Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To nie wiem po co kupował te felgi z RS4 za 3tyś :gwizdanie

Tobie sprzeda za 4 tys :decayed:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

sedan jest za***isty nasze trumnowozy nie mogą se stanyć

Opublikowano

To nie wiem po co kupował te felgi z RS4 za 3tyś :gwizdanie

Tobie sprzeda za 4 tys :decayed:

ET29 mi nie podejdzie za bardzo :gwizdanie:

Opublikowano

To nie wiem po co kupował te felgi z RS4 za 3tyś :gwizdanie

Tobie sprzeda za 4 tys :decayed:

ET29 mi nie podejdzie za bardzo :gwizdanie:

Dosz rady

Opublikowano

Nic trza się zbierać do roboty :angry:

Nara :hi:

Opublikowano

Nic trza się zbierać do roboty :angry:

Nara :hi:

Weź se wolne

Szczęśliwej narka

Opublikowano
  • Autor

Widzieliście nowego furacza Mirona :naughty: >>> http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=191493.0

widziałem już wczoraj ale mi się nie podoba bo to golas :decayed:

Opublikowano

Widzieliście nowego furacza Mirona :naughty: >>> http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=191493.0

widziałem już wczoraj ale mi się nie podoba bo to golas :decayed:

Racja golas no i ten nędzny silnik :slina:

Opublikowano

Cześć prezesy :hi: :hi: :hi:

Opublikowano

:hi:

Witaj

Opublikowano

panowie a ja mialem juz okazje ujezdzac to mironowe padlo i mówię wam niedosc ze golas to jeszcze nie jedzie :evil: :evil:

Opublikowano

panowie a ja mialem juz okazje ujezdzac to mironowe padlo i mówię wam niedosc ze golas to jeszcze nie jedzie :evil: :evil:

Tak też myślałem :shocked:

Opublikowano

Nie ma co narzekac zaraz nie bedzie problemu jak mochery wykupia reszte zapasow ,a nasi politycy wprowadza znowu kartki i inne talony np. na "zupe".

Opublikowano

Jeszcze chwila i mnie pokręci na to auto.

Musze lecieć.

Opublikowano
  • Autor

panowie a ja mialem juz okazje ujezdzac to mironowe padlo i mówię wam niedosc ze golas to jeszcze nie jedzie :evil: :evil:

może wpadnę w piątek i uda mi się wkręcić do kolejki chętnych na przejażdżkę :gwizdanie:

Opublikowano

panowie a ja mialem juz okazje ujezdzac to mironowe padlo i mówię wam niedosc ze golas to jeszcze nie jedzie :evil: :evil:

może wpadnę w piątek i uda mi się wkręcić do kolejki chętnych na przejażdżkę :gwizdanie:

obserwuj watek bo nie wiem czy wpadnie b8 na spota zarobiony synek jest ale zapraszamy oczywiscie delegacje z rybnika i okolic :kox: :kox:

Opublikowano
  • Autor

że zarobiony to się nie dziwie, wkońcu Providenta trzeba spłacić :gwizdanie:

panowie kto by się pisał w piątek na spota do Gliwic :?:

Opublikowano

że zarobiony to się nie dziwie, wkońcu Providenta trzeba spłacić :gwizdanie:

panowie kto by się pisał w piątek na spota do Gliwic :?:

Ja nad tym myśle... ale nie mam gwarancji, że sie wyrobie z robotą :wallbash:

Może sie uda, może nawet wracam potem do Rybnika :)

Opublikowano
:hi: :hi: :hi: :hi: Na kiero Gliwice :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.