Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście


A-rek

Rekomendowane odpowiedzi

ale na biednego nie trafiło :decayed:

:baseball:[br]Dopisany: 05 Marzec 2011, 08:35_________________________________________________

a ja nie jeżdżę i nie będę jeździł w pasach :cool1:

twardziel :evil:

ale tylko do narodzin :decayed:

:hi: dobry Rybnik

:hi:Diman

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ROBERT

    6979

  • wiesiek3d

    5963

  • Arturoo

    4714

  • H4mm3R

    3240

Top użytkownicy w tym temacie

:bry::hi:

Ja jakoś też ostatnio nauczyłem się zapinać pasy i jeżdżę z zapiętymi :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Arek pocieszę Cię ja ostatnio dostałem 400 i 10 punktów :rolleyes: ,a w pasach też nie będę jeździł :tongue4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

ja tez raczej jeżdżę z zapiętymi pasami... ale ostatnio znajomi mieli dosyć poważny wypadek i jeśliby mieli zapięte pasy już by ich nie było.. bo by im głowy pourywało :kwasny: nigdy nie wiadomo co dobrze zrobisz niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko ludziska.

W pasach :

a) bezpieczniej

B) taniej

Trza jeździć i nie ma dyskusji.

Wczoraj zmieniłem świeczki ale nie otym będzie.

Przeczyściłem przepływkę i zaczely sie jaja. Do 2500 obrotów auto nie jechalo :mysli: ,a powyżej ok. Po godzinie znowu wyciąganie i ponowne czyszczenie kontakt spry'em.

No i ....

zaczely sie problemy ze skrzynią -twarde wbijanie z pozycji N na D i z N na R :wallbash: .

Po przeczyszczeniu drugim podpiąłem kompa i wykasowałem bledły z silnika i ze skrzyni .

Bledy z silnika:

- 575 cisnienie w przewodzie dolotowym nie osiagnieta wartość kontrolna

- 523 czujnik temp.powietrza zasysanego G42 przerwa lub zwarcie do masy

Blad na skrzyni :

- 18265 sygnal obciążenia brak osprzętu /nie związany ze sprzętem.

Po zalozeniu dokladnie wysuszonej i przedmuchanej przepływki sprężonym powietrzem autko ladnie śmiga i skrzynia grzecznie pracuje jak wcześniej. Co nerwow zjadłem to moje. :disgust:

:hi::bry::hi:http://www.ibood.com/pl/pl/ arturoo tys ostatnio chyba szukol przenosnego dysku

Juz kupilem :wink4: ,dzieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czyściłem kiedyś takim >>> http://allegro.pl/preparat-do-czyszczenia-przeplywomierzy-crc-i1489773785.html ( do kupienia w IC ) , oczywiście po czyszczeniu wszystko dokładnie musi wyschnąć :cool1: , najlepiej pomóc sobie suszarką ( ale bez przesady ) Pod żadnym pozorem nie dotykać nic palcami !!!!!!!!! Po czyszczeniu zrobiłem LOG dynamiczny gr. 008 i było widać lekką poprawę ( było jakieś jakiś 2-3 mg/R więcej ) :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jak czyściłem przepływkę to padła :polew:

bo czyści się tak jak opisałem wyżej , a Ty na pewno dotykałeś to paluchami ( nawet pędzelkiem się tego nie robi !!! ) :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładna przygoda ci się Arturoo przytrafiła, ale przeważnie tak jest że jak się czegoś złapiesz to wyskoczy coś więcej. ja tez dziś trochę przy aucie pogrzebałem: z powrotem wróciły ori dekory na drzwi, ramka w grillu RS wróciła do satyny, tylne lampy wróciły do ori wyglądu no i przednie głośniczki wymieniłem bo jeden mi charczał :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jak czyściłem przepływkę to padła :polew:

bo czyści się tak jak opisałem wyżej , a Ty na pewno dotykałeś to paluchami ( nawet pędzelkiem się tego nie robi !!! ) :cool1:

czyściłem miekkim pędzelkiem jak przeczytałem na forum paluchami nie :embarrassed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie orientujecie się czy w B6 silnik 2,5 TDi 163 KM to ten sam kiepski silnik co 150 KM czy to już ten nowszy z usuniętymi wadami :?:

jaki bralibyście silnik pod uwagę w modelu B6 :?: 1.8T, 3.0 V6 czy jednak 1.9 TDi :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name=robert.

[br]Dopisany: 04 Marzec 2011, 22:23_________________________________________________235 bo takie mam , a nie wiem czy dwóch nowych nie kupić , dwie mam za***iste jeszcze a trzy takie na jeden sezon. Będzie się coś działo jakbym założył z przodu 235/45 R 17 a z tyłu 225/45 R 17 ??? Nie będzie przypadkiem ESP świrowało ???

Robert mi ESP swirowało na winklach ,ale przód miałem 205,a tył 225 .W Twoim przypadku,przy Twojej spokojnej jezdzie :naughty: nie będzie raczej problemu-tylko te szersze oczywiscie na tył :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie orientujecie się czy w B6 silnik 2,5 TDi 163 KM to ten sam kiepski silnik co 150 KM czy to już ten nowszy z usuniętymi wadami :?:

jaki bralibyście silnik pod uwagę w modelu B6 :?: 1.8T, 3.0 V6 czy jednak 1.9 TDi :?:

Jeżeli o mnie chodzi mto oczywiscie 3,0 V6 :cool1::wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego sie nie dotyka,nawet pędzlem jedynie spryskać trzeba jakimś preparatem na spirytusie. Ja chyba nie wysuszyłem tego zbyt dokladnie. Także trzeba trochę odczekać zanim sie to zalozy z powrotem .

Co do glosniczkow Arku to sprawdzil bym najpierw czy nie trzeszczy wytłumienie w drzwiach.

Robert logów nie robilem ani przed ani po , zabrałem sie za to bo kupa rzeczy byla rozebrana i czekalem az mi kumpel zacznie składać furkę do kupy i wymyśliłem sobie zajęcie dla zabicia czasu .

Trochę zalowalem wczoraj ale dzis z perspektywy czasu i przejść śmieje sie ,ze co nagle to po diable.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troche spoznione ale gratki 1000str :tongue4::wink4:

:decayed: :decayed: :decayed:

dzięki Kędzior :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego sie nie dotyka,nawet pędzlem jedynie spryskać trzeba jakimś preparatem na spirytusie. Ja chyba nie wysuszyłem tego zbyt dokladnie. Także trzeba trochę odczekać zanim sie to zalozy z powrotem .

Co do glosniczkow Arku to sprawdzil bym najpierw czy nie trzeszczy wytłumienie w drzwiach.

Robert logów nie robilem ani przed ani po , zabrałem sie za to bo kupa rzeczy byla rozebrana i czekalem az mi kumpel zacznie składać furkę do kupy i wymyśliłem sobie zajęcie dla zabicia czasu .

Trochę zalowalem wczoraj ale dzis z perspektywy czasu i przejść śmieje sie ,ze co nagle to po diable.

:hi: ,ni ma tego złego.....Jestes bogatszy w nowe doswiadczenia Arturo :wink4: :>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...