Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jutro nie moge być :wallbash:

Chodzi o kodowanie oświetlenia pod fotelami...mam to poskładane ale nie chce ruszyć.. gdybyś mógł spróbować, może wreszcie to zadziała :)

Nie wiem jak dalece możesz mi pomóc, ale podpinałem sie do tego raz - podczas kupna, a pozatym nie wiem co tam siedzi ....może dowiem sie czegoś wartościowego! :cool1:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

Z roboty

Robert ty to masz fajnie jakieś szychty do wybrania a ja zapinka rewizja roczna :wallbash:[br]Dopisany: 11 Marzec 2011, 09:35_________________________________________________Heloł prezes :hi:[br]Dopisany: 11 Marzec 2011, 09:37_________________________________________________Ja pier**le widzieliście tsunami w Japonii

Opublikowano
  • Autor

:hi: panowie

jedzie ktoś dzisiaj do Gliwic na spota :?:[br]Dopisany: 11 Marzec 2011, 09:40_________________________________________________

Ja pieprze widzieliście tsunami w Japonii

no porażka :wallbash:

Opublikowano

Robert ty to masz fajnie jakieś szychty do wybrania a ja zapinka rewizja roczna :wallbash:

Ja ale w poniedziałek siedziałem 17 godzin na dole :cool1: Za to miałem wolne we wtorek i dziś :decayed: ( i jakieś tam nadgodziny )

[br]Dopisany: 11 Marzec 2011, 09:46_________________________________________________

Jutro nie moge być :wallbash:

Chodzi o kodowanie oświetlenia pod fotelami...mam to poskładane ale nie chce ruszyć.. gdybyś mógł spróbować, może wreszcie to zadziała :)

Nie wiem jak dalece możesz mi pomóc, ale podpinałem sie do tego raz - podczas kupna, a pozatym nie wiem co tam siedzi ....może dowiem sie czegoś wartościowego! :cool1:

Ok to jak co to wal do mnie , nie wiem bardzo jak się to koduje ale ... ( najlepiej jakbyś sobie napisał na kartce , w którym module jakie kodowanie trzeba zrobić , to możemy spróbować ) , a tak poza tym gadałem z kumplem to mi powiedział , ze jak moduł nie przyjmuje tego kodowania to on się tam gdzieś podpina i wszystko ładnie śmiga ( tylko musiałbym się dowiedzieć dokładnie gdzie )

Opublikowano

Btw... robert to Ty mi swego czasu oferowałeś pomocną dłoń...w kwestii Vaga? :)

Nie to byłem ja :decayed:

Opublikowano

Btw... robert to Ty mi swego czasu oferowałeś pomocną dłoń...w kwestii Vaga? :)

Nie to byłem ja :decayed:

No i wszystko jasne :decayed:

Opublikowano

Heh... Wybaczcie Panowie ale nie wszystkich kojarze z imienia po pierwszym spocie :polew:

Wiem że H4mm3R podpinałeś się nawet wtedy...jeszcze raz dzięki!

robert. się nie podpinał ale s tego co pamiętam mówił że jest taka opcja....

Jedyny problem jaki pozostał to ....nie wiem jakie pijesz bro! :):tongue4:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
  • Autor

co tam porabiacie :?: :)

Opublikowano

:hi:

Arek kiedy malujesz te autko od kumpla w czarny mat ????[br]Dopisany: 11 Marzec 2011, 15:24_________________________________________________podciepnąłbym Ci przy okazji ten znaczek, myślałem żeby samemu go sprayem nie siknąć, ale lepiej żeby walnąć podkład no i normalna farba powinna dłużej wytrzymać :wink4:[br]Dopisany: 11 Marzec 2011, 15:24_________________________________________________jade na giełde po s-line'a bezrurkowego, wiosna sie zbliża a ja z obitą d*pą jeżdżę :decayed:

Opublikowano

:hi:

weekend ! :> :naughty:

Opublikowano
  • Autor
Arek kiedy malujesz te autko od kumpla w czarny mat ????

jeśli chodzi o felgi to już są pomalowane :wink4:

Opublikowano
Arek kiedy malujesz te autko od kumpla w czarny mat ????

jeśli chodzi o felgi to już są pomalowane :wink4:

mógłbym Ci podrzucić ten znaczek ? mów tylko kiedy i gdzie? :)

Opublikowano
  • Autor
Arek kiedy malujesz te autko od kumpla w czarny mat ????

jeśli chodzi o felgi to już są pomalowane :wink4:

mógłbym Ci podrzucić ten znaczek ? mów tylko kiedy i gdzie? :)

ale po co :?: mam ci go pomalować :?: :cool1:

Opublikowano
Arek kiedy malujesz te autko od kumpla w czarny mat ????

jeśli chodzi o felgi to już są pomalowane :wink4:

mógłbym Ci podrzucić ten znaczek ? mów tylko kiedy i gdzie? :)

ale po co :?: mam ci go pomalować :?: :cool1:

hmm..Arek przecież o tym gadaliśmy ale najwidoczniej zapomniałeś...[br]Dopisany: 11 Marzec 2011, 16:57_________________________________________________skąd miałbym wiedzieć że malujesz coś tam na czarny mat ? :cool1:

powiedziałeś że jeśli chce to w marcu jakoś malujesz auto kumpla na czarny mat i mógłbyś go siknąć resztkami przy okazji :gwizdanie:[br]Dopisany: 11 Marzec 2011, 16:58_________________________________________________zapożyczone z forum....masakra :kwasny:

http://img.interia.pl/wiadomosci/nimg/y/x/Trzesienie_ziemi_tsunami_5077260.jpg

http://img.interia.pl/wiadomosci/nimg/s/r/Trzesienie_ziemi_tsunami_5077267.jpg

Opublikowano

Co śpicie :?:

Opublikowano

Co śpicie :?:

Pojechali B8 mironia podziwiać :decayed::polew:

Żartujesz ,poważnie :mysli:

A moja lepsza i tak nie podziwiali ;(

Opublikowano

Co śpicie :?:

Pojechali B8 mironia podziwiać :decayed::polew:

Żartujesz ,poważnie :mysli:

A moja lepsza i tak nie podziwiali ;(

Chyba tak... Jedynie cabriofana widziałem z Arturem dzisiaj w Rybniku :naughty:

Opublikowano

No no[br]Dopisany: 11 Marzec 2011, 21:32_________________________________________________Spadam narka :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.