Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
ale na biednego nie trafiło :decayed:

:baseball:[br]Dopisany: 05 Marzec 2011, 08:35_________________________________________________

a ja nie jeżdżę i nie będę jeździł w pasach :cool1:

twardziel :evil:

ale tylko do narodzin :decayed:

:hi: dobry Rybnik

:hi:Diman

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Robisz na zachodze to w Polsce trza płaćic mandaty :tongue4:

Opublikowano

:bry::hi:

Ja jakoś też ostatnio nauczyłem się zapinać pasy i jeżdżę z zapiętymi :wink4:

Opublikowano
:hi::bry::hi:http://www.ibood.com/pl/pl/ arturoo tys ostatnio chyba szukol przenosnego dysku
Opublikowano
:hi: Arek pocieszę Cię ja ostatnio dostałem 400 i 10 punktów :rolleyes: ,a w pasach też nie będę jeździł :tongue4:
Opublikowano

:hi:

ja tez raczej jeżdżę z zapiętymi pasami... ale ostatnio znajomi mieli dosyć poważny wypadek i jeśliby mieli zapięte pasy już by ich nie było.. bo by im głowy pourywało :kwasny: nigdy nie wiadomo co dobrze zrobisz niestety.

Opublikowano

Siemanko ludziska.

W pasach :

a) bezpieczniej

B) taniej

Trza jeździć i nie ma dyskusji.

Wczoraj zmieniłem świeczki ale nie otym będzie.

Przeczyściłem przepływkę i zaczely sie jaja. Do 2500 obrotów auto nie jechalo :mysli: ,a powyżej ok. Po godzinie znowu wyciąganie i ponowne czyszczenie kontakt spry'em.

No i ....

zaczely sie problemy ze skrzynią -twarde wbijanie z pozycji N na D i z N na R :wallbash: .

Po przeczyszczeniu drugim podpiąłem kompa i wykasowałem bledły z silnika i ze skrzyni .

Bledy z silnika:

- 575 cisnienie w przewodzie dolotowym nie osiagnieta wartość kontrolna

- 523 czujnik temp.powietrza zasysanego G42 przerwa lub zwarcie do masy

Blad na skrzyni :

- 18265 sygnal obciążenia brak osprzętu /nie związany ze sprzętem.

Po zalozeniu dokladnie wysuszonej i przedmuchanej przepływki sprężonym powietrzem autko ladnie śmiga i skrzynia grzecznie pracuje jak wcześniej. Co nerwow zjadłem to moje. :disgust:

:hi::bry::hi:http://www.ibood.com/pl/pl/ arturoo tys ostatnio chyba szukol przenosnego dysku

Juz kupilem :wink4: ,dzieki.

Opublikowano

Ja czyściłem kiedyś takim >>> http://allegro.pl/preparat-do-czyszczenia-przeplywomierzy-crc-i1489773785.html ( do kupienia w IC ) , oczywiście po czyszczeniu wszystko dokładnie musi wyschnąć :cool1: , najlepiej pomóc sobie suszarką ( ale bez przesady ) Pod żadnym pozorem nie dotykać nic palcami !!!!!!!!! Po czyszczeniu zrobiłem LOG dynamiczny gr. 008 i było widać lekką poprawę ( było jakieś jakiś 2-3 mg/R więcej ) :wink4:

Opublikowano

ja jak czyściłem przepływkę to padła :polew:

Opublikowano

ja jak czyściłem przepływkę to padła :polew:

bo czyści się tak jak opisałem wyżej , a Ty na pewno dotykałeś to paluchami ( nawet pędzelkiem się tego nie robi !!! ) :cool1:

Opublikowano
  • Autor

ładna przygoda ci się Arturoo przytrafiła, ale przeważnie tak jest że jak się czegoś złapiesz to wyskoczy coś więcej. ja tez dziś trochę przy aucie pogrzebałem: z powrotem wróciły ori dekory na drzwi, ramka w grillu RS wróciła do satyny, tylne lampy wróciły do ori wyglądu no i przednie głośniczki wymieniłem bo jeden mi charczał :>

