Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

fele mają 2 lata gwarancji więc luzik :>

Od skrzywienie na dziurach też :?:

też, jedynie nie na lakier ale i tak myślę nad ich przemalowaniem :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Arek jakbyś chciał nówki to poszukaj jeszcze w sklepach internetowych m.in. "motostrada" itp. ... i oczywiście na forum jest kilku gości co handluje gumami

Opublikowano
  • Autor

patrzyłem na oponeo.pl i opony.pl

Opublikowano

fele mają 2 lata gwarancji więc luzik :>

Od skrzywienie na dziurach też :?:

też, jedynie nie na lakier ale i tak myślę nad ich przemalowaniem :gwizdanie:

Kurna jednak ojro to ojro a nie tam jakieś złocisze :confused4:

Opublikowano

sprawdź na http://www.motostrada.pl/ ja tam kiedyś kupiłem w zajebistej cenie Michały :wink4:[br]Dopisany: 21 Marzec 2011, 19:52_________________________________________________

Kurna jednak ojro to ojro a nie tam jakieś złocisze :confused4:

Święta racja Wiesiu :rolleyes:

Opublikowano
  • Autor

sprawdź na http://www.motostrada.pl/ ja tam kiedyś kupiłem w zajebistej cenie Michały :wink4:

nie ma Nankang, Wanli nie chce, a reszta już za droga

Opublikowano

sprawdź na http://www.motostrada.pl/ ja tam kiedyś kupiłem w zajebistej cenie Michały :wink4:[br]Dopisany: 21 Marzec 2011, 19:52_________________________________________________

Kurna jednak ojro to ojro a nie tam jakieś złocisze :confused4:

Święta racja Wiesiu :rolleyes:

Prezes nam szaleje ,jak walnie bryke to normalnie :slina:[br]Dopisany: 21 Marzec 2011, 19:54_________________________________________________Arek giełda Gliwice, tam maja na tony

Opublikowano
  • Autor
Arek giełda Gliwice, tam maja na tony

taki mam plan na niedziele :good:

Opublikowano

nie ma Nankang, Wanli nie chce, a reszta już za droga

no co tam , wyciągniesz z kapsy ze 600 € i bierzesz Michały :naughty:

Opublikowano

nie ma Nankang, Wanli nie chce, a reszta już za droga

no co tam , wyciągniesz z kapsy ze 600 € i bierzesz Michały :naughty:

Ooooo

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Ooooo

:polew: :polew: :polew:

tydzień roboty :cool1::naughty:

Opublikowano

tydzień roboty :cool1: :naughty

Za tyle to Arek by tam nie jeździł :gwizdanie:

Opublikowano

Za tyle to Arek by tam nie jeździł :gwizdanie:

Mówisz że jeszcze lepiej ma :mysli: :gwizdanie:

Opublikowano

:hi:

:hi:

Za tyle to Arek by tam nie jeździł :gwizdanie:

Mówisz że jeszcze lepiej ma :mysli: :gwizdanie:

A dlaczego by nie

Opublikowano

:hi:

:hi:

[br]Dopisany: 21 Marzec 2011, 20:22_________________________________________________

A dlaczego by nie

A niech se ma :wink4:

[br]Dopisany: 21 Marzec 2011, 20:23_________________________________________________Ja kilka lat temu zajebałem , mogłem teraz w Danii siedzieć i się śmiać z tego dziwnego kraju w którym żyjemy , teraz już straciłem kontakt z tą osobą :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

Jakbym wiedział,że spota szykujecie to bym był wczoraj-trza było dac cynk :tongue4:[br]Dopisany: 21 Marzec 2011, 20:27_________________________________________________po 17-ej byłem w realu ,a potem w plazie-przejeżdżałem obok

Opublikowano

pisało jak BYK :tongue4:

PS. to był "szybki numerek" :gwizdanie: :kox:

Opublikowano

PS. to był "szybki numerek" :gwizdanie: :kox:

Luuuubisz to :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.