Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

robert. Wszystkiego najlepszego byku :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :kwiatek: dużo :boobs: :boobs: :sexinbed: :sexinbed: i :drinks: :drinks:

wiedziołech że o czymś zapomniołech jak do Ciebie dzwoniłech :wallbash:

no tak .................

a więc .................

sto lat[br]Dopisany: 28 Marzec 2011, 19:43_________________________________________________najlepszego Robert :decayed:

aaaa sto lat robciu :)

sto lot sto lot i najlepszej :a4fan: roberto

a widzisz 1o0..LaT Robercie :wink4:

Roberto wszystkiego Najlepszejszego, i czego se tam yno wymarzysz w tej swojej główce :good:

robert. WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO, NOWEJ S4 B8 I CZEGO TYLKO SOBIE ŻYCZYSZ!!! :wink4:

DZIĘKI WSZYSTKIM :notworthy: :notworthy: :notworthy::good:

___________________________________________________________________________________________________________________________________________________

[br]Dopisany: 28 Marzec 2011, 20:56_________________________________________________

Nasz solenizant :decayed:

sdc106851280x768.jpg

kto nie pił Marzena ,czy Robert :mysli::decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Ja nie piłem :jaaaaa: było umówione wcześniej , że w sobotę pije Marzena :gwizdanie:

:decayed::kox:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

najlepszości staruszku :naughty:

Opublikowano

najlepszości staruszku :naughty:

Dzięki :notworthy::good:

Opublikowano

najlepszości staruszku :naughty:

Dzięki :notworthy::good:

co Ty robisz na forum powinieneś zalewać :naughty:
Opublikowano

Nasz solenizant :decayed:

sdc106851280x768.jpg

Na tym zdjęciu Marzena :foch: strzeliła , że ma tak zajebistego męża :naughty:

[br]Dopisany: 28 Marzec 2011, 21:25_________________________________________________

co Ty robisz na forum powinieneś zalewać :naughty:

a myślisz , że jestem trzeźwy :cool1: :gwizdanie:

Opublikowano

Nasz solenizant :decayed:

sdc106851280x768.jpg

Na tym zdjęciu Marzena :foch: strzeliła , że ma tak zajebistego męża :naughty:

[br]Dopisany: 28 Marzec 2011, 21:25_________________________________________________

co Ty robisz na forum powinieneś zalewać :naughty:

a myślisz , że jestem trzeźwy :cool1: :gwizdanie:

ale tak z komputerem
Opublikowano

ale tak z komputerem

no polewam mu na klawiaturę :decayed::kox:

Opublikowano

Nasz solenizant :decayed:

sdc106851280x768.jpg

a niech tam jak nasz to nasz :decayed:

71b9a764c22e1389med.jpg

Opublikowano

71b9a764c22e1389med.jpg

:polew: :polew: :polew:

chyba sranie mnie wzięło :decayed:

Opublikowano
:decayed: :decayed: :decayed:
Opublikowano

A tu nasz miś z panią misiową :kox: ( na datę nie zwracajcie uwagi )

1001833.jpg

1001834.jpg

Opublikowano

............ :decayed:

ktoś zauważa koligacje rodzinne :?: :?: :?:

:decayed: :decayed: :decayed:

p1070574m.jpg

p1070585i.jpg

viktory :wink4:

Opublikowano

peace :decayed:

Opublikowano

hehehe fajnie tam mieliscie.. ;(

btw. jarzma pod 312 kupie!

Opublikowano

Danielteż miał niezłe (od)loty :naughty::kox:

1001853a.jpg

Opublikowano

Daniel też miał niezłe (od)loty :naughty::kox:

1001853a.jpg

:polew:

ty też Robercie

035.jpg

Opublikowano

ty też Robercie

035.jpg

a gdzie tam ... :tongue4::wink4:

Opublikowano

A tu nasz miś z panią misiową :kox: ( na datę nie zwracajcie uwagi )

1001833.jpg

1001834.jpg

co Wyście doili z tych kubków :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

:hi:

A tu nasz miś z panią misiową :kox: ( na datę nie zwracajcie uwagi )

1001833.jpg

1001834.jpg

co Wyście doili z tych kubków :gwizdanie: :decayed:

Same dobre rzeczy :> :wink4:

Opublikowano

:hi:

:polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.