Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Netbook to jest porażka nawet zdjęcia się zacinają słabe procki

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nad netbook'ami też się zastanawiałem ale jak już mam kase wydać to chyba lepiej dołożyć i kupić coś normalnego i porządniejszego bo ten mój stary do roku na pewno się wykończy

To byś musiał posiedzieć, poczytać bo tak na już to ciężko coś polecić...[br]Dopisany: 10 Marzec 2011, 21:51_________________________________________________

Netbook to jest porażka nawet zdjęcia się zacinają słabe procki

Zaś takiej tragedii też nie ma... do pierdów wystarcza :cool1:[br]Dopisany: 10 Marzec 2011, 21:52_________________________________________________p1030878.jpg

:naughty::kox:

[br]Dopisany: 10 Marzec 2011, 21:53_________________________________________________16_633533441.jpg

Opublikowano

Idę spać

Jednak polecam laptopa ekran większy i procesor mocniejszy.

:hi:

Opublikowano

Tv ten http://www.ceneo.pl/5817594

do czego chcesz tyn lapek uzywac bo to jest waznee pomoge ci cos wybrac

Opublikowano

Arek jeszcze jedno w sprawie TV , szukaj takiego co ma Full HD i co najmniej 100Hz , zdarzają się jeszcze 50Hz , dobrze jakby miał ze 4 (3) x HDMI , USB ...[br]Dopisany: 10 Marzec 2011, 22:08_________________________________________________A jeżeli już się tak uparłeś na ten "LED" to polecam SHARP AQUOS ( tylko 40" będzie kosztował > 3 k )[br]Dopisany: 10 Marzec 2011, 22:17_________________________________________________Zarejestruj się na tym forum >>> http://www.hdtv.com.pl/forum/index.php i poczytaj :wink4:

Opublikowano

Widzieliście nowego furacza Mirona :naughty: >>> http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=191493.0

To nie wiem po co kupował te felgi z RS4 za 3tyś :gwizdanie:

bo nie wiedział że auto zmieni, nie wiedział że kupiec na B7 się trafi, nie wiedział że będzie okazja w dobrej cenie B8 wyrwać :)

i napewno felunek bez większego problemu sie sprzeda.

Troszke żałuję że moja fura nie doczekała przymiarki tych kółek bo są boskie i chyba najlepsze z możliwych - to ET robiło robotę

Opublikowano

bo nie wiedział że auto zmieni, nie wiedział że kupiec na B7 się trafi, nie wiedział że będzie okazja w dobrej cenie B8 wyrwać :)

i napewno felunek bez większego problemu sie sprzeda.

Troszke żałuję że moja fura nie doczekała przymiarki tych kółek bo są boskie i chyba najlepsze z możliwych - to ET robiło robotę

Miron gratki nowej fury :good::slina:

Opublikowano

Widzieliście nowego furacza Mirona :naughty: >>> http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=191493.0

To nie wiem po co kupował te felgi z RS4 za 3tyś :gwizdanie:

bo nie wiedział że auto zmieni, nie wiedział że kupiec na B7 się trafi, nie wiedział że będzie okazja w dobrej cenie B8 wyrwać :)

i napewno felunek bez większego problemu sie sprzeda.

Troszke żałuję że moja fura nie doczekała przymiarki tych kółek bo są boskie i chyba najlepsze z możliwych - to ET robiło robotę

Nie wiedziałem że z Ciebie taki spontan :decayed:

Opublikowano

Widzieliście nowego furacza Mirona :naughty: >>> http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=191493.0

To nie wiem po co kupował te felgi z RS4 za 3tyś :gwizdanie:

bo nie wiedział że auto zmieni, nie wiedział że kupiec na B7 się trafi, nie wiedział że będzie okazja w dobrej cenie B8 wyrwać :)

i napewno felunek bez większego problemu sie sprzeda.

Troszke żałuję że moja fura nie doczekała przymiarki tych kółek bo są boskie i chyba najlepsze z możliwych - to ET robiło robotę

Nie wiedziałem że z Ciebie taki spontan :decayed:

ja też nie :decayed:

bo nie wiedział że auto zmieni, nie wiedział że kupiec na B7 się trafi, nie wiedział że będzie okazja w dobrej cenie B8 wyrwać :)

i napewno felunek bez większego problemu sie sprzeda.

Troszke żałuję że moja fura nie doczekała przymiarki tych kółek bo są boskie i chyba najlepsze z możliwych - to ET robiło robotę

Miron gratki nowej fury :good::slina:

dzięki :wink4:

Opublikowano

ja też :)

Opublikowano

:hi:

Siemanko. Miron furka bombowa :good: .

H4mm3R ja do 13 jestem w pracy ,potem wolny. Wczoraj spalem jak dzwoniles. Wino mnie ululało :decayed: .

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

Wy tu sztyjc siedzicie chopy! :)

Btw... robert to Ty mi swego czasu oferowałeś pomocną dłoń...w kwestii Vaga? :)

Opublikowano

:hi:

Wy tu sztyjc siedzicie chopy! :)

Btw... robert to Ty mi swego czasu oferowałeś pomocną dłoń...w kwestii Vaga? :)

:hi:

Wac**jemy :naughty::kox:

Opublikowano

Coś cza robić :)

Opublikowano

Btw... robert to Ty mi swego czasu oferowałeś pomocną dłoń...w kwestii Vaga? :)

No mam VAGa :decayed:

Opublikowano

Chyba się niebawem odezwe do Ciebie na PW :> :> :>

Prócz tego że zimne to jakie ma być? :) Tyskie Lech Żywiec Złota 11? hehe

Opublikowano

Chyba się niebawem odezwe do Ciebie na PW :> :> :>

Prócz tego że zimne to jakie ma być? :) Tyskie Lech Żywiec Złota 11? hehe

Ale z czym masz problem ? Może zabrać VAGa na spota w jutro ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.