Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja chcę załatwić sobie rachunek za ten pobyt ( dostanę cos tam zwrotu z roboty ) ale musi to być z jednego "miejsca" ( mogę tak wykorzystać 4 dni , tzw. weekendówka ) ... poza tym zostanie mi jeszcze 17 dni dofinansowania za wczasy :wink4:

Ty to masz dobrze u nas nic nie dają ani nie dawali, przez 25 lat ani złotówki na wczasy. :wallbash:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jechac w czwartek ,kolo 13-14 po co rano? To jest ze 190 km ,a nie 500 .[br]Dopisany: 17 Marzec 2011, 16:28_________________________________________________

ja chcę załatwić sobie rachunek za ten pobyt ( dostanę cos tam zwrotu z roboty ) ale musi to być z jednego "miejsca" ( mogę tak wykorzystać 4 dni , tzw. weekendówka ) ... poza tym zostanie mi jeszcze 17 dni dofinansowania za wczasy :wink4:

Ty to masz dobrze u nas nic nie dają ani nie dawali, przez 25 lat ani złotówki na wczasy. :wallbash:

U nas tes posucha w tym temacie.

Opublikowano

to jak jednak jedziecie w czwartek ? :cool1:

Opublikowano

to jak jednak jedziecie w czwartek ? :cool1:

Dzisiaj jedźcie, zdążycie wytrzeźwieć :naughty: :gwizdanie:

Opublikowano

to jak jednak jedziecie w czwartek ? :cool1:

Dzisiaj jedźcie, zdążycie wytrzeźwieć :naughty: :gwizdanie:

gdybym miał wolne to już bym jechał ale mam wolne od 25-28 :decayed:

Opublikowano

Nie ma wolnych pokoi od czwartku :thumbdown:,teraz dzwonilem.

Opublikowano

Nie ma wolnych pokoi od czwartku :thumbdown:,teraz dzwonilem.

No to pipa ;(

Opublikowano

Ty to masz dobrze u nas nic nie dają ani nie dawali, przez 25 lat ani złotówki na wczasy. :wallbash:

Wiesiek nie ciulej , że nie macie w JSW dofinansowania do wczasów z "Socjalnego" :cool1:

[br]Dopisany: 17 Marzec 2011, 17:46_________________________________________________

Nie ma wolnych pokoi od czwartku :thumbdown:,teraz dzwonilem.

To co , nie jedziecie we czwartek ? Bo do innego OW na jeden dzień , żeby wszystko przenosić na drugi dzień do "Stasindy" mi się nie chce :thumbdown:

Opublikowano

Trza zapalic i pomyslec.

Opublikowano

zaś kurzysz ?

Opublikowano

No :disgust:

Opublikowano

No :disgust:

ile nie paliłeś ?

Opublikowano

Musze isc na jaki urlop bo juz w kolko robie 4 rok,szlag mnie chce trafic.

Opublikowano

Musze isc na jaki urlop bo juz w kolko robie 4 rok,szlag mnie chce trafic.

:shocked: w lecie na pewno miałeś urlop :cool1:

Opublikowano

2 miechy

Opublikowano

2 miechy

a ja dwa tygodnie :cool1:

Opublikowano

W lecie mialem miec

Opublikowano

Trzeba byłoby się dogadać jakie "napoje" bierzemy do BT , myślę , że wszyscy z Rybnika wieczorem będziemy razem siedzieć więc dobrze byłoby mieć jednakowe :gwizdanie:

Jakieś propozycje ?

Moje to :

Krupnik , Stock , Wyborowa ...

[br]Dopisany: 17 Marzec 2011, 19:10_________________________________________________

W lecie mialem miec

A nie miałeś ? To jak wypłaciłeś sobie urlop ? i skąd aż dwa miechy :blink::slina:

Opublikowano

Trzeba byłoby się dogadać jakie "napoje" bierzemy do BT , myślę , że wszyscy z Rybnika wieczorem będziemy razem siedzieć więc dobrze byłoby mieć jednakowe :gwizdanie:

Jakieś propozycje ?

Moje to :

Krupnik , Stock , Wyborowa ...

[br]Dopisany: 17 Marzec 2011, 19:10_________________________________________________

W lecie mialem miec

A nie miałeś ? To jak wypłaciłeś sobie urlop ? i skąd aż dwa miechy :blink::slina:

Krupnik :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.