Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

już mnie Badboy zaatakował na PW więc jak on ich nie weźmie mogą być twoje, cena 150 złociszy :)

oki

badboy na co ci ty to mosz fajne bez dystansow :tongue4:

dajcie mi znac potem panoczki :)

:hi: pozdro z BT

jako tam czas wom mija :)
  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

:hi: pozdro z BT

dzięki i my również pozdrawiamy :good:

Opublikowano

już mnie Badboy zaatakował na PW więc jak on ich nie weźmie mogą być twoje, cena 150 złociszy :)

oki

badboy na co ci ty to mosz fajne bez dystansow :tongue4:

dajcie mi znac potem panoczki :)

:hi: pozdro z BT

jako tam czas wom mija :)

trzeba zrównać tył z przodem :wink4:[br]Dopisany: 26 Marzec 2011, 15:27_________________________________________________udanej zabawy ekipo z BT :good:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi: czy jutrzejszy spocik jest aktualny ?
Opublikowano

:hi: czy jutrzejszy spocik jest aktualny ?

no pewnie ze tak

Opublikowano

:hi: czy jutrzejszy spocik jest aktualny ?

no pewnie ze tak

jak tam impreza alkusie :decayed: ?[br]Dopisany: 26 Marzec 2011, 16:14_________________________________________________coś słabo jak Ci się już po połedniu literki nie pierd$%^$%^ :decayed:

Opublikowano

:hi:

:hi: pojechali nasi przedstawiciele do BT? będzie wstyd czy ni :rolleyes:

Nie ma dziadostwa ,wczoraj poszlo tyle gorzoly ,ze my sie zaczeli zastanawiac,czy wody nie pilismy :decayed:

Troche za szybko Marzena mi Roberta porwala do pokoju i trza bylo sie integrowac z innymi maniakami ,wg godzin ostatnich fotek w telefonie pojanstwo konczylo sie ok 3:30 :kox::naughty: .

Oponki letnie spisywaly sie super w drodze do ,zobaczymy jak ta sama opona sie spisze w sniegu w drodze powrotnej .Od poludnia sypie, auta sa juz przykryte jakimis 10 cm sniegu . Jak tak dalej bedzie sypac to wracamy z dusza na ramieniu .

Pozdrawiamy .

Opublikowano
  • Autor

:hi:

:hi: tatko :>

:hi: czy jutrzejszy spocik jest aktualny ?

oczywiście :good:

Oponki letnie spisywaly sie super w drodze do ,zobaczymy jak ta sama opona sie spisze w sniegu w drodze powrotnej .Od poludnia sypie, auta sa juz przykryte jakimis 10 cm sniegu . Jak tak dalej bedzie sypac to wracamy z dusza na ramieniu .

no to Roberto będzie was wyciągał jakby co ale oczywiście życzę spokojnej drogi powrotnej

Opublikowano

:hi:

Z roboty

Imprezowicze z BT wracajcie bezpiecznie do domu :good:

Opublikowano

:hi:

Bedziemy sie starac Wieśku :wink4: .

Opublikowano
:good:
Opublikowano
:hi: Własnie wyjeżdżam na Górę Żar -mam nadzieję ,że zdążę wrócic na spota
Opublikowano

:hi:

i nawet ja bede :naughty:

Opublikowano

Ja też postaram się podjechać :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

no pogoda jest ładna na spotowanie :)

byłem dziś na giełdzie i powiem wam że wyjątkowo mało A4-rek było, widziałem 3 sztuki, a ceny kosmiczne :blink:

Opublikowano

trzabylo wystawic tez moze kierys by se trafil za fajno cena :) i by byl $ na a6 c5 abo a4 b6/7[br]Dopisany: 27 Marzec 2011, 13:03_________________________________________________jedziesz arku na kregle do stk ?

Opublikowano
  • Autor
trzabylo wystawic tez moze kierys by se trafil za fajno cena

no myślę że dostałbym fajną cenę :gwizdanie:

jedziesz arku na kregle do stk ?

:no:

Opublikowano

no pogoda jest ładna na spotowanie :)

byłem dziś na giełdzie i powiem wam że wyjątkowo mało A4-rek było, widziałem 3 sztuki, a ceny kosmiczne :blink:

Tak trzymać :decayed:

Opublikowano
  • Autor

ciekawe kiedy nasi z BT wrócą :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.