Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kto ma czarne b7avant z dymionymi lampami z tylu?? widzialem wczoraj pod norauto w zorach

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

kto ma czarne b7avant z dymionymi lampami z tylu?? widzialem wczoraj pod norauto w zorach

Andrzej :)

Opublikowano

i po spocie :) kilku nowych kolegow zawitalo. tak trzymac :naughty:

Opublikowano

czesc dzieki wielkie za spota ciekawe kiedy zapamietam imiona wszystkich uczestnikow spotu :wink4:

Opublikowano
  • Autor

podobno H4mm3R nie miał miłego powrotu z BT ale nie znam dokładnie szczegułów :blink:[br]Dopisany: 27 Marzec 2011, 19:03_________________________________________________DSCF9473.jpg

Opublikowano

Dzięki Panowie za spota, miło było poznać nowych kolegów :decayed:

podobno H4mm3R nie miał miłego powrotu z BT ale nie znam dokładnie szczegułów :blink:[br]

Podobno ,rozmawiałem z Robertem, najważniejsze że Tomkowi i jego dziewczynie nic się nie stało.

Auto się zrobi.

Prezes gdzie Ty był :?:

Opublikowano
:hi: Tomek i Kasia są cali i zdrowi , to jest najważniejsze ... ja z Marzena jeszcze w BT
Opublikowano
  • Autor

Prezes gdzie Ty był :?:

zły dzień.....

ja z Marzena jeszcze w BT

:blink: nie miał kto kierować samochodem :?: to żeście poszaleli...... :gwizdanie:

Opublikowano

Jechać było by komu ale wpadły mi 3 stówki do kieszeni to postanowiliśmy zostać jeszcze dzionek :tongue4:

Opublikowano

:hi:

po BT lecz dość powrót był nie przyjemny :(

Opublikowano

:hi:

po BT lecz dość powrót był nie przyjemny :(

Byle Tomek i Kasia są cali ... auto się wyklepie[br]Dopisany: 27 Marzec 2011, 21:54_________________________________________________Ale my się potem z Marzena w saunie wygrzali

Opublikowano

:hi: Na spocie było spoko tylko trochę frekwencja niedopisała :kwasny: ale na następnym razem mam nadzieję że bd lepiej :good:

Aha a z kim mam pogadać co do klubowych smyczy do kluczy ? :)

Opublikowano

Kilku nas było w BT ( niektórzy jeszcze są ) . . . smycze to do Jarka , trzeba było szybciej dać znać to kupiło by się od niego w BT

Opublikowano

Kurcze nic niewiedziałem no ale moze na następny spocik coś sie da załatwić :mysli:

Opublikowano

I raczej na pewno nie masz silnika o oznaczeniu [bRB] :wink4:

Opublikowano

:hi: Dzięki Wszystkim za tak liczne przybycie na spota-zwłaszcza młodzieży :thankyou2: Już niedługo braknie parkingu pod tesco na nasze :audi::a4fan: :oklaski: [br]Dopisany: 27 Marzec 2011, 22:34_________________________________________________

podobno H4mm3R nie miał miłego powrotu z BT ale nie znam dokładnie szczegułów :blink:[br]Dopisany: 27 Marzec 2011, 19:03_________________________________________________DSCF9473.jpg

:shocked: o kur.a ja tak leżałem w 1992 ,ale malaczem od ojca ,szkoda furki,ale to tylko auto a grunt ,że Wszyscy cali i zdrowi
Opublikowano
  • Autor
:hi: z rana
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi: z rana

:hi:

:bry:

Arek, trudne dni to chyba nie Ty miałeś co :?:

Opublikowano
  • Autor

Arek, trudne dni to chyba nie Ty miałeś co :?:

ja nie, ale przeszło to na mnie :gwizdanie:

nic biorę swojego kocura i jadę z nim do fryzjera....

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.