Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No jeździł z tą luftbiksą , a jakiś dziadek przed nim jechał i zapomniał , że z przodu szyba jest :kox:

A ja myślałem że ma ja zamocowaną jak w Bondzie po grilem :mysli:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No jeździł z tą luftbiksą , a jakiś dziadek przed nim jechał i zapomniał , że z przodu szyba jest :kox:

A ja myślałem że ma ja zamocowaną jak w Bondzie po grilem :mysli:

W przyszłym tygodniu jedzie dopiero do "Magro" mają mu to tam wkomponować jakoś :decayed:

Opublikowano

No to super

Opublikowano

Nic , spadom do roboty ( zaś ) :wallbash:

Nara :hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Nic , spadom do roboty ( zaś ) :wallbash:

Nara :hi:

Szczęśliwej narka :hi:[br]Dopisany: 09 Marzec 2011, 10:24_________________________________________________Ja też lecę narka

Opublikowano

:hi:

Tomek podobno i zola w aucie myje ... płynem do mycia podłóg :naughty::kox:

:decayed:

Opublikowano

panowie za 43zl oddam ;)http://allegro.pl/doladowanie-era-tak-tak-50zl-za-45zl-i1500212277.html[br]Dopisany: 09 Marzec 2011, 13:11_________________________________________________

:hi:

Tomek podobno i zola w aucie myje ... płynem do mycia podłóg :naughty::kox:

:decayed:

ahoj kapitanie :)
Opublikowano
  • Autor

:hi:

A ja byłem dziś na dzień w robocie ale mnie cofnął na 12:00 :wallbash:

no to szef dalej próbuje się odegrać :>

Opublikowano
:hi: z wieczora
Opublikowano

No jeździł z tą luftbiksą , a jakiś dziadek przed nim jechał i zapomniał , że z przodu szyba jest :kox:

Ale żech go trefił :decayed:

Opublikowano

:hi: po robocie

no to szef dalej próbuje się odegrać :>

To nie szef tylko kierownik i tu akurat się nie odgrywał za nic tylko jeden gościu z 12:00 poszedł na L4 i nie ma tam nikogo w zastępstwie żeby posłać na ścianę ( masa ludzi jest na L4 ) :wink4: poza tym postraszyłem go , że przeniosę się na inny oddział to troszkę zmiękł :decayed:

PS. Arek Ty znowu w domu ???

Opublikowano

No jeździł z tą luftbiksą , a jakiś dziadek przed nim jechał i zapomniał , że z przodu szyba jest :kox:

Ale żech go trefił :decayed:

Grunt to skuteczność :good:.

:decayed:[br]Dopisany: 09 Marzec 2011, 23:18_________________________________________________

:hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

Z roboty

Widzę że i prezes jest :hi:

Opublikowano

Prezes już się chyba neta dorobił na tym zachodzie :naughty::wink4:

Opublikowano

Prezes już się chyba neta dorobił na tym zachodzie :naughty::wink4:

A jak, przecież pracuje za normalne pieniądze, ja jak wczoraj zobaczyłem pasek to mi normalnie serce stanęło. :wallbash:

Chyba pójdę na emeryturę i pojadę na saksy.

Opublikowano
:hi: witejcie[br]Dopisany: 10 Marzec 2011, 09:29_________________________________________________nie frasuj się Wiesiek to za luty a on ma tylko 28 dni :tongue4:
Opublikowano
  • Autor

:hi:

Z roboty

Widzę że i prezes jest :hi:

:siema:

Arek Ty znowu w domu ???

jak to znowu :?: nie zdążyłeś Natalii odwiedzić, a ja już z powrotem co :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.