Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

już nie wiem jaie opony kupić na lato,tyle się naczytałem, że powoli mi głowę ro***erdala, może doradzicie :mysli:

Michały ( drogie ale b. dobre ) :good:

no nie wiem nie lubię francuzów
  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no nie wiem nie lubię francuzów

A kogo lubisz ? Chińczyków ? :kox:

Opublikowano

Szanowny prezesie LCD to Samsung bo i tak produkuje 90% matryc (szwagier ostatnio kupił zajebistego), a laptop ten który posiadasz ,do netu nie trzeba nic więcej ja teraz mam od córy który chyba jest nawet gorszy od Twojego.

Jak masz pytania to zadzwoń.

Opublikowano

no nie wiem nie lubię francuzów

A kogo lubisz ? Chińczyków ? :kox:

koreańców :polew:
Opublikowano

no nie wiem nie lubię francuzów

Kup se Hankok to będziesz w deszczu jeździł jak na lodzie przynajmniej się nie odzwyczaisz :naughty:

Opublikowano

dzięki :wink4:[br]Dopisany: 10 Marzec 2011, 21:23_________________________________________________

no nie wiem nie lubię francuzów

A kogo lubisz ? Chińczyków ? :kox:

to LINGLONGI :polew:
Opublikowano

no nie wiem nie lubię francuzów

Kup se Hankok to będziesz w deszczu jeździł jak na lodzie przynajmniej się nie odzwyczaisz :naughty:

abo kumho :polew:[br]Dopisany: 10 Marzec 2011, 21:24_________________________________________________a tak na poważnie co myślicie o toyo
Opublikowano
  • Autor
nie wierz w żadne LEDy bo to ściema

:blink:

no to ja już sam nie wiem.....

Wiesiek chce drugi laptop żeby ze sobą do roboty wozić i mieć kontakt ze światem, a tego zostawię żonie, albo odwrotnie.

Opublikowano
  • Autor
a tak na poważnie co myślicie o toyo

dobre opony tak jak inne markowe. w zwykłym dupowozie nie odczujesz żadnej różnicy czy to będzie Dunlop, Michelin czy Toyo

Opublikowano

toyo_proxes_t1r_png_t_f_l150_sk1.png

takie cuś

Opublikowano

Wiesiek[/b] chce drugi laptop żeby ze sobą do roboty wozić i mieć kontakt ze światem, a tego zostawię żonie, albo odwrotnie.

To kupuj w promocji najtańszy, jak do netu wystarczy .

Z tym TV to tak jak pisałem ten szajsung szwagra full wypas.[br]Dopisany: 10 Marzec 2011, 21:30_________________________________________________

a tak na poważnie co myślicie o toyo

dobre opony tak jak inne markowe. w zwykłym dupowozie nie odczujesz żadnej różnicy czy to będzie Dunlop, Michelin czy Toyo

Odczujesz ,szczególnie w deszczu.

Kup se Fuldy mam już w 3 aucie i jest OK

Opublikowano
Odczujesz ,szczególnie w deszczu.

Kup se Fuldy mam już w 3 aucie i jest OK

też je rozważam :cool1:[br]Dopisany: 10 Marzec 2011, 21:32_________________________________________________fajny film na tvn się zaczyna :good:
Opublikowano
nie wierz w żadne LEDy bo to ściema

:blink:

no to ja już sam nie wiem.....

Wiesiek chce drugi laptop żeby ze sobą do roboty wozić i mieć kontakt ze światem, a tego zostawię żonie, albo odwrotnie.

Samsung LCD i będziesz zadowolony :good:

A lapek to taki :wink4: 10h na baterii, leciutki :good:

http://www.redcoon.pl/index.php/cmd/shop/a/ProductDetail/pid/B282015/cid/8029/date/010311/refId/XqueuePL/ :good:

Opublikowano

Szwagier kupiłw mixmedia.pl i odbiór osobisty w Rydułtowach, ponoć mają najtaniej a o typ mogę go zapytać

Opublikowano

[quote name=wiesiek3d

Odczujesz ,szczególnie w deszczu.

Kup se Fuldy mam już w 3 aucie i jest OK

[/quote] Fuldy też ok. Stosunkowo tanie klasa średnia-Mam 2 szt na lato .od nowosci i nie narzekam tanio kupione :good:[br]Dopisany: 10 Marzec 2011, 21:42_________________________________________________ :hi: spadam do roboty narka :hi:

Opublikowano
:hi: dobranoc
Opublikowano

Tomek :facepalm: to jest netbook[br]Dopisany: 10 Marzec 2011, 21:46_________________________________________________Chcesz żeby Arek nosił bryle

Opublikowano
  • Autor

nad netbook'ami też się zastanawiałem ale jak już mam kase wydać to chyba lepiej dołożyć i kupić coś normalnego i porządniejszego bo ten mój stary do roku na pewno się wykończy

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.