Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wszytko media nakręcają i ludzie jak poj*bani lecą do sklepu i robią zapasy jak na zimną wojnę... u pepików już dano takie ceny są i przez to kupują wszystko u nas... [br]Dopisany: 10 Marzec 2011, 10:06_________________________________________________

tusk_krolem_tusk_blaznem550.jpg

moge być :naughty:

Prosza Cie :facepalm:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

7tuskhistoria1.jpg

Opublikowano

Tomek , na klapie mam tylko znaczek 1.9 TDI ( tak na serio mam 1.6 z LPG ) ale cichoooo... :cicho:

I to przez to nie chcesz swoim autem jechać do BT :naughty:

Opublikowano
  • Autor

ja wczoraj wstąpiłem w Czechach do sklepu bezcłowego zobaczyć ceny i się zdziwiłem bo wszystko było tam droższe niż u nas w Polsce więc chyba nie jest tak źle....

Opublikowano

Wszytko media nakręcają i ludzie jak poj*bani lecą do sklepu i robią zapasy jak na zimną wojnę... u pepików już dano takie ceny są i przez to kupują wszystko u nas... [br]Dopisany: 10 Marzec 2011, 10:06_________________________________________________

tusk_krolem_tusk_blaznem550.jpg

moge być :naughty:

Prosza Cie :facepalm:

Pepiki zarabiają dużo więcej od nas więc nie porównuj.

Ja kiedyś jakieś może 10 lat temu mówiłem kumplom że będziemy do pepoli do roboty jeździć to się ze mnie śmiali i co.

Andy ale dałeś no wiesz.

Opublikowano

ja wczoraj wstąpiłem w Czechach do sklepu bezcłowego zobaczyć ceny i się zdziwiłem bo wszystko było tam droższe niż u nas w Polsce więc chyba nie jest tak źle....

Bo nie jest... tylko ludzie i media to nakręcają, dopiero to poczujemy jak euro wprowadzą :disgust:

Opublikowano

Hammer tyś na pewno na pułtuska głosowoł :tongue4:

Opublikowano

I to przez to nie chcesz swoim autem jechać do BT :naughty:

Moga się z Tobą zabrać ??

Opublikowano

Robert :notworthy:

Opublikowano
Andy ale dałeś no wiesz.
miała być karykatura :rolleyes:
Opublikowano

Hammer tyś na pewno na pułtuska głosowoł :tongue4:

Jo ja :cool1:

I to przez to nie chcesz swoim autem jechać do BT :naughty:

Moga się z Tobą zabrać ??

Pampers dostaniesz i możesz jechać :decayed:

Opublikowano

Bo nie jest... tylko ludzie i media to nakręcają, dopiero to poczujemy jak euro wprowadzą :disgust

Za nim u nas bedzie euro to UE sie ro***erdoli[br]Dopisany: 10 Marzec 2011, 10:14_________________________________________________

Pampers dostaniesz i możesz jechać :decayed

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Wiesiek , mi B8 bardziej się w AVANCIE podoba ( zresztą jak B6 i B7 ) :wink4:

Opublikowano

Wiesiek , mi B8 bardziej się w AVANCIE podoba ( zresztą jak B6 i B7 ) :wink4:

Rzecz gustu, jedna sedan jest bardziej z klasą.

Opublikowano

:hi: siemano Rybniczanie

widzę, że u was się rozpętała wojna polityczna :decayed:

Opublikowano

Rzecz gustu, jedna sedan jest bardziej z klasą.

Tu się zgodzę , w sedanie wygląda bardziej "elegancko" , ale bardziej wpada mi jednak w łoko Avant

[br]Dopisany: 10 Marzec 2011, 10:23_________________________________________________

:hi: siemano Rybniczanie

widzę, że u was się rozpętała wojna polityczna :decayed:

:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.