Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Gorzole bierzemy ze soba. Amen.

Jak chlopu braknie to bedziemy Cole pic.

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Gorzole bierzemy ze soba. Amen.

Jak chlopu braknie to bedziemy Cole pic.

Ok , czyli Krupnik 0.7 ? Według mnie lepszy jest Stock :naughty:

Opublikowano

Dla mnie to tylko zeby bylo zmrozone ,a czym sie upodle :tongue4::decayed: :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

No ale chyba lepiej pić jednakowe :wink4: Myślę na piątek starczy 0.7 na łeb ?

W sobotę chyba nie będę pić ( ew. browarek )

Opublikowano

Trza sie dowiedziec co bielsko ,gliwice i katowice pija i zabrac jeden alkohol.

Opublikowano

Oni zapewne Finkę kupią :cool1:

Opublikowano

Sangria i Jägermeister :decayed: :decayed:

:sick3:

Opublikowano

Sangria i Jägermeister :decayed: :decayed:

:sick3:

Jak zaś będziesz do tego piwa rzygać, to ja się do Ciebie nie przyznaje :polew: :polew:

:tongue4:

Opublikowano

Jak zaś będziesz do tego piwa rzygać, to ja się do Ciebie nie przyznaje :polew: :polew:

:tongue4:

:ssij::takiego::guma:

Opublikowano

280 za nocleg/2 os , 1 łóżko

Byłem i warto :good:[br]Dopisany: 17 Marzec 2011, 20:08_________________________________________________Arturoo będzie pogoda to jedziemy z tym koxem :naughty:

imag04641280x768.jpg

Opublikowano

A wy już o gorzale myślicie.... :gwizdanie:

Ja kupie Johnnie Walker Red 1l i może jakąś finke jakby mi brakło :gwizdanie:

Ale jeszcze do wyjazdu tydzień.... także kto wie co kupie :)

Opublikowano

A wy już o gorzale myślicie.... :gwizdanie:

Ja kupie Johnnie Walker Red 1l i może jakąś finke jakby mi brakło :gwizdanie:

Ale jeszcze do wyjazdu tydzień.... także kto wie co kupie :)

Jednak jedziesz :good: tylko mi miejsca na parkingu nie zablokuj :decayed:

Opublikowano

Byłem i warto :good:

Stawiasz ? :naughty:

Arturoo będzie pogoda to jedziemy z tym koxem :naughty:

imag04641280x768.jpg

Też chcę kupić w tym roku taki "zestaw" z megłajersa :wink4:

[br]Dopisany: 17 Marzec 2011, 20:12_________________________________________________

A wy już o gorzale myślicie.... :gwizdanie:

No a jak - najwyższy czas :cool1::wink4:

Opublikowano

A wy już o gorzale myślicie.... :gwizdanie:

Ja kupie Johnnie Walker Red 1l i może jakąś finke jakby mi brakło :gwizdanie:

Ale jeszcze do wyjazdu tydzień.... także kto wie co kupie :)

Jednak jedziesz :good:tylko mi miejsca na parkingu nie zablokuj :decayed:

Jade jade.... trzeba się oderwać od rzeczywistości....

Kto pierwszy ten lepszy... :tongue4:

H4mm3R sprawdzimy przy okazji jak mocną masz głowe :gwizdanie:

Opublikowano

H4mm3R sprawdzimy przy okazji jak mocną masz głowe :gwizdanie:

Mocną ma bo cały czas w kasku jeździ :gwizdanie:

:tongue4:

Opublikowano
:hi: Wrzosu kiełbasa good ale jak mam być szczery jadłem lepszą, czekam na szynkę :slina:
Opublikowano

Ktory bedzie pierwszy to stanie tak co by i drugi stanal. :decayed:

Ja Tomka w kasku nie widzialem ale Ciebie Robert my widzieli :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.