Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

PS. to był "szybki numerek" :gwizdanie: :kox:

Luuuubisz to :naughty:

A Ty nie ??? :shocked::blink:

:decayed:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

PS. to był "szybki numerek" :gwizdanie: :kox:

Luuuubisz to :naughty:

A Ty nie ??? :shocked::blink:

:decayed:

Ja :no:

Opublikowano

---są jeszcze telefony :tongue4:

zapomniałem :embarrassed: Gadałem z Hammerem przez fon i tak na szybko się ugadaliśmy

Opublikowano

W Plazie zaprosiłem dwóch kolegów z A4 ,ale widze ,że jeszcze nie zawitali na forum rybnickie

Opublikowano

Ja :no:

Jak to nie :facepalm:

Opublikowano

Ja :no:

Jak to nie :facepalm:

Nima z kim :cool1:

Opublikowano

W Plazie zaprosiłem dwóch kolegów z A4 ,ale widze ,że jeszcze nie zawitali na forum rybnickie

Wczoraj wieczorem dwóch gości z Rybnika zalogowało się na forum ( jeden chyba dokładnie z Czerwionki był , drugi nie pamiętam , a nawet chyba też z Czerwionki był :mysli: ) ... obaj tu już zaglądali :naughty:

[br]Dopisany: 21 Marzec 2011, 20:39_________________________________________________

Nima z kim :cool1:

Jako ni ma , przychodzisz z roboty a Basia obiod szykuje ... reszta wiesz :naughty:

Opublikowano

panny moze byc ?:naughty:

:polew:

zdjcie0061p.th.jpg

:kox:

zdjcie0062u.th.jpg

Opublikowano

panny moze byc ?:naughty:

:polew:

zdjcie0061p.th.jpg

:kox:

zdjcie0062u.th.jpg

No piknie

Opublikowano

:kox:

zdjcie0062u.th.jpg

fajne :good::naughty:

Opublikowano

Jako ni ma , przychodzisz z roboty a Basia obiod szykuje ... reszta wiesz :naughty:

A za plecami synek ryczy kiedy bydzie zupa :decayed:

Opublikowano

ten sezon nie bede nic z nimi kombinowal, ale przez zime musowo cos zrobic trzeba bedzie. brzydko z bliska wygladaja.. :thumbdown:

Opublikowano

A za plecami synek ryczy kiedy bydzie zupa :decayed:

synek w szkole je wtedy jeszcze :cool1: a jak ni to dowosz mu ze dwie dychy i już go ni ma :naughty::kox:

Opublikowano

ten sezon nie bede nic z nimi kombinowal, ale przez zime musowo cos zrobic trzeba bedzie. brzydko z bliska wygladaja.. :thumbdown:

a te kapsle będziesz kupował ?

Opublikowano

synek w szkole je wtedy jeszcze :cool1: a jak ni to dowosz mu ze dwie dychy i już go ni ma :naughty::kox:

Za tela to w Gotartowicach loda zrobi :naughty:

Opublikowano

:mysli::wink4: wszystko możliwe,że to Oni -1 miał właśnie sedana taki metalik a la czerwien ,pod brąz czy jakis taki podobny -smycze im sie podobały :wink4:

jak chcą smycze muszą najpierw przynajmniej trzy razy na spocie w Rybniku zagościć :gwizdanie:

[br]Dopisany: 21 Marzec 2011, 20:48_________________________________________________

Za tela to w Gotartowicach loda zrobi :naughty:

:mysli: padosz tak tanio :mysli::naughty: :gwizdanie: :kox: trza pojechać kiedy na Żory :decayed:

Opublikowano

:jerk:

:polew: :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.