Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ale teraz wiem , że nie ma co siadać z Tobą przy gorzole :gwizdanie: musisz być niezły zawodnik :rolleyes:

No a wypił z nami ho ho

:gwizdanie:
  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

padołech mu ale on ja Robert ,że górol to może dużo :polew:

widocznie nie był :decayed:

Opublikowano

Kto ma dojście do tanich laptopów[br]Dopisany: 23 Luty 2011, 09:42_________________________________________________

padołech mu ale on ja Robert ,że górol to może dużo :polew:

widocznie nie był :decayed:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Ale teraz wiem , że nie ma co siadać z Tobą przy gorzole :gwizdanie: musisz być niezły zawodnik :rolleyes:

No a wypił z nami ho ho

Taaa przy nas takiego abstynenta udaje :gwizdanie: a teraz wiemy co z niego za ziółko jest :naughty::kox:

[br]Dopisany: 23 Luty 2011, 09:43_________________________________________________

Kto ma dojście do tanich laptopów

Ja nie mam :>

Opublikowano

żal mi go fajny gość był ;(

Opublikowano

żal mi go fajny gość był ;(

ja teraz żal , a gorzołe czy co żeście tam pili lałeś mu do gardła :gwizdanie:

Opublikowano
Taaa przy nas takiego abstynenta udaje a teraz wiemy co z niego za ziółko jest
a kto padoł żech abstynent :cool1:[br]Dopisany: 23 Luty 2011, 09:45_________________________________________________

żal mi go fajny gość był ;(

ja teraz żal , a gorzołe czy co żeście tam pili lałeś mu do gardła :gwizdanie:

jo nikogo nie zmuszoł
Opublikowano

jo nikogo nie zmuszoł

bez mała gościu mówił , że nie chce już bo zjedzie , a Ty najebany ryczałeś "żer c**ju" i lałeś mu do pyska prosto z flaszki :gwizdanie:

Opublikowano

A podleczyłeś się chociaż :decayed:

Opublikowano

A podleczyłeś się chociaż :decayed:

Ja , wszystkie robale wytępione :naughty: tylko wątroba coś boli :kox:

Opublikowano

Ale teraz wiem , że nie ma co siadać z Tobą przy gorzole :gwizdanie: musisz być niezły zawodnik :rolleyes:

No a wypił z nami ho ho

Taaa przy nas takiego abstynenta udaje :gwizdanie: a teraz wiemy co z niego za ziółko jest :naughty::kox:

[br]Dopisany: 23 Luty 2011, 09:43_________________________________________________

Kto ma dojście do tanich laptopów

Ja nie mam :>

wiesku co cie intreasuje do jakiej ceny napisz mi pw a se popytam nowe/uzywki

a tak to :bry:

Opublikowano

jo nikogo nie zmuszoł

bez mała gościu mówił , że nie chce już bo zjedzie , a Ty najebany ryczałeś "żer c**ju" i lałeś mu do pyska prosto z flaszki :gwizdanie:

nic nie pamiętam :facepalm:
A podleczyłeś się chociaż
:no: chybach jest bardzij chory
Opublikowano

jo nikogo nie zmuszoł

bez mała gościu mówił , że nie chce już bo zjedzie , a Ty najebany ryczałeś "żer c**ju" i lałeś mu do pyska prosto z flaszki :gwizdanie:

nic nie pamiętam :facepalm:
A podleczyłeś się chociaż
:no: chybach jest bardzij chory

A było tak walić ta opara :gwizdanie:

Opublikowano

:hi: :hi:

Pany gdzie mi fajnie auto ręcznie umyją w Wodziku :?:

już szukam parktronika :wink4: do dorezania

Na parktonicu też się można "przejechać" :cool1:

Wszystko się da i bez przyciemnionych szyb. Tylko trzeba chcieć :decayed:

Opublikowano

jo nikogo nie zmuszoł

bez mała gościu mówił , że nie chce już bo zjedzie , a Ty najebany ryczałeś "żer c**ju" i lałeś mu do pyska prosto z flaszki :gwizdanie:

dobrze ,ze teraz spot w niedzielę

:gwizdanie:

:nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

Opublikowano

:hi: :hi:

Pany gdzie mi fajnie auto ręcznie umyją w Wodziku :?:

:hi:

Szkoda , że idę do roboty to bym Ci je umył , biorę 100 złoty za godzinę , tak średnio 2-3 godziny myję auto :decayed:

Opublikowano

:hi: :hi:

Pany gdzie mi fajnie auto ręcznie umyją w Wodziku :?:

dajesz do sjz :gwizdanie:

Opublikowano

:hi: :hi:

Pany gdzie mi fajnie auto ręcznie umyją w Wodziku :?:

W SWD :no:

Opublikowano

To kaś musza umyć moja padlinka, bo jutro jada kumpla na weselichu wozić :chytry:

Opublikowano

To kaś musza umyć moja padlinka, bo jutro jada kumpla na weselichu wozić :chytry:

No w rybolu to porządnie Ci umyją na przeciwko ZUS :good: drożej ale super

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.