Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi: bramoc trza jutro stować dość wczas
  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ale przecież sam program wiele nie zajmuje :mysli

2 GB

aż tyle ? Myślałem , że mniej , same aktualizacje to wiadomo , ale program

[br]Dopisany: 21 Kwiecień 2011, 22:27_________________________________________________

:hi: bramoc trza jutro stować dość wczas

:hi:
Opublikowano

Wczas to u mnie jest 4.20 bo tak wstaje na I zm.

Robert nie ma samego programu we wszystkich sa jakieś aktualizacje.

Opublikowano

Haaa ale ciule typowe gebelsy miszczowie prostej i suchego asfaltu[br]Dopisany: 21 Kwiecień 2011, 22:44_________________________________________________Ok spadam jutro do roboty trza stowac nartki Pany :hi:

Opublikowano

Haaa ale ciule typowe gebelsy miszczowie prostej i suchego asfaltu

Ale fajnie też tam napisane jest Nie bez powodu kierowcy BMW mają kiepską opinię na temat ich poziomu IQ. Oto kolejny z wielu przykładów, że całkiem zasłużenie.

[br]Dopisany: 21 Kwiecień 2011, 22:48_________________________________________________

Ok spadam jutro do roboty trza stowac nartki Pany :hi:

Nara :hi:

Opublikowano
  • Autor

witam :hi:

i zmykam spać :hi:

Opublikowano

witam :hi:

:hi:

Jakoś Arek ostatnio zabiegany jesteś czy jak , tyle roboty masz ?

Opublikowano
  • Autor

Jakoś Arek ostatnio zabiegany jesteś czy jak , tyle roboty masz ?

no niestety tak to bywa, robota tu, robota tam i na nic czasu nie ma :confused4:

Opublikowano
:hi: :hi:[br]Dopisany: 22 Kwiecień 2011, 09:02_________________________________________________Wiesiek skąd ciągniesz ta ETKA ?
Opublikowano

:hi:

:hi: :hi:[br]Dopisany: 22 Kwiecień 2011, 09:02_________________________________________________Wiesiek skąd ciągniesz ta ETKA ?

Ciągnę ją w domu stąd http://www.softseat.net/security-antiviruses/7343-etka-v73-epc-electronic-parts-catalogue-for-volkswagen-audi-skoda-12011.html, na razie poczekaj obejrza co to jest i napisza czy sie godzi czy nie

Opublikowano

polamalo mnie :polew: :polew: :polew:

A to jest kult :decayed:

[br]Dopisany: 22 Kwiecień 2011, 09:22_________________________________________________

:hi:

:hi: :hi:[br]Dopisany: 22 Kwiecień 2011, 09:02_________________________________________________Wiesiek skąd ciągniesz ta ETKA ?

Ciągnę ją w domu stąd http://www.softseat.net/security-antiviruses/7343-etka-v73-epc-electronic-parts-catalogue-for-volkswagen-audi-skoda-12011.html, na razie poczekaj obejrza co to jest i napisza czy sie godzi czy nie

Danke :hi: juz tez zassysam

Opublikowano

A to jest kult :decayed:

[br]

No miszczowie z pod znaku śmigła :kox:

Opublikowano
:bry::hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

No to Wesołych Świąt

nwkl13.jpg

easter-sexy-bunny.jpg

tumblr_l0cd54PHp81qzufnjo1_500.jpg

1300826269-0nuYP6.jpg

I pod koniec świąt

wielkanoc.jpg

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

No to Wesołych Świąt

nwkl13.jpg

easter-sexy-bunny.jpg

tumblr_l0cd54PHp81qzufnjo1_500.jpg

1300826269-0nuYP6.jpg

I pod koniec świąt

wielkanoc.jpg

hehhehe dobre :decayed:

Wesołych wszystkim :wink4: ekscytujmy się wolnym czasem i piękną pogodą :)

Opublikowano
:hi: szczęśliwości w teże święta :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.