Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dobra ida prziłożić :palacz: ... do pieca

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ten sezon nie bede nic z nimi kombinowal, ale przez zime musowo cos zrobic trzeba bedzie. brzydko z bliska wygladaja.. :thumbdown:

a te kapsle będziesz kupował ?

narazie sie wstrzymam dzo-dzo ma sprawdzic, bo gdzies mial mowil :)

Opublikowano

:hi: do roboty sie szykowac narka

:hi: szczęśliwej :wink4:

Opublikowano

:hi:

narka

Ja za chwilę tez na chatę zmykam

Opublikowano

a te kapsle będziesz kupował ?

narazie sie wstrzymam dzo-dzo ma sprawdzic, bo gdzies mial mowil :)

ja mam ale nie dam :tongue4:

Opublikowano

:hi: do roboty sie szykowac narka

:hi: szczęśliwej :wink4:

dzięki i wzajemnie -jutro :wink4:
Opublikowano

Ja za chwilę tez na chatę zmykam

szychta i klocek :decayed:

Opublikowano

Ja za chwilę tez na chatę zmykam

szychta i klocek :decayed:

Ja,a łeb mnie tak napierdziela bo jestem jakiś zatruty :kwasny:

Opublikowano

Ja,a łeb mnie tak napierdziela bo jestem jakiś zatruty :kwasny:

Ja miałem tak w sobotę i niedzielę , dziś w nocy zasnąłem dopiero o ~ 2:30 a wstawałem o 5:00 , a w robocie zapnyte miołech :wallbash:

Opublikowano

Ja też w nocy nie spałem i na kibel biegi były.

Liczę że jutro będzie już OK.

Spadam narta Panowie :hi:

Opublikowano

W środę zaczynam rezanie lichtpaket'u ( tak na spokojnie na razie tylko oświetlenie drzwi kierownika ) :decayed:

[br]Dopisany: 21 Marzec 2011, 21:11_________________________________________________

Ja też w nocy nie spałem i na kibel biegi były.

Liczę że jutro będzie już OK.

Spadam narta Panowie :hi:

Na kibel to w sobotę latałem

Narta :hi:

Opublikowano

W środę zaczynam rezanie lichtpaket'u ( tak na spokojnie na razie tylko oświetlenie drzwi kierownika ) :decayed:

ja podobnie zaczalem ''na spokojnie'' zrobilem oba przednie drzwi a tyl czeka :gwizdanie: ale mysle, ze dam rade jakos teraz na dniach

Opublikowano

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=164750.msg2284054#msg2284054 :polew: :polew:[br]Dopisany: 21 Marzec 2011, 21:22_________________________________________________

W środę zaczynam rezanie lichtpaket'u ( tak na spokojnie na razie tylko oświetlenie drzwi kierownika ) :decayed:

ja podobnie zaczalem ''na spokojnie'' zrobilem oba przednie drzwi a tyl czeka :gwizdanie: ale mysle, ze dam rade jakos teraz na dniach

wycinałeś otwory w drzwiach ?

Opublikowano

z tyłem podobno nie trzeba tak kombinować jak na forum jest opisane , niektórzy nawet modół komfortu wymieniają :rolleyes:

[br]Dopisany: 21 Marzec 2011, 21:23_________________________________________________

:naughty::kox::rolleyes:

Opublikowano

wycinałeś otwory w drzwiach ?

nie no wygryzł przecież :cool1:

Opublikowano

wycinałeś otwory w drzwiach ?

nie no wygryzł przecież :cool1:

Aha[br]Dopisany: 21 Marzec 2011, 21:26_________________________________________________

z tyłem podobno nie trzeba tak kombinować jak na forum jest opisane , niektórzy nawet modół komfortu wymieniają :rolleyes:

Padosz :rolleyes:

Opublikowano

panny moze byc ?:naughty:

:polew:

zdjcie0061p.th.jpg

:kox:

zdjcie0062u.th.jpg

co tam masz za zawias?

amorki 1be i sprezyny przod -50 tyl -40 h&r[br]Dopisany: 21 Marzec 2011, 21:29_________________________________________________

wycinałeś otwory w drzwiach ?

nie no wygryzł przecież :cool1:

wygryzlem mini szlifierka :tongue4:

Opublikowano

panny moze byc ?:naughty:

:polew:

zdjcie0061p.th.jpg

:kox:

zdjcie0062u.th.jpg

co tam masz za zawias?

amorki 1be i sprezyny przod -50 tyl -40 h&r

grubo :rolleyes:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.