Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Daniel to wstępnie ruszamy 8:30 z pod "Biedronki" na Nowinach , pasi ?

Badboy chyba nie jedzie ( pisałem z nim na PW ) :confused4:

tak Robercie 8.30 na Biedronce :good: ,a Badboy nie jedzie :?: dziwne a zaliczke zapłacił :mysli:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No i co kaście som :cool1:

Opublikowano

:hi:

tak Robercie 8.30 na Biedronce :good: ,a Badboy nie jedzie :?: dziwne a zaliczke zapłacił :mysli:

Daniel 8:45 na Biedronce :wink4:

Badboy nie jedzie bo przeżył zawód miłosny , a że chłopak jest bardzo uczuciowy to się załamał

Opublikowano

:hi:

Badboy nie jedzie bo przeżył zawód miłosny , a że chłopak jest bardzo uczuciowy to się załamał

Twardy mo być

Opublikowano

Badboy nie jedzie bo przeżył zawód miłosny , a że chłopak jest bardzo uczuciowy to się załamał

łoooo :wallbash:[br]Dopisany: 24 Marzec 2011, 19:34_________________________________________________Auto się świeci bardziej niż psu jajca ale jo też już je kaput :naughty: ;([br]Dopisany: 24 Marzec 2011, 19:36_________________________________________________http://allegro.pl/opel-astra-ii-kombi-lampa-prawy-tyl-i1517939910.html :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Auto się świeci bardziej niż psu jajca ale jo też już je kaput :naughty:

A od jutra deszcz ze śniegiem :kox:

Opublikowano

:hi:

Badboy nie jedzie bo przeżył zawód miłosny , a że chłopak jest bardzo uczuciowy to się załamał

Twardy mo być

raczej ona przeżyła :cool1: :gwizdanie:

Opublikowano

Jo jak żech dzisiej zaczął auto myć i go spłukałem , myślałem że mnie ptaszek strzeli , cała listwa prawych przednich drzwi przerysowana ... na szczęście udało się to spolerować pastą lekkościerną ... ktoś autem z czarnym lakierem mnie przetarł ... Tomek tyś tam coś ostatnio u Ciebie polerowoł :mysli::baseball: :baseball: :baseball:

[br]Dopisany: 24 Marzec 2011, 19:47_________________________________________________

raczej ona przeżyła :cool1: :gwizdanie:

czamu nie jedziesz sam ? albo bier jaką kumpelę :cool1:

Opublikowano

Jo jak żech dzisiej zaczął auto myć i go spłukałem , myślałem że mnie ptaszek strzeli , cała listwa prawych przednich drzwi przerysowana ... na szczęście udało się to spolerować pastą lekkościerną ... ktoś autem z czarnym lakierem mnie przetarł ... Tomek tyś tam coś ostatnio u Ciebie polerowoł :mysli::baseball: :baseball: :baseball:

Sorki że tak lekko :decayed:

Opublikowano

raczej ona przeżyła :cool1: :gwizdanie

Nie przejmuj się tego je tela że ani barany tego nie chcą żryć :decayed:

Opublikowano

Nie przejmuj się tego je tela że ani barany tego nie chcą żryć :decayed:

:polew: :polew: :polew: barany :polew: :polew: :polew:

[br]Dopisany: 24 Marzec 2011, 20:08_________________________________________________

Sorki że tak lekko :decayed:

Jutro jo tego Twojego paździerza przetrza :evil:

Opublikowano

Jutro jo tego Twojego paździerza przetrza

Deskorolką dziada a jak :naughty:

Opublikowano

Deskorolką dziada a jak :naughty:

mam taki specjalny śrubokręt :naughty::evil:

Opublikowano

Deskorolką dziada a jak :naughty:

mam taki specjalny śrubokręt :naughty::evil:

:good:

Opublikowano

Deskorolką dziada a jak :naughty:

mam taki specjalny śrubokręt :naughty::evil:

fajny kolega z Ciebie :gwizdanie:[br]Dopisany: 24 Marzec 2011, 20:22_________________________________________________Mnie Artur wpuści w nocy do 21A :cool1:

Opublikowano

Mnie Artur wpuści w nocy do 21A :cool1:

po co ? :mysli:

[br]Dopisany: 24 Marzec 2011, 20:32_________________________________________________chyba , że przyjdziesz się napić :gwizdanie: :naughty::kox:

Opublikowano

Z nimi juz jest tak daleko :sick3:

Opublikowano

Z nimi juz jest tak daleko :sick3:

z kim ?

Opublikowano

Z tymi wariotami od polerki

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.