Opublikowano

ja jak czyściłem przepływkę to padła :polew:

bo czyści się tak jak opisałem wyżej , a Ty na pewno dotykałeś to paluchami ( nawet pędzelkiem się tego nie robi !!! ) :cool1:

czyściłem miekkim pędzelkiem jak przeczytałem na forum paluchami nie :embarrassed:
Opublikowano

:hi: [br]Dopisany: 05 Marzec 2011, 15:58_________________________________________________

:hi: z rana

h.je z czarnej Vectry zjebały mi dzisiaj z rana dzień :kwasny:

Kumpel z roboty też w tym dniu ,za to samo zapłacił :decayed:
Opublikowano
  • Autor

panowie orientujecie się czy w B6 silnik 2,5 TDi 163 KM to ten sam kiepski silnik co 150 KM czy to już ten nowszy z usuniętymi wadami :?:

jaki bralibyście silnik pod uwagę w modelu B6 :?: 1.8T, 3.0 V6 czy jednak 1.9 TDi :?:

Opublikowano

[quote name=robert.

[br]Dopisany: 04 Marzec 2011, 22:23_________________________________________________235 bo takie mam , a nie wiem czy dwóch nowych nie kupić , dwie mam za***iste jeszcze a trzy takie na jeden sezon. Będzie się coś działo jakbym założył z przodu 235/45 R 17 a z tyłu 225/45 R 17 ??? Nie będzie przypadkiem ESP świrowało ???

Robert mi ESP swirowało na winklach ,ale przód miałem 205,a tył 225 .W Twoim przypadku,przy Twojej spokojnej jezdzie :naughty: nie będzie raczej problemu-tylko te szersze oczywiscie na tył :wink4:

Opublikowano

troche spoznione ale gratki 1000str :tongue4::wink4:

:decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

panowie orientujecie się czy w B6 silnik 2,5 TDi 163 KM to ten sam kiepski silnik co 150 KM czy to już ten nowszy z usuniętymi wadami :?:

jaki bralibyście silnik pod uwagę w modelu B6 :?: 1.8T, 3.0 V6 czy jednak 1.9 TDi :?:

Jeżeli o mnie chodzi mto oczywiscie 3,0 V6 :cool1::wink4:
Opublikowano

Tego sie nie dotyka,nawet pędzlem jedynie spryskać trzeba jakimś preparatem na spirytusie. Ja chyba nie wysuszyłem tego zbyt dokladnie. Także trzeba trochę odczekać zanim sie to zalozy z powrotem .

Co do glosniczkow Arku to sprawdzil bym najpierw czy nie trzeszczy wytłumienie w drzwiach.

Robert logów nie robilem ani przed ani po , zabrałem sie za to bo kupa rzeczy byla rozebrana i czekalem az mi kumpel zacznie składać furkę do kupy i wymyśliłem sobie zajęcie dla zabicia czasu .

Trochę zalowalem wczoraj ale dzis z perspektywy czasu i przejść śmieje sie ,ze co nagle to po diable.

Opublikowano
  • Autor

troche spoznione ale gratki 1000str :tongue4::wink4:

:decayed: :decayed: :decayed:

dzięki Kędzior :notworthy:

Opublikowano

Tego sie nie dotyka,nawet pędzlem jedynie spryskać trzeba jakimś preparatem na spirytusie. Ja chyba nie wysuszyłem tego zbyt dokladnie. Także trzeba trochę odczekać zanim sie to zalozy z powrotem .

Co do glosniczkow Arku to sprawdzil bym najpierw czy nie trzeszczy wytłumienie w drzwiach.

Robert logów nie robilem ani przed ani po , zabrałem sie za to bo kupa rzeczy byla rozebrana i czekalem az mi kumpel zacznie składać furkę do kupy i wymyśliłem sobie zajęcie dla zabicia czasu .

Trochę zalowalem wczoraj ale dzis z perspektywy czasu i przejść śmieje sie ,ze co nagle to po diable.

:hi: ,ni ma tego złego.....Jestes bogatszy w nowe doswiadczenia Arturo :wink4: :>

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.