Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

widzołech dzisio "Zostać królem" :good: polecam dobry filmik[br]Dopisany: 07 Marzec 2011, 21:26_________________________________________________http://w204.wrzuta.pl/film/0F9VNVNDR73/audi_a4_b5_by_grzesiekkbc B5 97r :shocked:[br]Dopisany: 07 Marzec 2011, 21:33_________________________________________________nikt nic nie tego to spadam :hi:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

alez Wy światowi, że ostatnich hitów z list przebojów nie znacie :gwizdanie:

must be the music różowa taczka

:decayed:

:blink: :blink: :blink:

:nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

a tak już jak ochłonąłem to :facepalm:

Opublikowano
:hi: po robocie ( byłem dziś na 5:00 , a przed chwilą wróciłem ) :zemdlal:
Opublikowano

:hi:

bedzie b7 :gwizdanie:

Opublikowano

nie , jutro ( i najprawdopodobniej pojutrze ) wybieram :wink4: jak nie to nadgodziny

Opublikowano

co to za reklamy hondy i toyoty :przebiegly:[br]Dopisany: 07 Marzec 2011, 23:41_________________________________________________

nie , jutro ( i najprawdopodobniej pojutrze ) wybieram :wink4: jak nie to nadgodziny

workoholik :hi:

Opublikowano

Spadam spać , za***any jestem jak kot :hi:

Opublikowano

ja tez ide :hi:[br]Dopisany: 08 Marzec 2011, 00:05_________________________________________________

:hi:

Wilma wszystkiego najleszego [br]Dopisany: 08 Marzec 2011, 05:53_________________________________________________I coś na dobry początek dnia :decayed: :decayed: :decayed:

Kierownik budowy autostrady zatrudnia osobę do malowania pasów.

Na 'casting' przyszła blondynka. Uznał, że da jej szanse i zatrudnił ją.

Pierwszego dnia blondynka wymalowała 15km pasów. Kierownik w szoku :)

Drugiego dnia blondynka wymalowała już 7 km pasów, a trzeciego tylko 2km.

Kierownik wzywa więc blondynkę 'na dywanik' i pyta się:

- jak to się stało, że pierwszego dnia wymalowała pani 15km pasów, drugiego 7km, a trzeciego już tylko 2km ?

a blondynka odpowiada:

- bo mam coraz dalej do wiadra! :)

Opublikowano
:hi: najlepszego dla wszystkich kobiałek :kwiatek: co nie ma żadnej :shocked::rolleyes:
Opublikowano
:bry::hi:
Opublikowano

hello Synki :hi:

kur@#$% 74,5kpln potrzebuja

pożyczy ktoś :tongue4:

500pln mom a nowe auto bych se kupil :gwizdanie:

Opublikowano

:bry::hi:

:hi:

hello Synki :hi:

kur@#$% 74,5kpln potrzebuja

pożyczy ktoś :tongue4:

500pln mom a nowe auto bych se kupil :gwizdanie:

:hi:[br]Dopisany: 08 Marzec 2011, 10:40_________________________________________________Seves leć do banku tam Ci chętnie pożyczom a potym jakieś 150lot spłacanio :decayed:
Opublikowano

Seves leć do banku tam Ci chętnie pożyczom a potym jakieś 150lot spłacanio :decayed:

a kaj tam , yno ze trzydzieści :naughty::kox:

Opublikowano

hello Synki :hi:

kur@#$% 74,5kpln potrzebuja

pożyczy ktoś :tongue4:

500pln mom a nowe auto bych se kupil :gwizdanie:

seves Ty sie koło kup a nie klekota od mironia :decayed:

Opublikowano

ja 30 i oddosz roz tela :decayed:

Opublikowano

ja 30 i oddosz roz tela :decayed:

a nawet więcej :decayed:

[br]Dopisany: 08 Marzec 2011, 10:56_________________________________________________

seves Ty sie koło kup a nie klekota od mironia :decayed:

aaa to teraz wiem na co kasę potrzebuje :naughty::kox:

Opublikowano

to niech se weźnie hipotyczny nie bydzie roz tela ino prawie roz tela :rolleyes:

Opublikowano

Arek mu € pożyczy :naughty::kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

a Ty mosz dzisio wolne Robert?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.