Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja ja ja moge dyrygować tylko :tongue4:

:bry:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:bry:[br]Dopisany: 21 Luty 2011, 14:11_________________________________________________

Ja kiedyś grałem , ale bardziej w Multi , nawet wygrałem raz niecałe 400 złoty , a tak średnio mniejsze kwoty , moja więcej gra też tam coś już nie raz wygrała , 4 też miała , ale szóstka żeby siadła i ze 5 baniek przynajmniej :gwizdanie:

Zaraz jebnąłbym robotą i żył z odsetek :decayed:

Jo tyż :decayed: Miałem do tej pory jedną piątkę,dużo czwórek a trójek to nawet nie licze :wink4:[br]Dopisany: 21 Luty 2011, 14:21_________________________________________________
spoko koles :polew:[br]Dopisany: 21 Luty 2011, 14:22_________________________________________________do odważnych swiat należy :naughty:[br]Dopisany: 21 Luty 2011, 14:22_________________________________________________

:bry:

ktory z kolegow pomoze mi przelozyc zawias? w zamian dam 4x eibachy albo 4x 1be do 1.9tdi;p tyl bedzie kompetny wystrarczy przerzucic, a przod trzeba bedzie naciagnac niestety.

-- mój mechanik :decayed:[br]Dopisany: 21 Luty 2011, 14:24_________________________________________________nikogo ni ma to na tv się przenoszę :witch:
Opublikowano

No ja jeszcze raz chciałbym mieć 6 lotka. :good::naughty:

Już raz chciałem. :nabijasie:

Opublikowano
:hi:[br]Dopisany: 21 Luty 2011, 16:06_________________________________________________wiecie coś na temat decks88 + Magdalena bo mają do wieczora czas czy jadą czy nie :)
Opublikowano

pozwole zacytowac:

AUDI jest jak Media Markt - nie dla Idiotów :D

co polecacie za zarniki d2s brac takie za 30-50zl z allegro czy ori philips/osram ? macie cos sprawdzonego z zamiennikow ?

Opublikowano

Pod Rybnikiem jest sklep z takimi gratami. Wieczorem wysle Ci linka jak wroce do domu.

Opublikowano

pozwole zacytowac:

AUDI jest jak Media Markt - nie dla Idiotów :D

co polecacie za zarniki d2s brac takie za 30-50zl z allegro czy ori philips/osram ? macie cos sprawdzonego z zamiennikow ?

Jak chcesz do audika shit wsadzać to mogłeś sie lepi to signum kupić :disgust:

Opublikowano

pozwole zacytowac:

AUDI jest jak Media Markt - nie dla Idiotów :D

co polecacie za zarniki d2s brac takie za 30-50zl z allegro czy ori philips/osram ? macie cos sprawdzonego z zamiennikow ?

niebylbys to ty by 3groszy nie wtracic :gwizdanie:

niekiedy zamienniki sa bardzo dobre (co se oczywiscie bardzo mało zdarza ale....) czekom na opinie jezeli bydze kupa z zamienikow kupia ori

Jak chcesz do audika shit wsadzać to mogłeś sie lepi to signum kupić :disgust:

Opublikowano

Jak chcesz do audika shit wsadzać to mogłeś sie lepi to signum kupić :disgust

Bardzo fajne auto i tańsze od OOOO.

Opublikowano

Pany czemu teraz w niedziele jest spot :?: [br]Dopisany: 21 Luty 2011, 19:03_________________________________________________

pozwole zacytowac:

AUDI jest jak Media Markt - nie dla Idiotów :D

co polecacie za zarniki d2s brac takie za 30-50zl z allegro czy ori philips/osram ? macie cos sprawdzonego z zamiennikow ?

niebylbys to ty by 3groszy nie wtracic :gwizdanie:

niekiedy zamienniki sa bardzo dobre (co se oczywiscie bardzo mało zdarza ale....) czekom na opinie jezeli bydze kupa z zamienikow kupia ori

Jak chcesz do audika shit wsadzać to mogłeś sie lepi to signum kupić :disgust:

Cytować się nauczu :tongue4:

Opublikowano

Lepiej raz kupic i miec spokoj, H4mm3R dobrze Ci radzi :gwizdanie:.

Opublikowano

Kup najdroższe jakie są :good:

Opublikowano

co jest tanie to jest drogie-stare powiedzenie

[br]Dopisany: 21 Luty 2011, 19:28_________________________________________________

znaczy się ,że facet pomylił mieszkania :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Dobre :decayed:

Opublikowano

masakra :sick3:

Opublikowano

masakra :sick3:

To był Twój powrót ze spota :polew:

Opublikowano

decks88 !!!!!!

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=178458.new%3Btopicseen#new[br]Dopisany: 21 Luty 2011, 19:59_________________________________________________

masakra :sick3:

To był Twój powrót ze spota :polew:

ja po gorzole nie rzygam :no: ,padam na pysk ale nie rzygam na szczęście [br]Dopisany: 21 Luty 2011, 20:01_________________________________________________

masakra :sick3:

To był Twój powrót ze spota :polew:

:polew: :polew:

te :baseball:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.