Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No ok to 9:30 z Rybnika ruszamy

[br]Dopisany: 20 Marzec 2011, 13:53_________________________________________________Co chwile to zmieniają , ostatnio jak patrzyłem były zapowiadane opady śniegu w Zakopcu , teraz nie

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Lepiej przez Bielsko > Zywiec > Namestowo > Zakopiec...

Ja będę przed 11stą w Bielsku bo po młodą jade...

No SK miałem na myśli Słowację :cool1:

[br]Dopisany: 20 Marzec 2011, 13:50_________________________________________________

szukam jeszcze 2 gum by na letnich zaleciec do BT

Oglądałeś pogodę na przyszły weekend :gwizdanie:

Ja pojadę ok Tych a nie przez CZ :)

Ja już od środy śmigam na letnich :decayed:

Opublikowano

Ja to pieprzę i jadę na zimowych :decayed:

Opublikowano

Ja już od środy śmigam na letnich :decayed:

:gwizdanie: :wink4:

Opublikowano

To jak Ty Tomek jedziesz jeszcze po swoja to Badboy też musi gdzieś na nas czekać jak jedzie z nami , a Seves :mysli:

Opublikowano

To jak Ty Tomek jedziesz jeszcze po swoja to Badboy też musi gdzieś na nas czekać jak jedzie z nami , a Seves :mysli:

To podjedzie do Pawłowic..

Opublikowano

To podjedzie do Pawłowic..

No tak :gwizdanie:

Opublikowano

:hi:

Ja już od środy śmigam na letnich :decayed

Ja od tygodnia :naughty: a wczoraj jechałem na noc i rano było -2 :kox:

Opublikowano

:hi:

Ja już od środy śmigam na letnich :decayed

Ja od tygodnia :naughty: a wczoraj jechałem na noc i rano było -2 :kox:

:hi:

Ja zmieniam dopiero w poniedziałek ( 28.03) :wink4:

Opublikowano

-2 to nic ale śnieg może pobroić w planach

Opublikowano

Artur weź wazelinkę na noc z Robertem :decayed::sexinbed:

Prędzej niech zabierze dużo krupników :gwizdanie: :kox:

[br]Dopisany: 20 Marzec 2011, 14:24_________________________________________________

-2 to nic ale śnieg może pobroić w planach

W Tatrach różnie bywa , a niedawno oglądałem pogodę i mają być właśnie opady śniegu :cool1:

Opublikowano

Artur weź wazelinkę na noc z Robertem :decayed::sexinbed:

Prędzej niech zabierze dużo krupników :gwizdanie: :kox:

Jo boroka tam nie widza :decayed:

Opublikowano

Artur weź wazelinkę na noc z Robertem :decayed::sexinbed:

Prędzej niech zabierze dużo krupników :gwizdanie: :kox:

Jo boroka tam nie widza :decayed:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Artur weź wazelinkę na noc z Robertem :decayed::sexinbed:

Ty chcesz chyba na zimówkach jechać :decayed:

Opublikowano

Ja nie chcę nic gadać ale według mnie troszkę za późno pojedziemy , możemy stać na tej drodze pod ośrodkiem

Opublikowano

W Tatrach różnie bywa , a niedawno oglądałem pogodę i mają być właśnie opady śniegu :cool1:

To weź linka, jak co to mnie pociągniesz :decayed:

Opublikowano

Artur weź wazelinkę na noc z Robertem :decayed::sexinbed:

Prędzej niech zabierze dużo krupników :gwizdanie: :kox:

Jo boroka tam nie widza :decayed:

:polew: :polew: :polew:

:naughty::kox:

spoko o 3:00 nad ranem dam mu na chwilę pospać , a o 7:00 go budzę i chlejemy dalej :kox:

Opublikowano

Artur weź wazelinkę na noc z Robertem :decayed::sexinbed:

Prędzej niech zabierze dużo krupników :gwizdanie: :kox:

Jo boroka tam nie widza :decayed:

borok tez sie tam nie widzi :tongue4:[br]Dopisany: 20 Marzec 2011, 14:30_________________________________________________

Artur weź wazelinkę na noc z Robertem :decayed::sexinbed:

Prędzej niech zabierze dużo krupników :gwizdanie: :kox:

Jo boroka tam nie widza :decayed:

:polew: :polew: :polew:

:naughty::kox:

spoko o 3:00 nad ranem dam mu na chwilę pospać , a o 7:00 go budzę i chlejemy dalej :kox:

:zemdlal:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.