Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Audice szajs

A kaj stoła? W komisie?--- Bo dzisiaj postawili na polu -blisko Roberta jedna na niemieckich,żółtych tabulach ,wyglądała z drogi :good:
  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

najeździł żech sie dzisio tym szajsym a teraz musza leżeć bo mie pleca bolą :>

Coś go nosił :tongue4:

ni mom lotnicze siedzynia :polew:
Opublikowano
  • Autor

Andy, a ja dzisiaj widziałem twoją jak śmigała obok nowego sądu :gwizdanie:

Opublikowano

Andy, a ja dzisiaj widziałem twoją jak śmigała obok nowego sądu :gwizdanie:

koło 17-18 :mysli:
Opublikowano
  • Autor

Andy, a ja dzisiaj widziałem twoją jak śmigała obok nowego sądu :gwizdanie:

koło 17-18 :mysli:

bardziej przed 17:00 :wink4:

Opublikowano

Andy, a ja dzisiaj widziałem twoją jak śmigała obok nowego sądu :gwizdanie:

koło 17-18 :mysli:

bardziej przed 17:00 :wink4:

ta jechała po buty z córką a ja musiałem fyrlać w padace :wallbash:
Opublikowano

Andy, a ja dzisiaj widziałem twoją jak śmigała obok nowego sądu :gwizdanie:

A ja Twoją,albo taką jak Twoja chyba przedwczoraj,niedaleko szpitala na Orzepowickiej.Nie wiem ,czy to Ty Arek prowadziłeś,w każdym razie gośc w ciemnych :cool1:[br]Dopisany: 31 Marzec 2011, 21:36_________________________________________________

Andy, a ja dzisiaj widziałem twoją jak śmigała obok nowego sądu :gwizdanie:

koło 17-18 :mysli:

bardziej przed 17:00 :wink4:

ta jechała po buty z córką a ja musiałem fyrlać w padace :wallbash:

Kara musi byc :decayed: :decayed:
Opublikowano
Kara musi byc
letko nie bydzie :bicz: :bicz3:
Opublikowano
Kara musi byc
letko nie bydzie :bicz: :bicz3:

Kara dla Ciebie,za to Żeś wogóle TICO zakupił :polew: :polew: :polew::kox: Tera Mosz skutki :gwizdanie:
Opublikowano
Kara musi byc
letko nie bydzie :bicz: :bicz3:

Kara dla Ciebie,za to Żeś wogóle TICO zakupił :polew: :polew: :polew::kox: Tera Mosz skutki :gwizdanie:

poza bezawaryjnością same minusy :tongue4:
Opublikowano
Kara musi byc
letko nie bydzie :bicz: :bicz3:

Kara dla Ciebie,za to Żeś wogóle TICO zakupił :polew: :polew: :polew::kox: Tera Mosz skutki :gwizdanie:

poza bezawaryjnością same minusy :tongue4:

strefa nie-kontrolowanego zgniotu kończy się na tylnych szybkach :decayed::kox::polew:[br]Dopisany: 31 Marzec 2011, 21:51_________________________________________________Spadam do wyra :hi:
Opublikowano

:hi: po robocie

[br]Dopisany: 31 Marzec 2011, 22:41_________________________________________________Wiesiek i co oglądałeś tą koło kościoła w Jejkowicach ?

Opublikowano

Muszę przyznać że Arturowi ładnie świecą te DRLy, prawie jak w B7 :naughty::kox:

:notworthy::kox::naughty:

poza tym dzisiejszym wiecznym popołudniem w Zabełkowie rozegrała się strzelanina w której zginęły dwa wróble i jeden gołąb został ranny :naughty::decayed:

ma się oko :decayed:[br]Dopisany: 01 Kwiecień 2011, 00:50_________________________________________________

Żartujesz 1,7 miliona na 2,5 :shocked:

na prawdę :cool1:[br]Dopisany: 01 Kwiecień 2011, 00:51_________________________________________________

http://jumak.wrzuta.pl/film/7Z7s0zYf8kC/wiesiek Wiesiek Ty to jednak mosz głos :decayed::D

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:hi:

Z rana

Wiesiek i co oglądałeś tą koło kościoła w Jejkowicach ?

Szajs oby dwie.

Opublikowano

:hi:

[br]Dopisany: 01 Kwiecień 2011, 08:32_________________________________________________

Wiesiek i co oglądałeś tą koło kościoła w Jejkowicach ?

Szajs oby dwie.

To trzeba szukać dalej ...

A jaki rok i w ogóle ta w Jejkowicach ?

Opublikowano

2003

Opublikowano

a cena ? w dieslu ? czemu szajs , nie chce mi się tam jechać jak mówisz , że szajs ... z drogi fajnie wygląda

[br]Dopisany: 01 Kwiecień 2011, 08:36_________________________________________________Wiesiek tak jak pisałem już wcześniej za miarę zadbany egzemplarz 2004 roku trzeba będzie dać jeszcze co najmniej 37-38 k ( ja za moją dałem prawie 10 k więcej niż planowałem na początku a mam praktycznie golasa )

Opublikowano

Siemanko :hi:

Opublikowano

Siemanko :hi:

:bry:

Opublikowano
  • Autor

:hi: z rana

Arturoo kiedy wyrezasz mi DRL'e :?: :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.