Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

modół do świateł dziennych SD-2[br]Dopisany: 29 Marzec 2011, 23:03_________________________________________________graty kupione,jutro chce to podpiąć

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

modół do świateł dziennych SD-2

zapytam jutro kumpla w co się wpiąć :wink4: ( teraz nie chce mi się szukać w ELSA , jestem wykończony zaraz idę spać )

[br]Dopisany: 29 Marzec 2011, 23:05_________________________________________________Artur a jak z tą kierą ? Drga Ci też minimalnie kierownica na nierównej drodze ( widać że są takie minimalne regularne muldki/fale na drodze ) , dodam , że na zimowych 205/55 R16 tego nie było

Opublikowano

sprawdze czy drga jak pojade do swd jutro rano

Opublikowano

minimalnie ale jednak czuć bicie :disgust: myślę , że to od nierówności na drodze

Opublikowano

profil 45 tez zacznie byc odczuwalny[br]Dopisany: 29 Marzec 2011, 23:39_________________________________________________z tym Krzyśkiem już 4 tydzien się próbuję umówić na montaż tego i co chwile mi cos wypada :wallbash:

Opublikowano

z tym Krzyśkiem już 4 tydzien się próbuję umówić na montaż tego i co chwile mi cos wypada :wallbash:

No coś mi tam ostatnio gadał , że nawet specjalnie jakieś roboty poprzesuwał a Ty nie przyjechałeś :gwizdanie:

Dobra ja spadam spać , bo już brałem jak kaper przed lapkiem :decayed:

Nara :hi:

Opublikowano
:hi: ja też
Opublikowano

:hi:

Z roboty

Artur + po stacyjce czyli 15 masz pod przekaźnikami.

Pod osłoną nóg kierowcy jest listwa zaciskowa na śruby i tam jest jak nie odpadł opis to nawet bez miernika się obejdzie

Opublikowano
  • Autor

:hi:

powiedz lepiej czym się objawia zużyty magiel :rolleyes:

przeważnie wyciek z pod harmonijki na drążku kierowniczym i blokowanie od czasu do czasu kierownicy

PS. Pioter ale jebnąłeś cytat ( trudno było się pokapować co tam napisałeś )

ja ten cytat minąłem bo się nie umiałem połapać :decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
  • Autor

:hi:

:hi:

Robert za jakąś godzinkę-dwie wpadnę do ciebie :wink4:

Opublikowano

:hi:

Z roboty

Artur + po stacyjce czyli 15 masz pod przekaźnikami.

Pod osłoną nóg kierowcy jest listwa zaciskowa na śruby i tam jest jak nie odpadł opis to nawet bez miernika się obejdzie

Musze to rozebrac i obadac ,wyslij mi na pw swoj numer jakbym cos pokminił. :gwizdanie:

Opublikowano

:hi:

Witejcie

Kumpel szuka A4 B6 min 2004 rok macie coś na oku

Opublikowano

Robert za jakąś godzinkę-dwie wpadnę do ciebie :wink4:

Ok :good:

Opublikowano
  • Autor

:hi:

Witejcie

Kumpel szuka A4 B6 min 2004 rok macie coś na oku

:hi:

sprawdź dział sprzedam na forum, tam znajdziesz pewne

Opublikowano

A ile chce kumpel dać za autko ? 2004 r. w miarę pewna i w jakimś tam dobrym stanie to co najmniej 35-37 k

Opublikowano

ok 40k

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.