Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

:confused4:

No i po co uciekała :decayed:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dobra efekt po delikatnym :wink4: przyciemnieniu mojego avanta (sorki ale foty robione wieczorem telefonem na parkingu marketu)

8a9b584dca20346emed.jpg

b4b52f2ea709d9ccmed.jpg

56ae054c300132a4med.jpg

9feb5184359ec29cmed.jpg

:kox:[br]Dopisany: 22 Luty 2011, 22:43_________________________________________________i jeszcze od wewnątrz porównanie :decayed:

664771f5a9db0fffmed.jpg

Opublikowano

No to fajnie się cofa, nie :naughty:

A tak poza tym folia wprowadza zniekształcenia i jest wg mnie do bani.

Spadam narka :hi:

Opublikowano

Według mnie za ciemne , ale to Twoja sprawa :wink4:

Spadam narka :hi:

:hi:

Opublikowano

cofanie bomba,a w nocy czad :decayed: ,nie przeszkadzają pajace na długich ,halogenach i innych jupiterach nie zgaszonych przez zapomnienie [br]Dopisany: 22 Luty 2011, 22:53_________________________________________________

Według mnie za ciemne , ale to Twoja sprawa :wink4:

za ciemno to będzie jak padną żarówki ze świateł wstecznego :wink4:

Opublikowano

Spadam spać , wykończony jestem :zemdlal:

Nara :hi:

Opublikowano

Spadam narka :hi:

:hi:

:hi:

Opublikowano

fiat coupe :thumbdown:[br]Dopisany: 22 Luty 2011, 23:06_________________________________________________mnie to nie porwało :no:[br]Dopisany: 22 Luty 2011, 23:06_________________________________________________Robert w końcu spełniam obietnicę :decayed:

ffaa4be4db8114bfmed.jpg

tak co by nowi wiedzieli co to wpisowe :wink4:

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 22 Luty 2011, 23:12_________________________________________________

dobra idę :lazy:

:hi:

Opublikowano

nice fajne ciemne ale przod tez powinien byc zrobiony :gwizdanie:

Opublikowano

Robert w końcu spełniam obietnicę :decayed:

ffaa4be4db8114bfmed.jpg

tak co by nowi wiedzieli co to wpisowe :wink4:

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

:good: :good: :good: :oklaski: :oklaski: :oklaski:

Teraz trzeba poczekać aż Arek zapoda to do pierwszego posta :naughty::decayed:

Spadam :lazy::hi:

Opublikowano

nice fajne ciemne ale przod tez powinien byc zrobiony :gwizdanie:

wolę jeździć z dowodem rejestracyjnym w porfelu :cool1::wink4: :gwizdanie: , a nie z pokwitowaniem

Opublikowano
Jak na 1991 rok to supermaszyna :wink4: Z przodu cos z ferrari,tył a la mazda 323,jakby był 4-ro osobowy do dziś podziwialibyśmy go na drogach :wink4:[br]Dopisany: 22 Luty 2011, 23:32_________________________________________________

dobra efekt po delikatnym :wink4: przyciemnieniu mojego avanta (sorki ale foty robione wieczorem telefonem na parkingu marketu)

8a9b584dca20346emed.jpg

b4b52f2ea709d9ccmed.jpg

56ae054c300132a4med.jpg

9feb5184359ec29cmed.jpg

:kox:[br]Dopisany: 22 Luty 2011, 22:43_________________________________________________i jeszcze od wewnątrz porównanie :decayed:

664771f5a9db0fffmed.jpg

ładnie,ładnie :wink4: w escorcie cabrio takie robiłem -wizualnie super,w praktyce trochę utrudniały parkowanie tyłem w nocy :>
Opublikowano

a audica pikna linia nadwozia, silnik, srodek (oprocz radia) reszta cycus :>

Opublikowano

a audica pikna linia nadwozia, silnik, srodek (oprocz radia) reszta cycus :>

no w końcu to A4 :naughty::wink4: :>
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

Synki

Opublikowano

:hi:Arturoo szyby 1 klasa :good: i sie chwali ze audi jest ważniejsze od krupnika :gwizdanie:

Opublikowano
:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.