Nie, wracaliśmy z Raciborza z Arturem i wiozłem go pod Magro :wink4: A Ty z początku nie wiedziałeś czemu Ci ta A6 awaryjnymi mruga :decayed:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

[quote name=H4mm3R

Nie, wracaliśmy z Raciborza z Arturem i wiozłem go pod Magro :wink4: A Ty z początku nie wiedziałeś czemu Ci ta A6 awaryjnymi mruga :decayed:

[/quote] ---- Od razu się kapnąłem że to Ty po wyglądzie auta,rejestracji i ramce a4 klub pl. :good::naughty::cool1:[br]Dopisany: 12 Marzec 2011, 12:55_________________________________________________na razie ide rower napompowac i w koncu spac :hi:

Opublikowano

Od razu się kapnąłem że to Ty po wyglądzie auta,rejestracji i ramce a4 klub pl. :good::naughty::cool1:

Prędzej chyba po tym że miał kask na łepie :cool1::kox:

[br]Dopisany: 12 Marzec 2011, 13:47_________________________________________________Ja dziś będę do 18:00 góra 18:30 , szwagier ma przyjść ( ale nie wiem na pewno )

Opublikowano

Od razu się kapnąłem że to Ty po wyglądzie auta,rejestracji i ramce a4 klub pl. :good::naughty::cool1:

Prędzej chyba po tym że miał kask na łepie :cool1::kox:

Akurat my go pierwsi zauważyli z Arturem a przez ciemnie szybki nic nie widać :tongue4:

Ja dziś będę do 18:00 góra 18:30 , szwagier ma przyjść ( ale nie wiem na pewno )

A mnie też raczej dziś nie będzie, bo lotkę będę kleić :wink4:

Opublikowano

A mnie też raczej dziś nie będzie, bo lotkę będę kleić :wink4:

Taka pogoda a połowa odpada :thumbdown:

Opublikowano

A mnie też raczej dziś nie będzie, bo lotkę będę kleić :wink4:

Taka pogoda a połowa odpada :thumbdown:

Przeważnie to Ty mosz bezuch i Cie nima :gwizdanie:

Opublikowano

Przeważnie to Ty mosz bezuch i Cie nima :gwizdanie:

Przeważnie ? :mysli: Na razie jednego spota opuściłem ( przez to , że byłem na urlopie ) :cool1:

[br]Dopisany: 12 Marzec 2011, 14:30_________________________________________________Dzięki wszystkim przybyłym za spota :good:

Opublikowano

Dzięki Panowie za spota :notworthy:

Opublikowano

Wiesiek dawajcie bo "paliwo" już schłodzone :naughty::decayed:

Opublikowano

Robert zaraz jedziemy co wziąć

Opublikowano

Basie :kox::wink4:

Opublikowano

Basie :kox::wink4:

To wiem ale jakie paliwo dokupić :?:

Opublikowano

:notworthy: również dzięx wszystkim za spota Jeszcze ani jednego nie opuściłem-jako jedyny :cool1::tongue4: [br]Dopisany: 12 Marzec 2011, 23:13_________________________________________________

Basie :kox::wink4:

To wiem ale jakie paliwo dokupić :?:

Jak to jakie????? Krupnik :naughty:[br]Dopisany: 12 Marzec 2011, 23:14_________________________________________________Jak tam Chopy Walicie do basa? :decayed: :decayed: :decayed: Chętnie bym podjechał do Jejkowic :kox:
Opublikowano

Basie :kox::wink4:

To wiem ale jakie paliwo dokupić :?:

Zaskakujesz mnie chłopie ;( :confused4:.

Zimne i "wysokooktanowe" :tongue4::wink4::decayed:

Opublikowano

:hi:

a ja niestety już dość sporo opuściłem spotów :( zleksza nie mam czasu dużo papierkowych spraw mam bo mieszkanie będę kupował a w weekendy szkołe mam :confused4: postaram sie na nastepny przyjechac :embarrassed:[br]Dopisany: 13 Marzec 2011, 01:12_________________________________________________http://otomoto.pl/audi-inny-60-oryginal-polskie-tablice-C2589831.html :naughty:

Opublikowano

Niezła furka :naughty:

Opublikowano
  • Autor

:hi: w ten piękny poranek

również dzięki za spota :good:

Opublikowano

:bry:

W słoneczny dzionek

Robercie i Marzeno wielkie dzięki za spotkanie :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Jedziem do Katowic oglądać paźdiocha. :evil:

Opublikowano

:hi:

Dzień doberek :> .

Pogoda idealna na spacerek .[br]Dopisany: 13 Marzec 2011, 09:02_________________________________________________ :yeah: prawie jak Eminem :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Jedziem do Katowic oglądać paźdiocha.

zaś be-em-dablju :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.