Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Arek nawet w profilu zmienił na : Austria :naughty:

[br]Dopisany: 19 Marzec 2011, 19:20_________________________________________________Dobra spadam na imprę :wink4::kox:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dobra spadam na imprę :wink4::kox:

Trzymaj fason :gwizdanie:

Opublikowano

Robert ćwiczy przed BT :decayed:

Opublikowano

A jak :naughty:

Dobranoc :hi:

Opublikowano

Robert ćwiczy przed BT :decayed:

Artur Ty lepiej poćwicz :naughty::wink4:

Opublikowano

Siemanko. Roberto ćwiczę w górach :decayed::naughty: .

Opublikowano
  • Autor
:hi:
Opublikowano

:hi:

[br]Dopisany: 20 Marzec 2011, 13:04_________________________________________________

Siemanko. Roberto ćwiczę w górach :decayed::naughty: .

Aaaa i warunki ( klimat ) sobie odpowiednie zapewniłeś - profesjonalnie :naughty::kox:

:tongue4:

Opublikowano

Wracam do siebie :wink4: ide na chwile jeszcze :lazy:

Opublikowano

Artur jako jedziesz z Tomkiem w czwartek już ? Czy w piątek rano ?

Opublikowano

myslalem,ze jak beda miejsca to pojedziemy w czwartek no ale skoro nie ma to pewnie w piatek

Opublikowano

no szkoda , ze nie ma , też bym jechał w czwartek [br]Dopisany: 20 Marzec 2011, 13:38_________________________________________________a tak do innego ośrodka na jeden dzień i później się przenosić to się nie opłaca

To jak w końcu jedziemy ? Czekamy na Hammera w Skoczowie i później przez SK ?

Opublikowano

chyba tak bedzie najlepiej

[br]Dopisany: 20 Marzec 2011, 13:46_________________________________________________blant tez z nami pojadzie-badboy pewnie z H4mm3R'em?[br]Dopisany: 20 Marzec 2011, 13:47_________________________________________________my mozemy sie w pawlowicach na Uniwarze spotkac

Opublikowano

No myślę , że właśnie tak będzie najlepiej :wink4:

O której ? 8:00 z Rybnika wyjeżdżamy z Danielem , pasi ?

Opublikowano

To jak w końcu jedziemy ? Czekamy na Hammera w Skoczowie i później przez SK ?

Lepiej przez Bielsko > Zywiec > Namestowo > Zakopiec...

Ja będę przed 11stą w Bielsku bo po młodą jade...

Opublikowano

No jasne możesz czekać na nas w Pawłowicach :wink4:

Opublikowano

szukam jeszcze 2 gum by na letnich zaleciec do BT

Opublikowano

Lepiej przez Bielsko > Zywiec > Namestowo > Zakopiec...

Ja będę przed 11stą w Bielsku bo po młodą jade...

No SK miałem na myśli Słowację :cool1:

[br]Dopisany: 20 Marzec 2011, 13:50_________________________________________________

szukam jeszcze 2 gum by na letnich zaleciec do BT

Oglądałeś pogodę na przyszły weekend :gwizdanie:

Opublikowano

Ja będę przed 11stą w Bielsku bo po młodą jade...

czyli o 10 z pawlowic trza leciec[br]Dopisany: 20 Marzec 2011, 13:51_________________________________________________

Oglądałeś pogodę na przyszły weekend :gwizdanie:

nie :kox:[br]Dopisany: 20 Marzec 2011, 13:52_________________________________________________a co ma byc ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.