Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

na jak przekręcisz stacyjkę to "włączasz zapłon" :cool1: ... i nie myl tu jeszcze pojęcia "uruchomienie silnika" bo to możesz zrobić dopiero po włączeniu zapłonu

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

na jak przekręcisz stacyjkę to "włączasz zapłon" :cool1:

:tongue4: nadal nie kumasz czy czasem nie po włączeniu sprysku :rolleyes:

Zdj_cie0109.jpg

Zdj_cie0110.jpg

potrzebuję wiedzieć co to za auto?

Opublikowano

:tongue4: nadal nie kumasz czy czasem nie po włączeniu sprysku :rolleyes:

grzeją cały czas poniżej 5oC na włączonym zapłonie :wink4:

Opublikowano

:tongue4: nadal nie kumasz czy czasem nie po włączeniu sprysku :rolleyes:

grzeją cały czas poniżej 5oC na włączonym zapłonie :wink4:

nareszcie :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:[br]Dopisany: 15 Marzec 2011, 20:04_________________________________________________w twoim są takie same? zastanawiam się czy jak będzież zmieniał na mgiełkowe nie zbyjesz starych :mysli: za uśmiech :naughty: w ASRO zaśpiewali 90pln :doh1: :laghing2:
Opublikowano

:hi:

:siema:
Opublikowano

:hi: :hi:

panyy swojska kielbaska po 16zl/kg z wedzarki prosto, jeszcze ciepla. kto chetny?

Opublikowano

:hi: :hi:

panyy swojska kielbaska po 16zl/kg z wedzarki prosto, jeszcze ciepla. kto chetny?

:hi: a przywieziesz mi do dom :naughty:
Opublikowano

:hi: :hi:

panyy swojska kielbaska po 16zl/kg z wedzarki prosto, jeszcze ciepla. kto chetny?

Sam Robiłes? :naughty:
Opublikowano

a ile chcesz? :naughty: pod drzwi nie koniecznie, ale mozemy sie zgadac na tesco[br]Dopisany: 15 Marzec 2011, 20:24_________________________________________________tatus :naughty:

Opublikowano

a ile chcesz? :naughty: pod drzwi nie koniecznie, ale mozemy sie zgadac na tesco[br]Dopisany: 15 Marzec 2011, 20:24_________________________________________________tatus :naughty:

A z czago te wuszty?Z potrąconej sarenki? :decayed::kox: [br]Dopisany: 15 Marzec 2011, 20:26_________________________________________________jak na małym spotowym tesco to ok. :good: 1 kilo na skosztowanie jak bedzie dobre darmowa reklama na forum od nas :cool1: :gwizdanie: :decayed:
Opublikowano

a ile chcesz? :naughty: pod drzwi nie koniecznie, ale mozemy sie zgadac na tesco[br]Dopisany: 15 Marzec 2011, 20:24_________________________________________________tatus :naughty:

A z czago te wuszty?Z potrąconej sarenki? :decayed::kox:

nie, nie;p miesko odemnie z firmy kupine, tak wiec przebadane ;d

Opublikowano

a ile chcesz? :naughty: pod drzwi nie koniecznie, ale mozemy sie zgadac na tesco[br]Dopisany: 15 Marzec 2011, 20:24_________________________________________________tatus :naughty:

no za dużo jej nie zżera jakiś kilo nie opłaci Ci się śmigać, chyba że więcej chętnych bydzie :wink4:
Opublikowano

dobra teraz powaznie. pasuje o 22 na tesco? tym malym bede jechal, wic nie nadrobie

Opublikowano

Moze Robercik tez bedzie chętny -to by my se mini wuszt-spota zrobili :naughty::polew: [br]Dopisany: 15 Marzec 2011, 20:31_________________________________________________

dobra teraz powaznie. pasuje o 22 na tesco? tym malym bede jechal, wic nie nadrobie

O 22 to w robocie musze byc :thumbdown: :gwizdanie:
Opublikowano

Moze Robercik tez bedzie chętny -to by my se mini wuszt-spota zrobili :naughty::polew:

:naughty: czekam. zaraz wrzuce foto podgladowe :naughty:

Opublikowano

Moze Robercik tez bedzie chętny -to by my se mini wuszt-spota zrobili :naughty::polew:

:naughty: czekam. zaraz wrzuce foto podgladowe :naughty:

:good: :good: :> a Umisz w 4D? z zapachami ,kurde az sie głodny zrobiłem :polew:
Opublikowano

a jutro koło 19 dałbyś radę może więcej chętnych będzie :wink4:

Opublikowano

dsc06477zb.jpg

prosze ;d no nie ma sprawy. tylk nie wiem ile zostanie ;p

Opublikowano

to ja zamawiam 1kg na jutro na 19 pod tesco, inoś mi smaka narobił

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.