Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak mus to mus.

A młody chociaż ten bażant. :gwizdanie:

Kuropatwa, tegoroczna :decayed:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jak mus to mus.

A młody chociaż ten bażant. :gwizdanie:

Kuropatwa, tegoroczna :decayed:

Kurna to chyba w jajecznicy jak tegoroczna :kox:[br]Dopisany: 04 Marzec 2011, 12:40_________________________________________________Spadam bo trza się spakować i na balety :hi:

Opublikowano

Jak mus to mus.

A młody chociaż ten bażant. :gwizdanie:

Kuropatwa, tegoroczna :decayed:

Kurna to chyba w jajecznicy jak tegoroczna :kox:

Ni no tako fajno była, czechy co roku puszczają :wink4:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

To spoko , jak robota nie jest zła , a i kasa pasuje :good:

Dokładnie .[br]Dopisany: 04 Marzec 2011, 13:48_________________________________________________

muszę tylko podszkolić się w prowadzeniu firmy aby zmniejszyć płacenie podatku :decayed:

Najprościej robić sobie koszty uzyskania :gwizdanie: .[br]Dopisany: 04 Marzec 2011, 13:50_________________________________________________Siema badboy :hi:[br]Dopisany: 04 Marzec 2011, 13:51_________________________________________________H4mm3R kiedy jedziemy na strzelanko ?

Opublikowano

O 17 dzisiaj ?[br]Dopisany: 04 Marzec 2011, 14:36_________________________________________________Zapomnialem ,ze dzisiaj po poludniu jade zmienic swiece i bede mial wycene prac zwiazanych z wymiana walków wstepnie zrobiona.

Opublikowano
:hi: wieczorowo
Opublikowano

No i mamy weekend :kox:

:hi: z wieczora

Opublikowano

No i mamy weekend :kox:

:hi: z wieczora

:hi: witaj
Opublikowano

I co tam Andrzej ?

Opublikowano

jestem w szoku tydzień jeżdżę umytym autem zwykle w tym samym lub na drugi dzień po umyciu pada :shocked:

Opublikowano

jestem w szoku tydzień jeżdżę umytym autem zwykle w tym samym lub na drugi dzień po umyciu pada :shocked:

Ja też tak mam :naughty::wink4:

zazwyczaj jak wycieram irchą auto po umyciu do sucha to zacznie padać ( a niby taka fajna pogoda była ) :wallbash:

Opublikowano

jestem w szoku tydzień jeżdżę umytym autem zwykle w tym samym lub na drugi dzień po umyciu pada :shocked:

Ja też tak mam :naughty::wink4:

zazwyczaj jak wycieram irchą auto po umyciu do sucha to zacznie padać ( a niby taka fajna pogoda była ) :wallbash:

i do tego sadza z komina sąsiadów i znowu możesz myć :wallbash:
Opublikowano

A jak jest cieplej od razu jakiś pył jest na aucie po umyciu :wallbash:

Opublikowano

kurna 15 idę do roboty po 13 miesiącach rechabilitacji :wallbash: :wallbash: chyba mnie uj strzeli

A jak jest cieplej od razu jakiś pył jest na aucie po umyciu :wallbash:

to norma na śląsku :wallbash:[br]Dopisany: 04 Marzec 2011, 21:22_________________________________________________kaj kupić dobre oponki w dobrej cenie?[br]Dopisany: 04 Marzec 2011, 21:26_________________________________________________poszoł żeś zaćmić czy jak :pali:
Opublikowano

oponki u wojtusania na forum :good:

to jego nick?, a co powiesz o tym http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=179989.0;topicseen

Tak to jego nick, zawsze u niego kupuje moje dunlopy za 520zł szt, nigdzie w sieci taniej nie znalazłem :naughty:

Napisz zapytaj :wink4:

Opublikowano

oponki u wojtusania na forum :good:

to jego nick?, a co powiesz o tym http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=179989.0;topicseen

Tak to jego nick, zawsze u niego kupuje moje dunlopy za 520zł szt, nigdzie w sieci taniej nie znalazłem :naughty:

Napisz zapytaj :wink4:

tak już znalazłem gość z gyrlitz :cool1:[br]Dopisany: 04 Marzec 2011, 21:39_________________________________________________dzięki używanymi tyż handluje ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.