Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

decks88 !!!!!!

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=178458.new%3Btopicseen#new[br]Dopisany: 21 Luty 2011, 19:59_________________________________________________

masakra :sick3:

To był Twój powrót ze spota :polew:

ja po gorzole nie rzygam :no: ,padam na pysk ale nie rzygam na szczęście

Tłumaczą się winni :naughty: :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ech Ty :tongue4:[br]Dopisany: 21 Luty 2011, 20:07_________________________________________________wszystko musisz wypaplać :decayed:

Opublikowano

:hi: po robocie

Pany czemu teraz w niedziele jest spot :?:

Bo raz jest w sobotę a raz w niedzielę , tak zdecydowała większość już kilka miesięcy temu :cool1:

Opublikowano

Krzysztof nie mogę znaleźć tego sklepu co Ci obiecałem ,trzeba zapytać w sklepie mercedesa na wodzisławskiej w Rybniku ,czy tam nie mają takich żarników ,ja do mojego "eks żabojada" tam kupowałem.[br]Dopisany: 21 Luty 2011, 20:30_________________________________________________

:hi: po robocie

Pany czemu teraz w niedziele jest spot :?:

Bo raz jest w sobotę a raz w niedzielę , tak zdecydowała większość już kilka miesięcy temu :cool1:

raz piją kobitki ,a raz faceci :good:

Opublikowano

oko loko mi tez wlasnie kumpel godol o mercu w rybniku cos

Opublikowano

co polecacie za zarniki d2s brac takie za 30-50zl z allegro czy ori philips/osram ? macie cos sprawdzonego z zamiennikow ?

Jak masz ORI zenony nie baw się w żadne zamienniki , kup raz i więcej już nie trzeba będzie z tym nic robić (np. Philips , Osram ...) tylko uważaj na zakupy z Allegro , bo też takie "firmówki" można kupić MADE IN CHINA ... z żarnikami HID itp. jest różnie niektóre świecą jakimiś dziwnymi barwami inne "pływają" , cuda się czasami robią , przekonałem się na własnej skórze :disgust:

Opublikowano

:hi: po robocie

Pany czemu teraz w niedziele jest spot :?:

Bo raz jest w sobotę a raz w niedzielę , tak zdecydowała większość już kilka miesięcy temu :cool1:

:hi:

Ja mam L4 :kox:

Opublikowano

:hi:

Ja mam L4 :kox:

:hi:

A jednak żeś wziął :naughty:

[br]Dopisany: 21 Luty 2011, 20:34_________________________________________________Krzysztof poszukaj jeszcze w dziale "Rabaty , promocje" są tam goście co sprzedają ORI teile , napisz do TOM77 też może mieć takie żarniki D2S :wink4:

Opublikowano

ja będę gdzieś do 16:30 w pracy :mysli:[br]Dopisany: 21 Luty 2011, 20:38_________________________________________________Krzysztof tu masz numer do tego sklepu w Rybniku 504 865 436

Opublikowano

juz lukam thx za info :good:

Opublikowano

coś takiego znalazłem zapisane na szczęście w telefonie :wink4:

Opublikowano

Spadam narka :hi:

Opublikowano

ja jeszcze poszukam w ubezpieczeniach bo mi się kończy

Opublikowano

serwis :hi:

Opublikowano

ASO :hi:

:polew:

Opublikowano

http://allegro.pl/zarowka-zarnik-xenon-philips-d2r-oryginalne-i1472419299.html to bydzie gut

serwis hmmm MARGO

:tongue4:[br]Dopisany: 21 Luty 2011, 22:04_________________________________________________czy zanalo K jakie 6000k [br]Dopisany: 21 Luty 2011, 22:05_________________________________________________http://allegro.pl/zarowka-zarnik-xenon-osram-d2s-i1453110938.html te ;p

pomylilo mi se ;p

Opublikowano

D2R to do lamp bez soczewkowych :wink4:

Według mnie najlepsze są 5000k , ale ciężko takie dostać

Opublikowano

:hi: po robocie

Pany czemu teraz w niedziele jest spot :?:

Ja też :tongue4::decayed: i geburstag :>

Bo raz jest w sobotę a raz w niedzielę , tak zdecydowała większość już kilka miesięcy temu :cool1:

:hi:

Ja mam L4 :kox:

Opublikowano

troszkę dziwna barwa 4800k :mysli: , wiem że są 4300k , 5000k , 6000k ... ale o 4800k nie słyszałem , może takie właśnie są ORI , bo wiem też , że 5000k są najbardziej zbliżone do ORI

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.