Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

żal Ci :tongue4:

:jaaaaa:

:wink4:

[br]Dopisany: 31 Marzec 2011, 11:22_________________________________________________

Ja bym wyrezał klime w schowku i tam ten moduł sd2 umieścił :decayed::polew:

Albo przed IC bym go wpakował :decayed:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dobre :polew:

Opublikowano

Tomek Ty teraz w Niemcowni mieszkasz ? :mysli:

Opublikowano

Tomek Ty teraz w Niemcowni mieszkasz ? :mysli:

:shocked:

Opublikowano

Tomek Ty teraz w Niemcowni mieszkasz ? :mysli:

:shocked:

Zobacz profil >>>

:rolleyes:

Opublikowano

Tomek Ty teraz w Niemcowni mieszkasz ? :mysli:

No w Bundesrepublik Slezien :decayed:

Opublikowano

Tomek Ty teraz w Niemcowni mieszkasz ? :mysli:

No w Bundesrepublik Slezien :decayed:

:good::naughty:

Opublikowano
  • Autor

:hi: z rana

Wiesiek :baseball:

Arturoo myślałem że jednocześnie będziemy to modzić :confused4:

a teraz pytanie techniczne: jak rozbierałem przednie zawieszenie (Audi 100, kolumna McPerson) odkręcając stabilizator i dolny wahacz bez odkręcania końcówki kierowniczej to trzeba po złożeniu robić zbieżność :?:

Opublikowano

No w Bundesrepublik Slezien :decayed

Ja, ja tak to ja

Oberschlesien über alle

Opublikowano

a teraz pytanie techniczne: jak rozbierałem przednie zawieszenie (Audi 100, kolumna McPerson) odkręcając stabilizator i dolny wahacz bez odkręcania końcówki kierowniczej to trzeba po złożeniu robić zbieżność :?:

raczej nie ale warto było by sprawdzić , jak już to się kąt zmienił ( a nie wiem czy tam się go ustawia )

Opublikowano

Wiesiek[/b] :baseball:

:embarrassed:

:hi: z rana

a teraz pytanie techniczne: jak rozbierałem przednie zawieszenie (Audi 100, kolumna McPerson) odkręcając stabilizator i dolny wahacz bez odkręcania końcówki kierowniczej to trzeba po złożeniu robić zbieżność :?:

:hi:

A po co

Opublikowano

No w Bundesrepublik Slezien :decayed

Ja, ja tak to ja

Oberschlesien über alle

2006-06-12_cala_polska_w_cieniu_slaska.jpg

:decayed:

Opublikowano

2006-06-12_cala_polska_w_cieniu_slaska.jpg

:decayed:

Mogłeś fotoshop'em jeszcze zapodać tam A4 a nie jakiegoś Forda :naughty:

Opublikowano
  • Autor

a teraz pytanie techniczne: jak rozbierałem przednie zawieszenie (Audi 100, kolumna McPerson) odkręcając stabilizator i dolny wahacz bez odkręcania końcówki kierowniczej to trzeba po złożeniu robić zbieżność :?:

A po co

mówisz że nie mam się baś o nierówne ścieranie opon :?:

Opublikowano
Opublikowano

Wiesiek ten pierwszy z Zebrzydowickiej :good: ( za***isty kolor , takiego szukałem ) , tylko przebieg niby ma podobny do mojego a kiera dwa razy bardziej zniszczona , warto podjechać i zobaczyć ... załatwić VIN i do Magro [br]Dopisany: 31 Marzec 2011, 12:06_________________________________________________Według mnie ma co najmniej 250 - 300 kkm :decayed:

Opublikowano

Z VINem w Magro nic nie zrobisz

Opublikowano

Z VINem w Magro nic nie zrobisz

Jak gościu nie będzie miał nic do ukrycia to podjedzie z Tobą do Magro i sprawdzicie sobie :wink4: ( przynajmniej ostatni wpis w historii ) ew. zapytaj Artura czy by czego nie wykombinował :naughty:

Opublikowano

z/w

Opublikowano

Z VINem w Magro nic nie zrobisz

:gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.