Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A jak podzielisz ten 4pak na np. 6-10 osób, bo chyba wszyscy spotowicze mają prawo się napić :gwizdanie: :decayed:

Kto Ci takich głupot naopowiadał :polew:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A jak podzielisz ten 4pak na np. 6-10 osób, bo chyba wszyscy spotowicze mają prawo się napić :gwizdanie: :decayed:

"zapłatę' otrzymuje osoba VAGująca , jego sprawa co z tym zrobi

Opublikowano

Ale ja nie mówiłem, że chcę za friko. Mi taki cennik pasuje;D Tylko pytałem czy jest gdzieś mozliwosc prędzej bo do 1 maja jeszcze troche czasu jest. ;) Teraz przynajmniej jest cennik i wszystko jasne :decayed:

Opublikowano

A jak podzielisz ten 4pak na np. 6-10 osób, bo chyba wszyscy spotowicze mają prawo się napić :gwizdanie: :decayed:

Kto Ci takich głupot naopowiadał :polew:

dokładnie , nie wszyscy mają do tego PRAWO :cool1: :gwizdanie:

:tongue4::polew:

Opublikowano

Robert i co ,mam wolne popołudnie pomóc koledze :naughty:

Opublikowano

Ale ja nie mówiłem, że chcę za friko. Mi taki cennik pasuje;D Tylko pytałem czy jest gdzieś mozliwosc prędzej bo do 1 maja jeszcze troche czasu jest. ;) Teraz przynajmniej jest cennik i wszystko jasne :decayed:

Tu nie chodzi o cennik , bo po to jest to forum , po to są spoty , żeby sobie pomagać , ale niestety b. często jest tak , ze ktoś podjedzie my mu zvagujemy autko i już więcej się nie pojawia ... "cennik" myślę , że jest b. przystępny , z tego co się orientuję w Gliwicach biorą za vagowanie na pierwszym spocie 50 zł :gwizdanie:

Opublikowano

A jak podzielisz ten 4pak na np. 6-10 osób, bo chyba wszyscy spotowicze mają prawo się napić :gwizdanie: :decayed:

"zapłatę' otrzymuje osoba VAGująca , jego sprawa co z tym zrobi

To wszyscy będą na spota z VAGiem jeździć i się bić o to kto mo auto VAGować :polew: :polew:

Opublikowano

Robert i co ,mam wolne popołudnie pomóc koledze :naughty:

Vaguj , to nie spot , "prywatnie" możesz to zrobić w Twoim cenniku :naughty: :gwizdanie:

Opublikowano

już rozumiem;) więc jak panie Wiesiu?

Opublikowano

To wszyscy będą na spota z VAGiem jeździć i się bić o to kto mo auto VAGować :polew: :polew:

Do czasu aż trzeba będzie gratisowo komuś pomóc , wtedy nikt VAGa nie weźmie :gwizdanie: :polew:

Opublikowano

już rozumiem;) więc jak panie Wiesiu?

Jak chcesz VAGować to wal na PW

Opublikowano

już rozumiem;)

Na pewno teraz myślisz sobie ale z tego Roberta ch*ujsko :gwizdanie:

:decayed:

Opublikowano

już rozumiem;)

Na pewno teraz myślisz sobie ale z tego Roberta ch*ujsko :gwizdanie:

:decayed:

A nie :cool1:

Opublikowano

już rozumiem;)

Na pewno teraz myślisz sobie ale z tego Roberta ch*ujsko :gwizdanie:

:decayed:

A nie :cool1:

:evil:

Opublikowano

już rozumiem;)

Na pewno teraz myślisz sobie ale z tego Roberta ch*ujsko :gwizdanie:

:decayed:

O tym to już wszyscy wiedzą :polew:

Opublikowano

już rozumiem;)

Na pewno teraz myślisz sobie ale z tego Roberta ch*ujsko :gwizdanie:

:decayed:

O tym to już wszyscy wiedzą :polew:

Te nie fikej :baseball:

Opublikowano

Twardym trza być :good:

Opublikowano

a tam, zasady musza byc!:P

Opublikowano

Nic trzeba sie do roboty zaś zbierać :disgust:

Ale ostatnio dzisiej i weekend :decayed:

Nara :hi:

Opublikowano

już rozumiem;)

Na pewno teraz myślisz sobie ale z tego Roberta ch*ujsko :gwizdanie:

:decayed:

O tym to już wszyscy wiedzą :polew:

Te nie fikej :baseball:

A co znajdziesz mnie :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.