Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Trzeba się powolutku do roboty zbierać ... ale mi się nie chce :kwasny:

Nara :hi:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Łatwo Ci mówić :tongue4:

Boi się żony :polew:

taki duzy i sie zony boi :polew:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

robert. Wszystkiego najlepszego byku :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :kwiatek: dużo :boobs: :boobs: :sexinbed: :sexinbed: i :drinks: :drinks:

wiedziołech że o czymś zapomniołech jak do Ciebie dzwoniłech :wallbash:

no tak .................

a więc .................

sto lat[br]Dopisany: 28 Marzec 2011, 19:43_________________________________________________najlepszego Robert :decayed:

aaaa sto lat robciu :)

sto lot sto lot i najlepszej :a4fan: roberto

a widzisz 1o0..LaT Robercie :wink4:

Roberto wszystkiego Najlepszejszego, i czego se tam yno wymarzysz w tej swojej główce :good:

robert. WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO, NOWEJ S4 B8 I CZEGO TYLKO SOBIE ŻYCZYSZ!!! :wink4:

DZIĘKI WSZYSTKIM :notworthy: :notworthy: :notworthy::good:

___________________________________________________________________________________________________________________________________________________

[br]Dopisany: 28 Marzec 2011, 20:56_________________________________________________

Nasz solenizant :decayed:

sdc106851280x768.jpg

:bry: Fest a fest spóznione,ale szczere najlepsze życzenia urodzinowe spełnienia marzeń :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:

Opublikowano

:hi: :hi:

dobry pikny dzionek :)

Opublikowano
  • Autor

płyn był wymieniany na ori w zeszłym roku razem z regeneracja magłownicy. na magiel mam jeszcze gwarancje tydzień a tu zaczynają się takie przeboje :wallbash:

No to jazda do warsztatu nawet nie czekaj

tylko że warsztat jest z Częstochowy ;(

Robert dobry plan co do sobotniego spota, może i nawet grilla sobie zapodamy :gwizdanie:

Opublikowano
:hi: był ten spot w niedzielę do której :cool1: bo nikt mi nie odpisał :(
Opublikowano

ja bylem jakos 17,30-17,45 chyba to ok 5 a4 bylo jeszcze :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Arek zajrzyj tu >>> http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=109083.0;highlight=brak+wspomagania , jak masz gwarancję to bym się nie zastanawiał , niech Ci magiel wymienią na inny ... wiem , że to kupa roboty ale ... za chwilę gwarancja się skończy :kwasny:

kurde może to będzie to :mysli: idę dzwonić do warsztatu i jak coś to odstawiam im auto

Opublikowano
:hi: :hi: :hi:
Opublikowano
  • Autor

:hi: :hi: :hi:

:hi:

dzwoniłem do nich to mam im przysłać lub podjechać ze zdemontowaną magłownicą i pompą to mi to sprawdzą :wallbash:

Opublikowano

ja bylem jakos 17,30-17,45 chyba to ok 5 a4 bylo jeszcze :wink4:

ta ja byłem 18:20 i nie było nikogo :confused4:
Opublikowano

ja bylem jakos 17,30-17,45 chyba to ok 5 a4 bylo jeszcze :wink4:

ta ja byłem 18:20 i nie było nikogo :confused4:

no my zmylismy sie gdzies ok 18 :gwizdanie: najpierw koledzy z czerwionki, a pozniej reszta

Opublikowano

ja bylem jakos 17,30-17,45 chyba to ok 5 a4 bylo jeszcze :wink4:

ta ja byłem 18:20 i nie było nikogo :confused4:

no my zmylismy sie gdzies ok 18 :gwizdanie: najpierw koledzy z czerwionki, a pozniej reszta

było poczekać jeszcze z godzinkę :gwizdanie:
Opublikowano
  • Autor

ja bylem jakos 17,30-17,45 chyba to ok 5 a4 bylo jeszcze :wink4:

ta ja byłem 18:20 i nie było nikogo :confused4:

no my zmylismy sie gdzies ok 18 :gwizdanie: najpierw koledzy z czerwionki, a pozniej reszta

było poczekać jeszcze z godzinkę :gwizdanie:

było przyjechać godzinkę wcześniej :gwizdanie:

Opublikowano

ja bylem jakos 17,30-17,45 chyba to ok 5 a4 bylo jeszcze :wink4:

ta ja byłem 18:20 i nie było nikogo :confused4:

no my zmylismy sie gdzies ok 18 :gwizdanie: najpierw koledzy z czerwionki, a pozniej reszta

było poczekać jeszcze z godzinkę :gwizdanie:

bo nas nie było "Artura,Tomka,Roberta,mnie" i przez to tak szybko sie zmyli :> :tongue4:

Opublikowano
  • Autor
bo nas nie było "Artura,Tomka,Roberta,mnie" i przez to tak szybko sie zmyli

i przez to tak szybko przenieśli się do knajpy bo nie trzeba było czekać na "szybkiego" H4mm3R'a :tongue4:

Opublikowano

ja bylem jakos 17,30-17,45 chyba to ok 5 a4 bylo jeszcze :wink4:

ta ja byłem 18:20 i nie było nikogo :confused4:

Endriu ,bo spot był na 17-ą trza czytac :tongue4: :gwizdanie:[br]Dopisany: 29 Marzec 2011, 15:16_________________________________________________A na spocie było więcej nowych twarzy niż starych :> [br]Dopisany: 29 Marzec 2011, 15:18_________________________________________________4,5 nowych wozów,Wiesław,Ariel,Krzysztof A6,jo,jeden kolega chyba na chwilke juz był kiedys-taką niebieską jak Arka [br]Dopisany: 29 Marzec 2011, 15:26_________________________________________________2 nowe wozy to znajomi Prezesunia :wink4:[br]Dopisany: 29 Marzec 2011, 15:28_________________________________________________Sprzedam pralkę na chodzie Candy CI 537 T za 100 pln
Opublikowano
  • Autor
2 nowe wozy to znajomi Prezesunia

trzeba werbować ludzi :>

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.