Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja Tomka w kasku nie widzialem ale Ciebie Robert my widzieli :tongue4:

:tongue4:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A wy już o gorzale myślicie.... :gwizdanie:

Ja kupie Johnnie Walker Red 1l i może jakąś finke jakby mi brakło :gwizdanie:

Ale jeszcze do wyjazdu tydzień.... także kto wie co kupie :)

Jednak jedziesz :good:tylko mi miejsca na parkingu nie zablokuj :decayed:

Jade jade.... trzeba się oderwać od rzeczywistości....

Kto pierwszy ten lepszy... :tongue4:

H4mm3R sprawdzimy przy okazji jak mocną masz głowe :gwizdanie:

Jak zaparkujesz to dostaniesz bonus :decayed:

karny03.jpg

[br]Dopisany: 17 Marzec 2011, 20:22_________________________________________________

H4mm3R sprawdzimy przy okazji jak mocną masz głowe :gwizdanie:

Mocną ma bo cały czas w kasku jeździ :gwizdanie:

:tongue4:

Jak mi go pożyczysz :decayed:

Opublikowano

Jak mi go pożyczysz :decayed:

Niet :takiego:

:tongue4:

Opublikowano

Tomek , kaj żeś to jechoł z tą kozą ?

photo18ebadb54e8a45b892.jpg

:polew: :polew: :polew:

:tongue4:

Opublikowano

Tomek , kaj żeś to jechoł z tą kozą ?

photo18ebadb54e8a45b892.jpg

:polew: :polew: :polew:

:tongue4:

Kaś mnie to widzioł haharze :decayed: z randki wracołech :naughty::D

Opublikowano

Kaś mnie to widzioł haharze :decayed: z randki wracołech :naughty::D

To je ta Twoja na tym puklu ?

Opublikowano

Tomek bierz Sangrie ,zobaczymy jak dlugo Grzegorz wytrzyma :decayed: ,jestem w stanie przyjąć zaklady :naughty:

Opublikowano

Kaś mnie to widzioł haharze :decayed: z randki wracołech :naughty::D

To je ta Twoja na tym puklu ?

ni ni, to był mały skok w bok :decayed:[br]Dopisany: 17 Marzec 2011, 20:50_________________________________________________

Tomek bierz Sangrie ,zobaczymy jak dlugo Grzegorz wytrzyma :decayed: ,jestem w stanie przyjąć zaklady :naughty:

Jak będzie to wezmę :decayed:

Opublikowano

Kaś mnie to widzioł haharze :decayed: z randki wracołech :naughty::D

To je ta Twoja na tym puklu ?

ni ni, to był mały skok w bok :decayed:

ale gryfno je :naughty::decayed:

Opublikowano

Kaś mnie to widzioł haharze :decayed: z randki wracołech :naughty::D

To je ta Twoja na tym puklu ?

ni ni, to był mały skok w bok :decayed:

ale gryfno je :naughty::decayed:

Posłołech Ci na PW namiay do niej :decayed:

Opublikowano

nie dostałem ;(

skąd je , Pacanów czy Koziegłowy ? :naughty::kox:

Opublikowano

nie dostałem ;(

skąd je , Pacanów czy Koziegłowy ? :naughty::kox:

Krowiarki :decayed:[br]Dopisany: 17 Marzec 2011, 21:06_________________________________________________Robert fajny mosz tyn kask :naughty::decayed:

fotoprikoly253.jpg

Opublikowano

Krowiarki :decayed:

To ni ma cielik :cool1::kox:

[br]Dopisany: 17 Marzec 2011, 21:11_________________________________________________

Robert fajny mosz tyn kask :naughty::decayed:

fotoprikoly253.jpg

:naughty::kox:

Opublikowano
:hi: :hi: :hi: :hi: :hi:
Opublikowano

:hi: :hi: :hi: :hi: :hi:

:bry:

Opublikowano

Dzisiej żech ta podwoził :gwizdanie: :kox:

fotoprikoly542.jpg

Ale te zdjęcie jest zrobione jak wysiadła ? Jak wsiadała miała jeszcze lajbik :gwizdanie: :naughty::kox:

Opublikowano

Dzisiej żech ta podwoził :gwizdanie: :kox:

fotoprikoly542.jpg

Ale te zdjęcie jest zrobione jak wysiadła ? Jak wsiadała miała jeszcze lajbik :gwizdanie: :naughty::kox:

Jak wsiadała to miała przemoczone triczko :naughty:

Opublikowano

A wy już o gorzale myślicie.... :gwizdanie:

Ja kupie Johnnie Walker Red 1l i może jakąś finke jakby mi brakło :gwizdanie:

Ale jeszcze do wyjazdu tydzień.... także kto wie co kupie :)

Jednak jedziesz :good:tylko mi miejsca na parkingu nie zablokuj :decayed:

Jade jade.... trzeba się oderwać od rzeczywistości....

Kto pierwszy ten lepszy... :tongue4:

H4mm3R sprawdzimy przy okazji jak mocną masz głowe :gwizdanie:

Jak zaparkujesz to dostaniesz bonus :decayed:

karny03.jpg

[br]Dopisany: 17 Marzec 2011, 20:22_________________________________________________

H4mm3R sprawdzimy przy okazji jak mocną masz głowe :gwizdanie:

Mocną ma bo cały czas w kasku jeździ :gwizdanie:

:tongue4:

Jak mi go pożyczysz :decayed:

Żebyś ty czasami bonusa nie dostał :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.