Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bo oni pewnie cisna zakopianką :wink4:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pojedziemy kolo 13 :gwizdanie: tam trza byc o 16 to czasu jak marasu bedzie.

Tylko później auta będziemy mieli 5 km od ośrodka :cool1: Zobacz sobie o której Gliwice co roku wyjeżdżają :wink4:

[br]Dopisany: 14 Marzec 2011, 23:14_________________________________________________

To ja bede czekal w Skoczowie na Was. :good:

Ja chyba też jadę przez Skoczów , po co z Rybnika na Bohumin jechać :wink4:

Pany wszystko kwestia dogadania się, im predzej tym lepiej a nudzić się nie będziemy z taką ekipą :good::naughty::decayed:[br]Dopisany: 14 Marzec 2011, 23:21_________________________________________________ja pierd. co sie ze mna dzieje nie mam ostatnio czasu na forum zupełnie... ah to życie płata nam figle :decayed:

Opublikowano

Ja też uważam , że lepiej wcześniej wyjechać , jak pojedziemy przez Słowację jest tam dużo miejsc w których można się na godzinkę czy pół godzinki zatrzymać ( np. Namestovo)

[br]Dopisany: 14 Marzec 2011, 23:25_________________________________________________Ida spać

Nara :hi:

Opublikowano

H4mm3R to by przez Karviná ,Jablunkov ,Čadca , Żilina ,Liptovský Mikuláš ,Poprad ,Żdiar najchetniej klekota przegonil :tongue4: :>[br]Dopisany: 14 Marzec 2011, 23:33_________________________________________________Też spadam,dobrej nocki :hi:

Opublikowano

I poszli, jak człowiek po całym dniu z grabiami w ręce chciał coś napisać :kwasny:

Basinka dzisiaj odkuła mi się za imprezki :wallbash:

Ale dałem rady :decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi: :hi:[br]Dopisany: 15 Marzec 2011, 08:43_________________________________________________

H4mm3R to by przez Karviná ,Jablunkov ,Čadca , Żilina ,Liptovský Mikuláš ,Poprad ,Żdiar najchetniej klekota przegonil :tongue4: :>

:decayed: :decayed:

[br]Dopisany: 15 Marzec 2011, 08:48_________________________________________________Wczoraj goniłem taki wynalazek jak wracałem z SWD

2010-infiniti-fx30ds-525x343.jpg

Infiniti fx30ds

i powiem wam, że nie idzie to :decayed:

Opublikowano
:hi: :hi: :hi:
Opublikowano

:hi:

Pospane po nocce i dalej orka na ogrodzie. :disgust:

Opublikowano

Pany paczka ze smyczkami przyszla. Wykonanie :slina::blink::good:

Opublikowano
:hi: po robocie
Opublikowano
:hi: witam czy ma kto na zbyciu grzany sprysk :)
Opublikowano

co to ? chcesz w pysk ? :mysli:

:decayed:

Opublikowano

co to ? chcesz w pysk ? :mysli:

:decayed:

najpierw to się przywitej a w pysk zawsze możesz dostać :tongue4:
Opublikowano

najpierw to się przywitej

:hi::embarrassed:[br]Dopisany: 15 Marzec 2011, 19:28_________________________________________________jak już byś miał kupić nowy to przemyśl opcję kupna sprysków mgiełkowych :cool1:

Opublikowano

najpierw to się przywitej

:hi::embarrassed:[br]Dopisany: 15 Marzec 2011, 19:28_________________________________________________jak już byś miał kupić nowy to przemyśl opcję kupna sprysków mgiełkowych :cool1:

kurna naprawiałem wczoraj tą rurkę ze sprysku z tyłu, no i po naprawie nie leciała mi woda z przedniego sprysku prawego, okazało się że leci z niego dym :shocked: i jest gorący i się potopił w środku, przepchałem to i leci ale bez podłączenia do grzania, kiedy to grzanie się włącza :?:
Opublikowano

bodajże poniżej 5oC :wink4:

Opublikowano

bodajże poniżej 5oC :wink4:

ale to działa po przekręceniu stacyjki ?
Opublikowano

no poniżej 5oC , wiadomo , że zapłon trzeba włączyć :cool1:

Opublikowano

no poniżej 5oC , wiadomo , że zapłon trzeba włączyć :cool1:

chodziło mi o zapłon czy spryski :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.