Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

[br]Dopisany: 23 Kwiecień 2011, 10:07_________________________________________________

Tomek takie MMA masz jak za nieskoro o 5 minut wrócisz do domu :mysli: :gwizdanie:

:decayed:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

Siemanko.

No ja tam wolę Kasię uprzedzić jak mam się spóźnić żebym nie musiał być przepytany z boksu :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

:hi:

Siemanko.

No ja tam wolę Kasię uprzedzić jak mam się spóźnić żebym nie musiał być przepytany z boksu :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

:hi:

Mówisz taką usportowioną rodzinkę masz :naughty:

:decayed:

Opublikowano

:hi: Robert

Dokładnie tak jak mówisz :decayed::kox:.

Opublikowano

:hi: Robert

Dokładnie tak jak mówisz :decayed::kox:.

Łojojoj to nie ma żartów z Kasią :gwizdanie: :przebiegly:

Opublikowano

Nie ma lekko :kox:

Opublikowano

Tomek takie MMA masz jak za nieskoro o 5 minut wrócisz do domu :mysli: :gwizdanie:

:decayed:

Mom nie co więszy margines niż Ty :decayed:

Opublikowano

:gwizdanie:

:decayed:

Opublikowano

:hi: :hi:

Wesołych i szczęśliwych Świąt Wielkanocnych

Opublikowano

[br]Dopisany: 22 Kwiecień 2011, 23:19_________________________________________________

Robert mam prośbę znajdziesz mi nr katalogowy w etce na zawór N75 :wink4:

1H0 906 627 A :wink4:

ASO ~ 547 zł :shocked::blink::wallbash: ( do [AVF] w ASO kosztuje ~ 200 zł )

Ale np. tu masz taniej >>> http://www.kolmot.com.pl/index.php?products=product&prod_id=93 , używka http://allegro.pl/zawor-podcisnienia-vw-seat-skoda-audi-1h0906627a-i1429021136.html ...

PS. wątpię , że N75 padł :gwizdanie:

dzieki za info :notworthy:

ale powiem ci ze błąd mi wyskakuje 00575 i czytam tutaj od innych że im też takie coś wyskakiwało i mieli takie same objawy jak ja i wymienili N75 i wszystko gra więc ja już sam niewiem :(

Opublikowano

dzieki za info :notworthy:

ale powiem ci ze błąd mi wyskakuje 00575 i czytam tutaj od innych że im też takie coś wyskakiwało i mieli takie same objawy jak ja i wymienili N75 i wszystko gra więc ja już sam niewiem :(

spróbuj załatwić od kogoś na podmiankę na chwilę :gwizdanie:

Opublikowano

:hi:

Wiesiu a jakie hasło do rozpakowania archiwa?

Ja nie miałem hasła :no:[br]Dopisany: 23 Kwiecień 2011, 14:20_________________________________________________Spróbuj ETKA :mysli:

Opublikowano

Tomek podjedź z pendi to Ci zapodam instalkę :wink4:

Opublikowano

Tomek podjedź z pendi to Ci zapodam instalkę :wink4:

Czym ? na kole :tongue4:[br]Dopisany: 23 Kwiecień 2011, 18:03_________________________________________________

:hi:

Wiesiu a jakie hasło do rozpakowania archiwa?

Ja nie miałem hasła :no:[br]Dopisany: 23 Kwiecień 2011, 14:20_________________________________________________Spróbuj ETKA :mysli:

Na już nie potrzebuje, bo mam 7.1 ale przy okazji to skopiuje od kogoś z was :wink4:

Opublikowano

Na już nie potrzebuje, bo mam 7.1 ale przy okazji to skopiuje od kogoś z was :wink4

Spoko Chester

Niewiarygodne

Opublikowano

Niewiarygodne

Stare ale jare :palacz::kox:

Opublikowano
:hi:
:polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 24 Kwiecień 2011, 00:45_________________________________________________ Każdego wkurzają kolejki w marketach... :decayed:
[br]Dopisany: 24 Kwiecień 2011, 01:03_________________________________________________ Stare ale jare :polew:
Opublikowano

Świątecznie :hi::bry:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.