Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mama śpi :decayed:

To tata Ci to pieroństwo weźmie :gwizdanie:

[br]Dopisany: 24 Marzec 2011, 21:08_________________________________________________

Lacę na browca i na chatkę narka :hi:

:hi:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no dawać pany na 1100 :naughty:

[br]Dopisany: 24 Marzec 2011, 21:11_________________________________________________

Ida sie kompać i nyny, bo jutro trza wczas wstować :hi:

tak co o 10:00 tam będziesz , a nie , że zadzwonimy a Ty jeszcze w Częstochowie będziesz :wallbash:

[br]Dopisany: 24 Marzec 2011, 21:13_________________________________________________dobra ida spać :wink4:

nara :hi:

Opublikowano
  • Autor

no wyśpijcie się bo w weekend pewnie nie będziecie mieli na to czasu :gwizdanie:[br]Dopisany: 24 Marzec 2011, 21:16_________________________________________________

:hi: 1100 :cool1:

źle liczysz :decayed:

Opublikowano

no wyśpijcie się bo w weekend pewnie nie będziecie mieli na to czasu :gwizdanie:[br]Dopisany: 24 Marzec 2011, 21:16_________________________________________________

:hi: 1100 :cool1:

źle liczysz :decayed:

Nie liczyłem- Na chybił trafił :decayed:
Opublikowano

Tomek gratki :good:

spadam spać

nara :hi:

Opublikowano

postarom się być :gwizdanie:

:good: gratki Tomaszku :kox::banan::banan1::banan2::banan::banan1::banan2::banan::banan2::nabijasie: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski:
Opublikowano

spadam spać

nara :hi:

Jo tyz w koncu :hi: :hi: :hi: :hi: :witch: narazicho wszystkim
Opublikowano

w końcu mi setno trafiła :decayed:

jutro liter :cool1:

[br]Dopisany: 24 Marzec 2011, 21:22_________________________________________________

Jo tyz w koncu :hi: :hi: :hi: :hi: :witch: narazicho wszystkim

nara :hi:

Opublikowano

H4mm3R graty , :wink4: , Robert jak bedziesz dalej takie pierdoly pisal to ja i moja wiatrowke wezme :evil: .

:decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

:hi:

[br]Dopisany: 25 Marzec 2011, 07:01_________________________________________________ :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: Tomek o 5:28 już na nogach :blink:

[br]Dopisany: 25 Marzec 2011, 07:02_________________________________________________

... Robert jak bedziesz dalej takie pierdoly pisal to ja i moja wiatrowke wezme :evil: .

Co zaś za pierdoły ?

Opublikowano

:hi:

No ,że my sie mamy ku sobie z H4mm3R'em :gwizdanie: . Niewazne wiatrowke spakowalem :decayed: . Pretor i H4mm3R wiedza jak szybko potrafi 18 kulek wyleciec z lufy :przebiegly::naughty:

Opublikowano

No ,że my sie mamy ku sobie z H4mm3R'em :gwizdanie: . Niewazne wiatrowke spakowalem :decayed: . Pretor i H4mm3R wiedza jak szybko potrafi 18 kulek wyleciec z lufy :przebiegly::naughty:

:dziura: no dobra , żartowałem :rolleyes:

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano

nie będziesz strzelał do mnie ? :rolleyes: bo nie jadę :disgust:

Opublikowano
  • Autor
:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.