Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wiesiek da radę na następnym spocie zaktualizować tą moją AM do 6.8 ? Da się to jakoś przegrać z lapka na kartę czy trzeba być domciu ?

Da radę

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wiesiek da radę na następnym spocie zaktualizować tą moją AM do 6.8 ? Da się to jakoś przegrać z lapka na kartę czy trzeba być domciu ?

Da radę

No to się jeszcze zgadamy , chyba że kiedy w weekend na chacie :naughty::wink4:

Opublikowano

:hi: z rana

Arturoo kiedy wyrezasz mi DRL'e :?: :gwizdanie:

Musi Ci to jaki elektryk zrobic ,a przynajmniej ktos kto da rade plusa po stacyjce (miernikiem trza szukac) znalezc ,trzeba to polutowac ,a ja takich gratow nie mam. Tez mi to kumpel zrobil.

:foch:

Jak laska :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Wiesiek da radę na następnym spocie zaktualizować tą moją AM do 6.8 ? Da się to jakoś przegrać z lapka na kartę czy trzeba być domciu ?

Da radę

No to się jeszcze zgadamy , chyba że kiedy w weekend na chacie :naughty::wink4:

No problem

Opublikowano

Wiesiek da radę na następnym spocie zaktualizować tą moją AM do 6.8 ? Da się to jakoś przegrać z lapka na kartę czy trzeba być domciu ?

A co nadal nima Twojej ulicy :decayed::polew:

Opublikowano

Wiesiek da radę na następnym spocie zaktualizować tą moją AM do 6.8 ? Da się to jakoś przegrać z lapka na kartę czy trzeba być domciu ?

A co nadal nima Twojej ulicy :decayed::polew:

:nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

Opublikowano

A co nadal nima Twojej ulicy :decayed::polew:

Twojej miejscowości nie ma a chciałem kiedy na kawkę wpaść :lol1:

Opublikowano

A co nadal nima Twojej ulicy :decayed::polew:

Twojej miejscowości nie ma a chciałem kiedy na kawkę wpaść :lol1:

:good:

Opublikowano

Ale teraz strach tam jechać jak słyszy człowiek , że jakieś strzelaniny są z udziałem Tomka :mysli::dziura:

[br]Dopisany: 01 Kwiecień 2011, 09:33_________________________________________________Tomek i co padaka wyceniona ?

Opublikowano
  • Autor

:hi: z rana

Arturoo kiedy wyrezasz mi DRL'e :?: :gwizdanie:

Musi Ci to jaki elektryk zrobic ,a przynajmniej ktos kto da rade plusa po stacyjce (miernikiem trza szukac) znalezc ,trzeba to polutowac ,a ja takich gratow nie mam. Tez mi to kumpel zrobil.

:foch:

Jak laska :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew:

:takiego:

Opublikowano

A co nadal nima Twojej ulicy :decayed::polew:

Twojej miejscowości nie ma a chciałem kiedy na kawkę wpaść :lol1:

Jak się z AM po bułki do sklepu jeździ, to potem ma się problemy z orientacją. Poza tym wszyscy wiedzą gdzie ja mieszkam :decayed:[br]Dopisany: 01 Kwiecień 2011, 09:35_________________________________________________

Tomek i co padaka wyceniona ?

totalschaden...[br]Dopisany: 01 Kwiecień 2011, 09:35_________________________________________________za 35tyś sprzedam w stanie jak jest :gwizdanie:

Opublikowano

Poza tym wszyscy wiedzą gdzie ja mieszkam :decayed:

Ja tam nie wiem :decayed:

totalschaden...

A nie ciulej :cool1:

[br]Dopisany: 01 Kwiecień 2011, 09:37_________________________________________________

za 35tyś sprzedam w stanie jak jest :gwizdanie:

serio ? :cool1:

Opublikowano

Poza tym wszyscy wiedzą gdzie ja mieszkam :decayed:

Ja tam nie wiem :decayed:

totalschaden...

A nie ciulej :cool1:

[br]Dopisany: 01 Kwiecień 2011, 09:37_________________________________________________

za 35tyś sprzedam w stanie jak jest :gwizdanie:

serio ? :cool1:

Ja też nie wiem i dlaczego tak drogo za szrot :kox:

Opublikowano

No kwota naprawy przekroczyła wartość auta... według cennika ASO :gwizdanie:[br]Dopisany: 01 Kwiecień 2011, 09:39_________________________________________________

Ja też nie wiem i dlaczego tak drogo za szrot :kox:

Złom zdrożał :decayed:

Opublikowano

Za dwa błotniki , lusterko , dwie szyby i urwany wydech totalschaden :mysli::wallbash:[br]Dopisany: 01 Kwiecień 2011, 09:42_________________________________________________A wiela Ci chcą wypłacić ? 39 k ?

Opublikowano

:hi:

Krzysiek oglądałeś te pamięci i ile za nią

niet, gosciu se rozmyslil i wziol lapka nimom pojecia co bydzie z nim robil bo wyglondo jak banan ale jego sprawa :disgust:

a teraz panoczki: :disgust:

kiery mo niebieskie auto i przetarte z przodku lub zadku zderzak z boku :gwizdanie: ???? bo kierys mi przetarl kajs na parkingu nadkole tylnie od pasazera i troszka wgniotl .... ehhhh ... szkoda godac

Opublikowano

a teraz panoczki: :disgust:

kiery mo niebieskie auto i przetarte z przodku lub zadku zderzak z boku :gwizdanie: ???? bo kierys mi przetarl kajs na parkingu nadkole tylnie od pasazera i troszka wgniotl .... ehhhh ... szkoda godac

:gwizdanie: jest tu ze dwóch takich co mają w takim kolorze padaki :gwizdanie:

Opublikowano

a teraz panoczki: :disgust:

kiery mo niebieskie auto i przetarte z przodku lub zadku zderzak z boku :gwizdanie: ???? bo kierys mi przetarl kajs na parkingu nadkole tylnie od pasazera i troszka wgniotl .... ehhhh ... szkoda godac

:gwizdanie: jest tu ze dwóch takich co mają w takim kolorze padaki :gwizdanie:

Arturoo zech wczorej sprawdzil .... yny mnie zastanowiaalo ze auto tak wyglancowane wywoskowane choby od lakiernika :tongue4:
Opublikowano

a teraz panoczki: :disgust:

kiery mo niebieskie auto i przetarte z przodku lub zadku zderzak z boku :gwizdanie: ???? bo kierys mi przetarl kajs na parkingu nadkole tylnie od pasazera i troszka wgniotl .... ehhhh ... szkoda godac

:gwizdanie: jest tu ze dwóch takich co mają w takim kolorze padaki :gwizdanie:

A nawet trzech ,wybier kogo chcesz[br]Dopisany: 01 Kwiecień 2011, 09:50_________________________________________________

Arturoo zech wczorej sprawdzil .... yny mnie zastanowiaalo ze auto tak wyglancowane wywoskowane choby od lakiernika :tongue4:

Podpadające

Opublikowano

Arturoo zech wczorej sprawdzil .... yny mnie zastanowiaalo ze auto tak wyglancowane wywoskowane choby od lakiernika :tongue4:

no może spolerował zderzak tym megłajersem od Tomka :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.