Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi: z rana

Arturoo kiedy wyrezasz mi DRL'e :?: :gwizdanie:

:bry:

Arek i jak gadałeś z Krzyśkiem o tym module ?

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor
Arek i jak gadałeś z Krzyśkiem o tym module ?

nie jeszcze nie dzwoniłem, jak go zakupię to będę dopiero dzwonił :wink4:

Opublikowano

a cena ? w dieslu ? czemu szajs , nie chce mi się tam jechać jak mówisz , że szajs ... z drogi fajnie wygląda

Taki obdrapany dookoła

Opublikowano
Arek i jak gadałeś z Krzyśkiem o tym module ?

nie jeszcze nie dzwoniłem, jak go zakupię to będę dopiero dzwonił :wink4:

ale jakbyś już miał kupić to lepiej sobie zadzwoń do niego przed kupnem i się dogadasz co i jak

[br]Dopisany: 01 Kwiecień 2011, 09:01_________________________________________________

a cena ? w dieslu ? czemu szajs , nie chce mi się tam jechać jak mówisz , że szajs ... z drogi fajnie wygląda

Taki obdrapany dookoła

to może by szło ładnie cenę zbić :naughty: a lakier spolerować ew. pomalować ... ale z drugiej strony nie ma się co napalać , trzeba szukać dalej

Opublikowano

Arek i jak gadałeś z Krzyśkiem o tym module ?

Skolko za moduł[br]Dopisany: 01 Kwiecień 2011, 09:02_________________________________________________

to może by szło ładnie cenę zbić :naughty: a lakier spolerować ew. pomalować

To kumpel chce kupić i on se będzie wybierał a takiego na pewno nie weźmie

Opublikowano

To kumpel chce kupić i on se będzie wybierał a takiego na pewno nie weźmie

:good:

Opublikowano

Auto ma być cacy, miał przedtem 407 :slina:

Opublikowano
:hi: :hi: :bry:
Opublikowano
  • Autor
ale jakbyś już miał kupić to lepiej sobie zadzwoń do niego przed kupnem i się dogadasz co i jak

:good:

Skolko za moduł

taki moduł z bajerami: doświetlanie zakrętów, comin/leaving home, itd...

Opublikowano

Auto ma być cacy, miał przedtem 407 :slina:

a szwagier nie ma czasu tam w DE czegoś poszukać ?

Opublikowano

taki moduł z bajerami: doświetlanie zakrętów, comin/leaving home, itd...

Bez bajerów tylko DRL, reszty nie potrzeba

a szwagier nie ma czasu tam w DE czegoś poszukać ?

Ma brata w D

:hi: :hi: :bry:

:hi:

Krzysiek oglądałeś te pamięci i ile za nią

Opublikowano
  • Autor

:hi: :hi: :bry:

:hi:

Opublikowano

:hi: z rana

Arturoo kiedy wyrezasz mi DRL'e :?: :gwizdanie:

Musi Ci to jaki elektryk zrobic ,a przynajmniej ktos kto da rade plusa po stacyjce (miernikiem trza szukac) znalezc ,trzeba to polutowac ,a ja takich gratow nie mam. Tez mi to kumpel zrobil.

Opublikowano

No rośniemy w siłę :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Bez bajerów tylko DRL, reszty nie potrzeba

każdy robi to co lubi :gwizdanie:[br]Dopisany: 01 Kwiecień 2011, 09:17_________________________________________________

:hi: z rana

Arturoo kiedy wyrezasz mi DRL'e :?: :gwizdanie:

Musi Ci to jaki elektryk zrobic ,a przynajmniej ktos kto da rade plusa po stacyjce (miernikiem trza szukac) znalezc ,trzeba to polutowac ,a ja takich gratow nie mam. Tez mi to kumpel zrobil.

:foch:

Opublikowano

:hi: z rana

Arturoo kiedy wyrezasz mi DRL'e :?: :gwizdanie:

Musi Ci to jaki elektryk zrobic ,a przynajmniej ktos kto da rade plusa po stacyjce (miernikiem trza szukac) znalezc ,trzeba to polutowac ,a ja takich gratow nie mam. Tez mi to kumpel zrobil.

Żaden problem :good:[br]Dopisany: 01 Kwiecień 2011, 09:17_________________________________________________

Bez bajerów tylko DRL, reszty nie potrzeba

Jak dla mnie

Opublikowano

:hi: :hi: :bry:

:hi: :hi: :bry:

:hi: :hi:

Opublikowano

Arek moge do Ciebie podjechac bo wiem gdzie sie wpinac. Sam bedziesz musial to polutowac.

Opublikowano

Wiesiek da radę na następnym spocie zaktualizować tą moją AM do 6.8 ? Da się to jakoś przegrać z lapka na kartę czy trzeba być domciu ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.