Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A co nie znam, jakiś nowy :?:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Czy nowy to nie wiem ale fajny chlop ,po baloniku od niego wszyscy dostalismy :polew::good:

Opublikowano

Czy nowy to nie wiem ale fajny chlop ,po baloniku od niego wszyscy dostalismy :polew::good:

Do dmuchania :?:

A znaczek A4 miały[br]Dopisany: 21 Marzec 2011, 12:03_________________________________________________Spadam do roboty

Opublikowano
  • Autor

A co nie znam, jakiś nowy :?:

może go znasz, to on

Ronald%20McDonald.jpg

H4mm3R dzięki :notworthy:

Opublikowano

Arek dzięki za foto poglądowe :wink4: ,Wiesiek kojarzysz chłopa?

Opublikowano

:hi:

po robocie :wink4:

Opublikowano

:hi:

po robocie :wink4:

:hi:

ile kosztuja te plastikowe nakladki na sruby kol??

Opublikowano

:polew:

Opublikowano

A co nie znam, jakiś nowy :?:

może go znasz, to on

Ronald%20McDonald.jpg

H4mm3R dzięki :notworthy:

Ooo to odprawiliście urodzinki jak było po baloniku :kox:

Opublikowano
  • Autor

:gwizdanie:

3cbd4dea0b3c3a7fmed.jpg

Opublikowano

Dobry :hi:

:gwizdanie:

3cbd4dea0b3c3a7fmed.jpg

Arek widzę fele dotarły do domciu :naughty: To te scirocco ? :slina:

[br]Dopisany: 21 Marzec 2011, 18:52_________________________________________________

ile kosztuja te plastikowe nakladki na sruby kol??

81434564.jpg

Ja mam te z nr. 24 i po jednej na koło z tych z nr. 25 na śrubę antykradzieżową ( różni się bo jest okrągła ) :wink4: Według Gajosa 1 szt. kosztuje 1.5 zł

Opublikowano
  • Autor

Arek widzę fele dotarły do domciu :naughty: To te scirocco ? :slina:

tak :kox:

Opublikowano

A mówiłeś że nie inwestujesz bo będziesz zmieniał :shocked:

Opublikowano
  • Autor

koła się przełoży do nowego wozidła :wink4:

Opublikowano

AHA[br]Dopisany: 21 Marzec 2011, 19:30_________________________________________________Arek a ty w domu jesteś :?:

Nie pracujesz :?:

Opublikowano
  • Autor

tak w domu, mały przestój

Opublikowano

Arek a ty w domu jesteś :?:

Nie pracujesz :?:

Użeta dziś wziął :naughty::kox:[br]Dopisany: 21 Marzec 2011, 19:33_________________________________________________

Arek widzę fele dotarły do domciu :naughty: To te scirocco ? :slina:

tak :kox:

gumy już masz ... jak będziesz miał i założysz koła na auto zaraz dawaj fotki :naughty::slina:

Opublikowano

Prezes będzie czekał z założeniem aż zrobią drogi, przecież nie będzie prostował felunku co tydzień :decayed:

Opublikowano
  • Autor

gum nie mam, szukam. ale z tego co znalazłem na allegro (Rybnik dziś przejeździłem i nic nie znalazłem) to za używki musiałbym dać z 1500-1700 zł, a jak oglądam nowe ale Nankang'i to kosztowały by mnie 1900 zł :mysli:[br]Dopisany: 21 Marzec 2011, 19:37_________________________________________________

Prezes będzie czekał z założeniem aż zrobią drogi, przecież nie będzie prostował felunku co tydzień :decayed:

fele mają 2 lata gwarancji więc luzik :>

Opublikowano

fele mają 2 lata gwarancji więc luzik :>

Od skrzywienie na dziurach też :?:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.