Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Szęśliwej :hi:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

już rozumiem;)

Na pewno teraz myślisz sobie ale z tego Roberta ch*ujsko :gwizdanie:

:decayed:

H4mm3R mam nadzieje, że nie myślisz tak o mnie :> :>

Spokojna głowa, jeszcze nie raz się pojawie :) :)

Opublikowano

Siema, cennik jak w Jasienicy nic poniżej 100 nie ma :decayed: .

W tą niedzielę to chyba Wieśka poproszę o założenie sprężynki do klamki :gwizdanie: :wink4:

Opublikowano

Siema, cennik jak w Jasienicy nic poniżej 100 nie ma :decayed: .

W tą niedzielę to chyba Wieśka poproszę o założenie sprężynki do klamki :gwizdanie: :wink4:

Zrobić to Ci zrobię ale założysz se sam :tongue4:

http://cgi.ebay.de/Audi-A4-S4-RS4-Look-Waben-Kuhlergrill-Sportgrill-Grill-/130456203312?pt=Autoteile_Zubeh%C3%B6r&hash=item1e5fcbb030

Opublikowano

Siema, cennik jak w Jasienicy nic poniżej 100 nie ma :decayed: .

W tą niedzielę to chyba Wieśka poproszę o założenie sprężynki do klamki :gwizdanie: :wink4:

Zrobić to Ci zrobię ale założysz se sam :tongue4:

http://cgi.ebay.de/Audi-A4-S4-RS4-Look-Waben-Kuhlergrill-Sportgrill-Grill-/130456203312?pt=Autoteile_Zubeh%C3%B6r&hash=item1e5fcbb030

Wiesiek co Ty to za tuningowe gadżety oglądasz :shocked: :shocked: :shocked:

Opublikowano

Jakbym se umiał założyć to bym Ci dupala nie zawracał :gwizdanie: . Już ze 3 razy próbowałem i nic :disgust: . Chyba ,że miałeś na myśli złożenie tapicerki na drzwi :decayed: .

Opublikowano

No co Ty nie potrafisz założyć fedry, a tak po za tym jak mogłes 3 razy zakładać skoro nie masz takiej.

Niedzielna praca w gówno się obraca :gwizdanie:

Spadam myć niunię bo uwalona strasznie

Opublikowano

Miałem ,zamówiłem z alegro . Potem do kosza bo nerwy puszczały .

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 21 Kwiecień 2011, 18:57_________________________________________________

Wiesław ile to wyjdzie z przesyłką :mysli::wink4:

39,90€ + 12,90€ do polski przesyłka w niemcowni 5,90€ :przebiegly:

Miałem ,zamówiłem z alegro . Potem do kosza bo nerwy puszczały .

Kurde nie zakładam Ci tego bo jak żeś taki nerwowy to mi jeszcze wpierdolisz :naughty:

Opublikowano
Tomasz Sprawdz ranking największych niewypałów motoryzacyjnych :decayed:

to bzdury tam są auta o małej popularności w raportach niezawodności A2 plasuje się wysoko :cool1:
Opublikowano
Tomasz Sprawdz ranking największych niewypałów motoryzacyjnych :decayed:

to bzdury tam są auta o małej popularności w raportach niezawodności A2 plasuje się wysoko :cool1:

Czyli nie tak źle jak mówią :cool1:

Opublikowano
Tomasz Sprawdz ranking największych niewypałów motoryzacyjnych :decayed:

to bzdury tam są auta o małej popularności w raportach niezawodności A2 plasuje się wysoko :cool1:

Czyli nie tak źle jak mówią :cool1:

pewnie że nie to dobry samochód i na pewno nie zgnije tylko nim nie dupnąć :wink4:
Opublikowano

Kurna ale się uparł, jedź i kup to A2.

Opublikowano

Kurna ale się uparł, jedź i kup to A2.

na pewno lepsze niż vw :sick3:
Opublikowano

Kurna ale się uparł, jedź i kup to A2.

Bo czytam fora i jakoś wszyscy sobie chwalą i nikt szczególnie nie narzeka na A2.

Opublikowano

Kurna ale się uparł, jedź i kup to A2.

Bo czytam fora i jakoś wszyscy sobie chwalą i nikt szczególnie nie narzeka na A2.

bo to :audi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.