Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dobra Daniel jaką bierzemy wódkę ? Moja propozycja to Stock lub Krupnik , jestem za Stockiem :wink4: Ile bierzemy ? Myślę 2 x 0.5 litra :mysli::naughty::kox:

Jakbym z Wami jachał spakowałbym do tego 6-8 pak tyskiego :naughty::decayed:
  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Tak mało :?:

Na piątek styknie , w sobotę nie piję wódki ... ( przynajmniej mam taki zamiar :rolleyes: )

[br]Dopisany: 22 Marzec 2011, 21:01_________________________________________________

Jakbym z Wami jachał spakowałbym do tego 6-8 pak tyskiego :naughty::decayed:

To już indywidualna sprawa ... ja biorę 6-8 leszków ( na rozgrzewkę w piątek i na sobotniego kaca ) :decayed:

Opublikowano
:hi::witch: Nie Zapomnijcie wysłac lotto na 21 baniek :naughty: :naughty: :naughty::hi:
Opublikowano

:hi::witch: Nie Zapomnijcie wysłac lotto na 21 baniek :naughty: :naughty: :naughty::hi:

:hi:

mi styklo by 5 :decayed:

Opublikowano

Spadam na chate narka :hi:

Opublikowano

Spadam na chate narka :hi:

ja wszyscy uciekajcie :disgust:

nara :hi:

Dopisany: 22 Marzec 2011, 21:05[/size]_________________________________________________

Do tych co jadą do BT

Artur , Tomek , Daniel , Andrzej ... ( Szymon jedzie z SK i podobno nie przyznaje się do Nas :gwizdanie: :tongue4: )

Pany co bierzemy do picia ( chodzi o to , że najlepiej byłoby jakby była jednakowa :decayed: )

1."Stock"

2."Krupnik"

3."Inna"

:?:

Ja jestem za opcją 1 :>

Opublikowano

Do tych co jadą do BT

Artur , Tomek , Daniel , Andrzej ... ( Szymon jedzie z SK i podobno nie przyznaje się do Nas :gwizdanie: :tongue4: )

Pany co bierzemy do picia ( chodzi o to , że najlepiej byłoby jakby była jednakowa :decayed: )

1."Stock"

2."Krupnik"

3."Inna"

:?:

Ja jestem za opcją 1 :>

1. 2x :> + jakies browarki

Opublikowano

1. 2x :> + jakies browarki

:good:

czyli mamy 2 głosy na Stock ... ( na pięć możliwych ) :naughty:

Jak co, Wiesiek "potwierdzi jakość" Stocka :decayed:

Opublikowano

Jeśli o mnie idzie to zdam się na was w sprawie wyboru trunku :cool1:

Czyli Twój głos będzie taki jak większości :wink4: ... brakuje jednego żeby wygrał STOCK :decayed:

Tomek napisz mi w wolnym czasie jak chcesz jechać ( kilka miejscowości w tym na SK ) , chcę sobie wpisać do navi jakbyście mnie zgubili :wink4:

Opublikowano

Tomek napisz mi w wolnym czasie jak chcesz jechać ( kilka miejscowości w tym na SK ) , chcę sobie wpisać do navi jakbyście mnie zgubili :wink4:

jutro :good: bo ida zaroz nyny :wink4:

Opublikowano

jutro :good: bo ida zaroz nyny :wink4:

spoko

napisz mi na PW :wink4:

Ja też spadam

Nara :hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
  • Autor

:hi: z rana

koledzy macie dojście do nowych opon w jakiś fajnych cenach :?:

Opublikowano

:hi: z rana

koledzy macie dojście do nowych opon w jakiś fajnych cenach :?:

wujaszek w lodzi ma serwis goodyeara. napisz dokladnie jakie chcesze i niech mi wyceni

Opublikowano

:hi:

Przed robotą

Opublikowano
:hi: prosto z wykładu :decayed:
Opublikowano

:hi: po robocie

[br]Dopisany: 23 Marzec 2011, 14:02_________________________________________________Andrzej i Artur co bierzecie ? STOCK czy KRUPNIK ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.