Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

hello Synki :hi:

dzieki za zlota i za goscine przy stole na wieczerzy :gwizdanie:

Seves You live??

hello Diman kope lat kurde musza sie na spota wybrac :decayed:

teraz w sumie mam nadz ze juz sie znow bede pojawiac :kox:

to spoko bo cie już długo nie widziałem słyszałem, że podjechałeś na sobotę do bukowiny :good: musisz się rzeczywiście pokazać gdzieś na spocie najlepiej motorkiem bo ciepło się już robi :kox: :kox:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Osz ku*** Arek na psy schodzi

hello Synki :hi:

dzieki za zlota i za goscine przy stole na wieczerzy :gwizdanie:

Seves You live??

hello Diman kope lat kurde musza sie na spota wybrac :decayed:

teraz w sumie mam nadz ze juz sie znow bede pojawiac :kox:

to spoko bo cie już długo nie widziałem słyszałem, że podjechałeś na sobotę do bukowiny :good: musisz się rzeczywiście pokazać gdzieś na spocie najlepiej motorkiem bo ciepło się już robi :kox: :kox:

Kurna jak motorkiem to ja też

Opublikowano

hello Synki :hi:

dzieki za zlota i za goscine przy stole na wieczerzy :gwizdanie:

Ello ,fajnie było razem poobserwować siemiana pałaszującego wędlinę z okolicznych talerzy, stolików ,etcetera ,etcetera :decayed:

Opublikowano

Ello ,fajnie było razem poobserwować siemiana pałaszującego wędlinę z okolicznych talerzy, stolików ,etcetera ,etcetera :decayed:

No nie pieprz że zachowywał się jak zeżroł :confused4:

Opublikowano

Kurna jak motorkiem to ja też

kiedy kaj jadymy Wiesiek? :gwizdanie:

Ello ,fajnie było razem poobserwować siemiana pałaszującego wędlinę z okolicznych talerzy, stolików ,etcetera ,etcetera :decayed

No nie pieprz że zachowywał się jak zeżroł, to już zalatuje słomą :confused4:

zezrol to malo powiedziane :>

tego sie nie da opisac to trza zobaczyc :decayed:[br]Dopisany: 30 Marzec 2011, 22:40_________________________________________________Pany zbierom sie pozno sie zrobilo hehe :hi:

Opublikowano

seves

p1070673t.jpg

Opublikowano

kiedy kaj jadymy Wiesiek? :gwizdanie:

Kaj chcesz ,ale jak byda mioł wolne :naughty:

No i bez samic

Opublikowano

siemian :decayed:

Opublikowano

Artur dzięki za dopełnienie danych

Ja pieprze gdzie On się urodził :?:

Dobranoc mamlasy :decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

Z rańca

Opublikowano

:hi:

:hi:

Z rańca

:hi::hi:

Opublikowano

Wczoraj na spocie w Bielsku kolega mi dorezal drl'y :kox: wykorzystujac swiatla dlugie .

Opublikowano

:hi: :hi:

Wczoraj na spocie w Bielsku kolega mi dorezal drl'y :kox: wykorzystujac swiatla dlugie .

i jako :) to se sprawuje ?
Opublikowano

:hi: :hi: :hi:

Wczoraj na spocie w Bielsku kolega mi dorezal drl'y :kox: wykorzystujac swiatla dlugie .

Ja widzałem :good: :good: :good:
Opublikowano

Wczoraj na spocie w Bielsku kolega mi dorezal drl'y :kox: wykorzystujac swiatla dlugie .

Ale musiałeś dokupić jakiś moduł do tego ? Jak to wygląda , włączają się automatycznie i gasną po włączeniu świateł mijania , wtedy już długie działają normalnie ?

Opublikowano

Wczoraj na spocie w Bielsku kolega mi dorezal drl'y :kox: wykorzystujac swiatla dlugie .

Toś jest teraz fajny :decayed:

Opublikowano

Toś jest teraz fajny :decayed:

Przynajmniej Oplem nie jeździ :gwizdanie:

:tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.