Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Robert a na którą robisz :?: to wpadnę jutro do ciebie

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja jade ale w piątek :cool1:

A wracasz ... :gwizdanie: chyba w niedzielę :cool1:

O której będziesz w tym B-B , muszę dogadać się z Danielem o której wyjechać z SR , dobrze by było jakbyś był tam przynajmniej o 10:00 :cool1:

Opublikowano

Robert mogę przez ciebie przekazać paczuszkę do BT :?: :)

Jasne :wink4:

[br]Dopisany: 23 Marzec 2011, 19:24_________________________________________________Pioter ja mam taki >>> http://www.viaken.pl/pl/viaken-professional/interfejs-vw-audi-skoda-seat-usb-kkl-line-2-linie-k-we-wtyku-obd2-104.html - polecam , śmiga już kilka lat :wink4: ... a może warto pomyśleć o czymś z obsługą aut z szyną CAN :cool1:

[br]Dopisany: 23 Marzec 2011, 19:27_________________________________________________

ja jade jeszcze na zimowkach :decayed:

choć jeden "mądry" :rolleyes:

ja też na zimówkach jadę , pieprzę nie będę kombinował ,letnie zakładam w poniedziałek :wink4:

dokładnie tez chce w poniedziałek letnie dać :]

Opublikowano

Robert a na którą robisz :?: to wpadnę jutro do ciebie

Jutro mam wolne , ale idę rano na pogrzeb , później stypa , myślę , że od ~ 13:00 będę w domu do wieczora już

[br]Dopisany: 23 Marzec 2011, 19:31_________________________________________________

dokładnie tez chce w poniedziałek letnie dać :]

Daniel to o której wyjeżdżamy z SR ?

Opublikowano

Daniel to o której wyjeżdżamy z SR ?

a o której tak myślałeś ja moge sie dostosować do ciebie :decayed::naughty:

Opublikowano

No nie wiem o której ten oszołom Tomek będzie w B-B :kox:

Myślę , że jakby był na 10:00 na Orlenie w B-B , to o 9:20-9:30 trzeba byłoby jechać :mysli:

Opublikowano

No nie wiem o której ten oszołom Tomek będzie w B-B :kox:

Myślę , że jakby był na 10:00 na Orlenie w B-B , to o 9:20-9:30 trzeba byłoby jechać :mysli:

nie ma problemu daj mi jeszcze na PW twój nr tel . :)

Opublikowano

nie ma problemu daj mi jeszcze na PW twój nr tel . :)

PW :wink4:

___________________________________________________________________________________________________________________________________________________

ponoć Cuber i jarko będą juz dziś wieczorem polewać woda drogę i uruchamiać armatki śnieżne od ronda po ośrodek :decayed:

:naughty::kox: :kox: :kox:

[br]Dopisany: 23 Marzec 2011, 19:39_________________________________________________Gadał ktoś z Badboy'em jak jedzie ? Gdzie będzie czekał czy jak :mysli:

Jak co to zadzwonię jutro do niego

Opublikowano

[br]Dopisany: 23 Marzec 2011, 19:39_________________________________________________Gadał ktoś z Badboy'em jak jedzie ? Gdzie będzie czekał czy jak :mysli:

Jak co to zadzwonię jutro do niego

no własnie trzeba bedzie ugadac sie z nim :gwizdanie:

Opublikowano

No nie wiem o której ten oszołom Tomek będzie w B-B :kox:

Myślę , że jakby był na 10:00 na Orlenie w B-B , to o 9:20-9:30 trzeba byłoby jechać :mysli:

Nie zdążysz na 10

Opublikowano

Nie zdążysz na 10

chodziło mi oczywiście o 8:20-8:30 :embarrassed:

[br]Dopisany: 23 Marzec 2011, 19:43_________________________________________________

no własnie trzeba bedzie ugadac sie z nim :gwizdanie:

może tu jeszcze dziś zajrzy , napiszę mu PW , a jak co to zadzwonię do niego jutro :wink4:

Opublikowano

Ja jade ale w piątek :cool1:

A wracasz ... :gwizdanie: chyba w niedzielę :cool1:

Jak pogoda pozwoli :decayed:

O której będziesz w tym B-B , muszę dogadać się z Danielem o której wyjechać z SR , dobrze by było jakbyś był tam przynajmniej o 10:00 :cool1:

10:00-10:20 postaram się być luloku :cool1:

Opublikowano

0k ja zbijam :wink4: trzymta sie :)

chodziło mi oczywiście o 8:20-8:30 :embarrassed:

no właśnie też sie nie kapłem :polew::decayed:

Opublikowano

0k ja zbijam :wink4: trzymta sie :)

:hi:

[br]Dopisany: 23 Marzec 2011, 19:47_________________________________________________

10:00-10:20 postaram się być luloku :cool1:

o 10:00 masz być :cool1: jedź do tej Częstochowy pół godziny szybciej :cool1: puloku

Opublikowano

10:00 :cool1

o 10:00 masz być :cool1: jedź do tej Częstochowy pół godziny szybciej :cool1: puloku

:polew: :polew: :polew: milaczki

Opublikowano

Gadał ktoś z Badboy'em jak jedzie ? Gdzie będzie czekał czy jak :mysli:

Jak co to zadzwonię jutro do niego

Jakby chciał to by się sam zainteresował :gwizdanie: poza tym chyba nie wpłacił całej kasy za pobyt...

Opublikowano
  • Autor

Robert to wpadnę po południu :wink4:

Opublikowano

10:00-10:20 postaram się być luloku :cool1:

o 10:00 masz być :cool1: jedź do tej Częstochowy pół godziny szybciej :cool1: puloku

Jo tam trafia bez AM zmierzluchu

Opublikowano

Robert to wpadnę po południu :wink4:

spoko , zadzwoń wcześniej bo mogę jeszcze po południu jechać do sklepu , przed chwilą zostałem poinformowany przez moją małżonkę :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.