Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jak to znowu :?: nie zdążyłeś Natalii odwiedzić, a ja już z powrotem co :cool1:

Jak tak chcesz to możemy ją odwiedzać teraz jest bezpiecznie :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:
Opublikowano

:nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

Umilkł :mysli:

Opublikowano

jak to znowu :?: nie zdążyłeś Natalii odwiedzić, a ja już z powrotem co :cool1:

Jak tak chcesz to możemy ją odwiedzać teraz jest bezpiecznie :gwizdanie:

:naughty::kox: :kox: :kox:

[br]Dopisany: 10 Marzec 2011, 09:50_________________________________________________Ja Wiesiek jak zobaczyłem przelew wczoraj , tą jałmużnę ( dziś dopiero odbiorę pasek ) i sobie przypomniałem ile wszystko ostatnio zdrożało ( benzyna , chleb , cukier itp. ) to mnie rozjebało :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

jak to znowu :?: nie zdążyłeś Natalii odwiedzić, a ja już z powrotem co :cool1:

Jak tak chcesz to możemy ją odwiedzać teraz jest bezpiecznie :gwizdanie:

:baseball:

Opublikowano

f31a4f4e9284e2f6944ecee043c50e8a.jpg

no benzyna cleb cukier :polew:

Opublikowano

f31a4f4e9284e2f6944ecee043c50e8a.jpg

no benzyna cleb cukier :polew:

Tego sk***iela mi tu nie umieszczaj. :rant:

Opublikowano

Ja Wiesiek jak zobaczyłem przelew wczoraj , tą jałmużnę ( dziś dopiero odbiorę pasek ) i sobie przypomniałem ile wszystko ostatnio zdrożało ( benzyna , chleb , cukier itp. ) to mnie rozjebało :wallbash:

Przecież Ty masz diesla :decayed:

Opublikowano

Tego sk***iela mi tu nie umieszczaj. :rant:

Wiesiek co chcesz od Donka ? :gwizdanie: Przecież głosowałeś na niego , chciałeś mieć Irlandię :decayed:

[br]Dopisany: 10 Marzec 2011, 09:58_________________________________________________

Ja Wiesiek jak zobaczyłem przelew wczoraj , tą jałmużnę ( dziś dopiero odbiorę pasek ) i sobie przypomniałem ile wszystko ostatnio zdrożało ( benzyna , chleb , cukier itp. ) to mnie rozjebało :wallbash:

Przecież Ty masz diesla :decayed:

Wiedziałem , że właśnie Ty wyskoczysz z takim tekstem :rolleyes:

Opublikowano

f31a4f4e9284e2f6944ecee043c50e8a.jpg

no benzyna cleb cukier :polew:

Tego sk***iela mi tu nie umieszczaj. :rant:

to pułtusk a nie sk***iel inaczej POpapraniec
Opublikowano
  • Autor

no masakra jest z tymi cenami, wszystko poszło do góry przez ten je..ny podatek 23%, a teraz jeszcze te zamieszki na bliskim wschodzie i ropa przekroczy na pewno 5 zł :wallbash:

Opublikowano

Tomek , na klapie mam tylko znaczek 1.9 TDI ( tak na serio mam 1.6 z LPG ) ale cichoooo... :cicho:

Opublikowano

już niedługo jest irlandia a na pewno Grecja :polew:

Opublikowano

Belfast :evil:

Opublikowano

Tomek , na klapie mam tylko znaczek 1.9 TDI ( tak na serio mam 1.6 z LPG ) ale cichoooo... :cicho:

to lepiej się nie chwal bo takie są chodliwe :cool1:
Opublikowano

Wiesiek[/b] co chcesz od Donka ? :gwizdanie: Przecież głosowałeś na niego , chciałeś mieć Irlandię :decayed

Wjebane :baseball:

Przecież Ty masz diesla :decayed:

Wiedziałem , że właśnie Ty wyskoczysz z takim tekstem :rolleyes:

Noooo

f31a4f4e9284e2f6944ecee043c50e8a.jpg

no benzyna cleb cukier :polew:

Tego sk***iela mi tu nie umieszczaj. :rant:

to pułtusk a nie sk***iel inaczej POpapraniec

Wprowadza się zakaz umieszczania podobizn kabociorzy i innych ciuli

Opublikowano

Wiesiek co chcesz od Donka ? :gwizdanie: Przecież głosowałeś na niego , chciałeś mieć Irlandię :decayed

Wjebane :baseball:

:tongue4:

Opublikowano

a karykatury można

Opublikowano

a karykatury można

Wskazane i to takie najbardziej ohydne

Opublikowano

tusk_krolem_tusk_blaznem550.jpg

moge być :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.