Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:bry: :bry: jak tam przygotowania do BT z okazji na benefis Małysza będzie tam ludu :gwizdanie:
  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jakby chciał to by się sam zainteresował :gwizdanie: poza tym chyba nie wpłacił całej kasy za pobyt...

Właśnie , nie dzwonię , jak będzie chciał to się odezwie , poza tym widziałem , ze dziś tu nie raz "kukał" :gwizdanie:

Ma wpłacone 300 zł :mysli: może dogadał się z Jarkiem , że da mu na miejscu ... zresztą to jego sprawa :wink4:

[br]Dopisany: 23 Marzec 2011, 19:57_________________________________________________

:bry: :bry:

:hi:

[br]Dopisany: 23 Marzec 2011, 19:57_________________________________________________

Jo moga jechać ale czy moja bydzie gotowo...

Aaaa... to teraz widać kto nosi spodnie ( boisz się ja pogonić ) :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

:tongue4:

Opublikowano

Jo moga jechać ale czy moja bydzie gotowo...

Aaaa... to teraz widać kto nosi spodnie ( boisz się ja pogonić ) :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

:tongue4:

Ty to bez Marzeny na spoty nie jeździsz :decayed::tongue4:

Opublikowano

Ty to bez Marzeny na spoty nie jeździsz :decayed::tongue4:

Jak chce jechać to czamu bym ją mioł nie wziąść :cool1:

Opublikowano
  • Autor

Robert to wpadnę po południu :wink4:

spoko , zadzwoń wcześniej bo mogę jeszcze po południu jechać do sklepu , przed chwilą zostałem poinformowany przez moją małżonkę :decayed:

to jest oczywiste że zadzwonię :good:

Opublikowano

Jak chce jechać to czamu bym ją mioł nie wziąść :cool1:

:good:

Nie słuchej Tomka :no:

Opublikowano

:good:

Nie słuchej Tomka :no:

Jakbym Tomka słuchoł to bym bez zima w sandalach chodził :cool1:

:tongue4: :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

Dokładnie

Opublikowano

Ty to bez Marzeny na spoty nie jeździsz :decayed::tongue4:

Jak chce jechać to czamu bym ją mioł nie wziąść :cool1:

To jest wersja dla kolegów :decayed::cool:

Opublikowano

Tomek nie biere swojej bo sie boi że do STOCKa z nami siednie :evil:

Opublikowano

:good:

Nie słuchej Tomka :no:

Jakbym Tomka słuchoł to bym bez zima w sandalach chodził :cool1:

:tongue4: :tongue4: :tongue4:

dobrze że to koniec zimy :cool1:
Opublikowano

To jest wersja dla kolegów :decayed::cool:

To taka oficjalna wersja , tak na serio bije mnie jak gdziekolwiek sam pojadę :decayed:

[br]Dopisany: 23 Marzec 2011, 20:12_________________________________________________

Tomek nie biere swojej bo sie boi że do STOCKa z nami siednie :evil:

W BT ją przetestuja czy lubi STOCKA :naughty::kox:

Opublikowano

to już nie krupniok ino sztok nie nadonżom :embarrassed:

Opublikowano

W BT ją przetestuja czy lubi STOCKA :naughty::kox:

:good: koniecznie

Opublikowano

to już nie krupniok ino sztok nie nadonżom :embarrassed:

tyś je sto lot za murzinami :gwizdanie: :cool1:

[br]Dopisany: 23 Marzec 2011, 20:16_________________________________________________

Polegnie...

tumblr_lhulcbs0A71qz7ltxo1_500.jpg

Jak to je ta Twoja Kasia to wszyscy polegną :gwizdanie: :cool1:

Opublikowano

to już nie krupniok ino sztok nie nadonżom :embarrassed:

tyś je sto lot za murzinami :gwizdanie: :cool1:

[br]Dopisany: 23 Marzec 2011, 20:16_________________________________________________

Polegnie...

tumblr_lhulcbs0A71qz7ltxo1_500.jpg

Jak to je ta Twoja Kasia to wszyscy polegną :gwizdanie: :cool1:

Andy kaś Ty chopie był.

Tomek jo już leża

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.