Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przecie napisał paździocha :decayed: ,więc BMW jak nic :gwizdanie: :polew: .

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi: :hi: :hi:

998c4937b9f6093690d05ce83ccd6128.jpg

:polew: :polew: :tongue4:

Opublikowano
:hi: doberek :)[br]Dopisany: 13 Marzec 2011, 12:16_________________________________________________Panowie ma ktoś może na zbyciu przełącznik do regulacji wysokości świateł??Chętnie odkupie:) Ciężko to gdziekolwiek znaleźć :confused4:
Opublikowano

Panowie ma ktoś może na zbyciu przełącznik do regulacji wysokości świateł??Chętnie odkupie:) Ciężko to gdziekolwiek znaleźć :confused4:

Ja będę mieć w najbliższym czasie, tylko ja mam dodatkowo z CLH :cool1:

Opublikowano

:hi: doberek :)[br]Dopisany: 13 Marzec 2011, 12:16_________________________________________________Panowie ma ktoś może na zbyciu przełącznik do regulacji wysokości świateł??Chętnie odkupie:) Ciężko to gdziekolwiek znaleźć :confused4:

a ja mam jak cos sam przełacznik wysokości świateł bo zmieniam na chl/drl jak cos to PW :naughty::wink4:

Opublikowano
Jedziem do Katowic oglądać paźdiocha.

zaś be-em-dablju :cool1:

I kupione śmigło z bajerów.

Wiecie że to całkiem fajne autko, nawet się nie spodziewałem.

Opublikowano

:hi:

Wiesiek teraz dopiero dochodzę do siebie :decayed:

Opublikowano

Oglądał ktoś tą niuńke? http://otomoto.pl/audi-a4-1-8t-C17885012.html

Bo pisze właśnie z tym gościem na jej temat, jak myślicie jest to realne w ogóle? Napisał mi, że wszystko prawdziwe, papiery są, silnik bez zarzutu, nie był klepany z tym że gość pisze w j. angielskim.. :naughty:

Bo coś pewnie jest nie tak, tylko co. :)

Opublikowano

:hi: [br]Dopisany: 13 Marzec 2011, 20:48_________________________________________________

Oglądał ktoś tą niuńke? http://otomoto.pl/audi-a4-1-8t-C17885012.html

Bo pisze właśnie z tym gościem na jej temat, jak myślicie jest to realne w ogóle? Napisał mi, że wszystko prawdziwe, papiery są, silnik bez zarzutu, nie był klepany z tym że gość pisze w j. angielskim.. :naughty:

Bo coś pewnie jest nie tak, tylko co. :)

A nie chce przypadkiem płatnosci przez Western Union?????? :decayed::naughty: :naughty: :naughty:
Opublikowano

To już widze po spocie ;( Wiadomo kiedy mniej więcej będzie następny?

Opublikowano
Jedziem do Katowic oglądać paźdiocha.

zaś be-em-dablju :cool1:

I kupione śmigło z bajerów.

Wiecie że to całkiem fajne autko, nawet się nie spodziewałem.

pochwal się- foty please :naughty: [br]Dopisany: 13 Marzec 2011, 21:07_________________________________________________

Jak się nie mylę w niedzielę 27-go :wink4::naughty:

zaś mnie nie będzie ,BT :gwizdanie:

Opublikowano

siemanko :hi: Piter

Opublikowano

e no nie przesadzaj ,będzie Twoja córka przecież :decayed:

Opublikowano

Następny spot jest w niedzielę 27 marca :wink4:

Opublikowano
:hi::rolleyes:
Opublikowano

e no nie przesadzaj ,będzie Twoja córka przecież :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: Z córką tylko w soboty jestem :gwizdanie: :>[br]Dopisany: 13 Marzec 2011, 21:12_________________________________________________

Następny spot jest w niedzielę 27 marca :wink4:

:hi: Już to pisałem :gwizdanie: :tongue4: :>

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.