Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

po robocie

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Muszę przyznać że Arturowi ładnie świecą te DRLy, prawie jak w B7 :naughty::kox:

poza tym dzisiejszym wiecznym popołudniem w Zabełkowie rozegrała się strzelanina w której zginęły dwa wróble i jeden gołąb został ranny :naughty::decayed:

Opublikowano

Muszę przyznać że Arturowi ładnie świecą te DRLy, prawie jak w B7 :naughty::kox:

poza tym dzisiejszym wiecznym popołudniem w Zabełkowie rozegrała się strzelanina w której zginęły dwa wróble i jeden gołąb został ranny :naughty::decayed:

Uważej jo je z zielonych :cool1:

Opublikowano

Muszę przyznać że Arturowi ładnie świecą te DRLy, prawie jak w B7 :naughty::kox:

poza tym dzisiejszym wiecznym popołudniem w Zabełkowie rozegrała się strzelanina w której zginęły dwa wróble i jeden gołąb został ranny :naughty::decayed:

Uważej jo je z zielonych :cool1:

Mom zgoda z nadleśnictwa na odstrzał :decayed:

Opublikowano

Mom zgoda z nadleśnictwa na odstrzał :decayed:

A to tak godej, yno nie sztrzylej rumunów przy paśniku :gwizdanie:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi: widziałem Cię Bedboy dzisiaj koło tech. górniczego koło 14 :naughty:
Opublikowano

:hi: widziałem Cię Bedboy dzisiaj koło tech. górniczego koło 14 :naughty:

czamuś nie mrugoł krzyczoł ani nie machoł :decayed: ?

Opublikowano

:hi:

Ja ,to je to,yno 4,2 w benz :gwizdanie: :kox::cool1:[br]Dopisany: 31 Marzec 2011, 20:19_________________________________________________

http://jumak.wrzuta.pl/film/7Z7s0zYf8kC/wiesiek Wiesiek Ty to jednak mosz głos :decayed::D

:polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 31 Marzec 2011, 20:20_________________________________________________Wiesiek oglądaliscie ta Audica z Zebrzydowickiej w realu?
Opublikowano

:hi: widziałem Cię Bedboy dzisiaj koło tech. górniczego koło 14 :naughty:

czamuś nie mrugoł krzyczoł ani nie machoł :decayed: ?

machołech ale naprzeciw a Ty i tak Tico byś nie zauważył :gwizdanie:
Opublikowano

:hi: widziałem Cię Bedboy dzisiaj koło tech. górniczego koło 14 :naughty:

czamuś nie mrugoł krzyczoł ani nie machoł :decayed: ?

machołech ale naprzeciw a Ty i tak Tico byś nie zauważył :gwizdanie:

co sie to rozbijosz za brykami :decayed:?

Opublikowano

Audice szajs

Opublikowano

:hi: widziałem Cię Bedboy dzisiaj koło tech. górniczego koło 14 :naughty:

czamuś nie mrugoł krzyczoł ani nie machoł :decayed: ?

machołech ale naprzeciw a Ty i tak Tico byś nie zauważył :gwizdanie:

co sie to rozbijosz za brykami :decayed:?

to raczej fyrlaczka zgnitoruda jak się przesiadłem to cały czos noga w podłodze a to biyda co idzie :decayed:
Opublikowano

:hi: widziałem Cię Bedboy dzisiaj koło tech. górniczego koło 14 :naughty:

czamuś nie mrugoł krzyczoł ani nie machoł :decayed: ?

machołech ale naprzeciw a Ty i tak Tico byś nie zauważył :gwizdanie:

co sie to rozbijosz za brykami :decayed:?

to raczej fyrlaczka zgnitoruda jak się przesiadłem to cały czos noga w podłodze a to biyda co idzie :decayed:

Ja ja z pod świateł ni mosz szans twoim paździochem z Tico

Opublikowano

najeździł żech sie dzisio tym szajsym a teraz musza leżeć bo mie pleca bolą :>

Opublikowano

najeździł żech sie dzisio tym szajsym a teraz musza leżeć bo mie pleca bolą :>

Coś go nosił :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.