Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ano :)

wróciłem wczoraj przed północą

to spoko :good:[br]Dopisany: 04 Marzec 2011, 09:45_________________________________________________I jak tam robota ? Wporzo ?

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

słowacy którzy dostarczyli metalowe schody do hali były uszkodzone i wczoraj przyjechała od nich ekipa aby je naprawić, a my na dziś nie mieliśmy z tego powodu co robić więc puścili nas do domu :>

Opublikowano

słowacy którzy dostarczyli metalowe schody do hali były uszkodzone i wczoraj przyjechała od nich ekipa aby je naprawić, a my na dziś nie mieliśmy z tego powodu co robić więc puścili nas do domu :>

no to się udało :naughty:

Opublikowano

H4mm3R fajna pukawka :>

Wujek ma dziś bażanta na obiad :naughty:

:polew::kox:

A na jutro co upolujesz ? Może jakiś dzik , jelonek ... itp. ? :naughty::kox:

Opublikowano
  • Autor
I jak tam robota ? Wporzo ?

dzięki że pytasz, przyzwyczaiłem się i teraz jest ok :good:

pogoda coraz lepsza więc aż się chce robić.

robie dla tej firmy http://www.pem.at/de/schluesselfertig/rerefenzen.php?produkt=&verwend=&laenge=9&start=0[br]Dopisany: 04 Marzec 2011, 09:52_________________________________________________

H4mm3R fajna pukawka :>

Wujek ma dziś bażanta na obiad :naughty:

to po co ci taka pukawka jak ty na bażanty i sarny polujesz przednim zderzakiem :decayed:

Opublikowano

To spoko , jak robota nie jest zła , a i kasa pasuje :good:

Opublikowano
  • Autor

muszę tylko podszkolić się w prowadzeniu firmy aby zmniejszyć płacenie podatku :decayed:

Opublikowano

muszę tylko podszkolić się w prowadzeniu firmy aby zmniejszyć płacenie podatku :decayed:

z czasem takie różne "triki" opanujesz :naughty::wink4:

Opublikowano

H4mm3R fajna pukawka :>

Wujek ma dziś bażanta na obiad :naughty:

to po co ci taka pukawka jak ty na bażanty i sarny polujesz przednim zderzakiem :decayed:

No właśnie po to żeby auto nie stało w ASO tylko u mnie w garażu :polew:

Opublikowano

H4mm3R fajna pukawka :>

Wujek ma dziś bażanta na obiad :naughty:

to po co ci taka pukawka jak ty na bażanty i sarny polujesz przednim zderzakiem :decayed:

No właśnie po to żeby auto nie stało w ASO tylko u mnie w garażu :polew:

Masz ją schowaną pod maską i tylko lufa wystaje z grilla ? Jak jakiś zwierzak stanie na drodze walisz w niego serią :naughty::kox:

Opublikowano

H4mm3R fajna pukawka :>

Wujek ma dziś bażanta na obiad :naughty:

to po co ci taka pukawka jak ty na bażanty i sarny polujesz przednim zderzakiem :decayed:

No właśnie po to żeby auto nie stało w ASO tylko u mnie w garażu :polew:

Masz ją schowaną pod maską i tylko lufa wystaje z grilla ? Jak jakiś zwierzak stanie na drodze walisz w niego serią :naughty::kox:

niee teraz tak wyprzedzam na autostradzie i ucza tych to blokują lewy pas :polew: :polew:

Opublikowano

niee teraz tak wyprzedzam na autostradzie i ucza tych to blokują lewy pas :polew: :polew:

:polew::kox:

to trzeba było coś mniejszego kupić a nie od razu z takim CKM'em wyskakujesz :cool1::kox: ... troszkę taki nie poręczny :kox:

Opublikowano

niee teraz tak wyprzedzam na autostradzie i ucza tych to blokują lewy pas :polew: :polew:

:polew::kox:

to trzeba było coś mniejszego kupić a nie od razu z takim CKM'em wyskakujesz :cool1::kox: ... troszkę taki nie poręczny :kox:

kwestia przyzwyczajenia :decayed:

Opublikowano

granat trzeba było kupić :naughty::kox:

[br]Dopisany: 04 Marzec 2011, 10:13_________________________________________________Nic , trza się do roboty zbierać :kwasny:

Nara , do wieczora :hi:

Opublikowano
  • Autor

dobry filmik :polew:

Robert to spokojnej szychty :good:

Opublikowano

:bry:[br]Dopisany: 04 Marzec 2011, 11:44_________________________________________________

Jestem znowu :wink4: .

A powiedzcie gdzie tak złom płacą? Ojciec chce 190'tke zezłomować i mu zaproponowali 35 gr/kg . To bym zawiózł tego jego chebla tam jak tak dobrze płacą. Jakiś telefon na to złomowisko ktoś ma?

Artur za auto nie dostaniesz wiele,najlepiej rozebrać na części zawieźć na złom zgłosić że ukradli, a przed tym dobrze ubezpieczyć :decayed: :decayed: :decayed: a jak chcesz dobry skup to polecam tylko OLMET na elektrowni Rybnik :good:
Opublikowano

:hi:

Na chwilkę

Tomek to ty tera jak Bond Tomek Bond

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Jak mus to mus.

A młody chociaż ten bażant. :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.