Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jasne dej Marzenie niech targo :gwizdanie:

Myślę , że bez problemu by wróciła ( jak na babę to jeździ b.dobrze ) :wink4:

[br]Dopisany: 18 Marzec 2011, 18:23_________________________________________________

Jakby sie Kasia dowiedziala ,ze ma z BT wracac to by sie napila sama,a ja przed droga tez :decayed:

To we dwoje się napijcie i pojedziecie w poniedziałek :naughty:

[br]Dopisany: 18 Marzec 2011, 18:24_________________________________________________Idę grać w "Buzz'a" na PS3 :naughty::kox:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kasia malo co jezdzi przewaznie jak ja jestem w stanie powiedziec agugu agaga :> ,wiec taka trasa moglaby sie odbic na jej psychice :decayed:

Opublikowano

Kasia malo co jezdzi przewaznie jak ja jestem w stanie powiedziec agugu agaga :> ,wiec taka trasa moglaby sie odbic na jej psychice :decayed:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:hi:

wywazalem te felgi

0/5, 10/10, 15/0, 10/5

nie znam sie na tym gosc powiedzial, ze w miare. a wy co sadzicie? po oponki jade do wrocka, wiec w powniedzialek montaz :kox:

Opublikowano

Spadam coś zjeść i do roboty.

Narka :hi:

Opublikowano
:hi: nie narob sie :kox:
Opublikowano

:hi:

wywazalem te felgi

0/5, 10/10, 15/0, 10/5

nie znam sie na tym gosc powiedzial, ze w miare. a wy co sadzicie? po oponki jade do wrocka, wiec w powniedzialek montaz :kox:

Piknie :good::wink4:[br]Dopisany: 18 Marzec 2011, 20:50_________________________________________________

Kasia malo co jezdzi przewaznie jak ja jestem w stanie powiedziec agugu agaga :> ,wiec taka trasa moglaby sie odbic na jej psychice :decayed:

:polew: :polew: :polew:

Tu sie k.... niema z czego smiac i jeszcze za Tomkiem wiekszosc trasy :decayed:[br]Dopisany: 18 Marzec 2011, 20:53_________________________________________________Byloby ,ze od zlotu A4 w BT to zupelnie inna kobieta :decayed: .

Nie pisze wiecej bo jak przeczyta to moje zycie sie zmieni :bicz3: :rant::bicz2::baseball::rtfm::punish:

a jak bede chcial :sexinbed: to ona mi na to :takiego:[br]Dopisany: 18 Marzec 2011, 20:59_________________________________________________ :rolleyes:

:nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

Opublikowano

spadam spać , jutro do roboty

nara :hi:

Opublikowano

Byloby ,ze od zlotu A4 w BT to zupelnie inna kobieta :decayed:

Zmiany są potrzebne :naughty:[br]Dopisany: 18 Marzec 2011, 23:09_________________________________________________Dobranoc :hi:

Opublikowano

Dzień doberek :>

Autko u blacharza ,szparki beda pasowane.

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
  • Autor
:hi:
Opublikowano

Cześć prezesie i jak tam po orce w ostereich :wink4:

Opublikowano

:hi: po robocie

weekend :naughty:

dziś imprezka u kumpla :drunk::kox:

Opublikowano
  • Autor

Cześć prezesie i jak tam po orce w ostereich :wink4:

cześć Wiesiek :)

a dzięki, tydzień zleciał dość spokojnie :good:

a jak u ciebie :?:

Opublikowano

Cześć prezesie i jak tam po orce w ostereich :wink4:

cześć Wiesiek :)

a dzięki, tydzień zleciał dość spokojnie :good:

a jak u ciebie :?:

A ja do roboty na noc idę :wallbash:

Jak tam samopoczucie u Natali :?:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.